Image
9.8.2012 0 Comments

Samsung kopíroval iPhone, interný dokument ako dôkaz

Súdny spor medzi Samsungom a Apple naďalej pokračuje a priebežne sa vyplavujú na povrch nové a nové dokumenty, ktoré kryštalizujú celý spor smerom k záverečnému rozhodnutiu.

document-a.jpg

Objavil sa aj dokument, ktorý poukazuje na to, že spoločnosť Samsung porovnávala „vedľa seba" oba smartfóny - konkrétne telefón Samsung Galaxy S1 sa snažila akoby prispôsobiť iPhonu, no zároveň zachovať istý odlišný ráz zariadení. Inak povedané, Samsung kopíroval iPhone.

V dokumente sú odporúčania, ako prispôsobiť priamej konkurencii funkcie smartfónu tak, aby boli používateľsky atraktívnejšie a intuitívnejšie. Každá funkcia bola podrobne rozpísaná a rozanalyzovaná a inžinieri dávali k nej odporúčania.

document-b.jpg

V dokumente sú kompletné tabuľky aj odporúčania. Obsahuje všetky potrebné informácie, ktoré hovoria o tom, že Samsung mal zámer čo najviac sa priblížiť práve iPhonu.

Aj keď obrana spoločnosti Samsung sa nesie v štýle „potrebovali sme vedieť o svojej konkurencii", zdá sa, že spoločnosť Apple použije tento dokument ako usvedčujúci dôkaz, ktorý môže do celého sporu priniesť zásadný obrat.

Čo si myslíte o tomto dokumente a postupe Samsungu? Veríte, že je to len ojedinelý prípad, alebo to robia všetky spoločnosti vrátane Applu?

Samsung Relative Evaluation Report on S1, iPhone

Zdroj: MojAndroid.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá