Image
19.10.2016 3 Comments

Samsung Galaxy S8 by mal priniesť dizajn a funkcie, s akými sme sa doteraz nestretli

Po neúspechu smartfónu Galaxy Note 7 bude chcieť Samsung nadchádzajúcim modelom Galaxy S8 napraviť svoju reputáciu. Podľa uniknutých informácií má priniesť dizajn a funkcie, s akými sme sa doteraz nestretli. Najväčšia a najnápadnejšia zmena bude odstránenie tlačidla Home. Zmizne fyzické tlačidlo, ktoré vyčnieva z prednej časti smartfónu, a funkcia na návrat na domovskú obrazovku sa implementuje do tlačidla umiestneného za tvrdeným sklom alebo v displeji. A nebude slúžiť len na návrat na hlavnú obrazovku, ale sa použije aj na rozpoznávanie odtlačkov prstov.

Okrem toho sa hovorí, že Samsung plánuje odstrániť aj horné a spodné hrany displeja na Galaxy S8, čím sa v týchto častiach eliminuje aj rámček. To by znamenalo úplnú absenciu rámčeka, keďže bočné rámy sa odstránili už s príchodom zaoblených displejov (Galaxy S6 edge z roku 2015).

Galaxy S8 by mal byť zároveň prvý model zo série Galaxy, ktorý bude mať duálnu kameru. Zatiaľ sa vraj rozhoduje o tom, či sa použije all-in-one duálna kamera (dve  šošovky v jednom module) alebo oddelené kamery (dva samostatné moduly). 

Galaxy S8 vraj bude vydaný skôr ako zvyčajne, pravdepodobne vo februári alebo v marci, aby sa čo najskôr zabudlo na nezdar Galaxy Note 7.  

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

3 Comments

 1. jk reakcia na: Samsung Galaxy S8 by mal priniesť dizajn a funkcie, s akými sme sa doteraz nestretli
  21.10.2016 08:10
  + hasiaci prístroj v povinnej výbave
  Reagovať
 2. super reakcia na: Samsung Galaxy S8 by mal priniesť dizajn a funkcie, s akými sme sa doteraz nestretli
  20.10.2016 18:10
  Uz edge vyzera super a inovativne, nie ako zvysok smartfonov, zaoblene a aj uzitocne v jednom. Navyse prinasa vsetky najnovsie technologie a senzory, lepsiu vydrz fotak, pouzitie ako VR konzolu, hodinky a externe kamery, sluchadla atd. k tomu. Svajciarsky nozik v mobilnom svete.
  Reagovať
 3. :D reakcia na: Samsung Galaxy S8 by mal priniesť dizajn a funkcie, s akými sme sa doteraz nestretli
  20.10.2016 07:10
  tiež bude vybuchovať v náhodných sekvenciách ? :D jááj nie, tento príde s niečim, s čím sme sa ešte nestretli :D
  Reagovať

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá