Image
22.1.2014 0 Comments

Samsung Galaxy S5 má byť predstavený 23. februára na MWC. Aké by mal mať parametre?

Smartfón Galaxy S5, vlajková loď Samsungu na rok 2014, je jedno z najočakávanejších zariadení roka. Minuloročná vlajková loď niektorých sklamala „recyklovaným" dizajnom, ale napriek tomu patrila medzi najobľúbenejšie zariadenia roka. Preto väčšina používateľov a nadšencov očakáva, s čím príde kórejský výrobca tentoraz.

samsung-galaxy-s5-tobias-hornof-koncept.jpg

Bude Samsung Galaxy S5 vyzerať nejako podobne?

Galaxy-S5-koncept.jpg

Dostane Galaxy S5 takúto podobu? Prípadne to bude niečo úplne iné?

V poslednom čase sa na svetlo internetu dostali informácie ohľadne nového zariadenia. Hovorilo sa o veľkom displeji (5 palcov a viac) s rozlíšením 2560 × 1440 pixelov. Zariadenie by malo disponovať aj fotoaparátom s rozlíšením 16 Mpix či 2900 mAh batériou.

Takisto sa nesú zvesti, že bezpečnostný prvok v podobe snímača oka a očnej sietnice nahradí snímač odtlačkov prstov, ako je to aj pri iPhone 5s. Novú grafickú podobu by mala dostať aj nadstavba Touchwiz UI. No asi najväčšia zmena má prísť v použití nového materiálu na výrobu šasi. Lacnejšia verzia Galaxy S5 by mala prísť klasicky v plastovom vyhotovení, no a tá drahšia by si mala vyslúžiť hliníkové vyhotovenie šasi.

Samsung-Touchwiz-Leak-2014.jpg

Bude kryt Galaxy S5 naozaj hliníkový?

Najnovšie správy ohľadne Galaxy S5 sa týkajú dátumu jeho predstavenia. Včera blogger Eldar Murtazin odhalil na Twitteri, kedy sa tak má stať. Galaxy S5 bude predstavený 28. februára o 18.00 na veľtrhu MWC 2014 v Barcelone. Keby ste náhodou neverili, treba na jeho obhajobu poznamenať, že minulý rok presne predpovedal predstavenie smartfónu Galaxy S4.

Samsung Galaxy S5 launch - 18.00. Barcelona. 23 February. Price the same. Launch - end of April. Specs - u know them :) new touchwiz ;)

- Eldar Murtazin (@eldarmurtazin) January 21, 2014

Ďalej poznamenal, že cena nového zariadenia by mala zostať približne rovnaká a že s novou grafickou podobou používateľskej nadstavby by mal prísť aj jej nový názov.

galaxy-s5.jpg

Uniknuté screenshoty nového Touchwizu

Do MWC 2014 v Barcelone to je približne mesiac, teda nám treba ešte chvíľu počkať na to, čím nás Samsung prekvapí.

Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Produkty

ODG ukázal pokročilé okuliare na rozšírenú realitu. V niektorých parametroch prekonávajú HoloLens

13.01.2017 00:25

Spoločnosť Osterhout Design Group (ODG) vystavovala na CES dvoje okuliarov na rozšírenú realitu, ktoré umožňujú umiestniť 3D objekty v reálnom priestore a sú určené pre bežných spotrebiteľov. Modely R ...

Produkty

Inteligentný náramok BACtrack Skyn vám ukáže, ako veľmi ste opití

13.01.2017 00:30

Nositeľné zariadenie BACtrack Skyn vám povie, či ste vypili priveľa. Môže sa vám to hodiť v situácii, keď sa rozhodujete, či si dáte ešte za pohárik. Náramok funguje samostatne alebo v integrácii s A ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá