8.1.2014 0 Comments

Samsung GALAXY Note 3 a GALAXY Gear poskytujú priaznivcom zimných športov bezproblémovú handsfree mobilnú komunikáciu

Spoločnosť Samsung Electronics prináša nové zážitky vyznávačom zjazdového lyžovania. S najnovšími inováciami v oblasti osobného digitálneho životného štýlu - GALAXY Note 3 a GALAXY Gear - sa môžu stretnúť aj v najprestížnejších lyžiarskych strediskách ako je talianska Cortina d'Ampezzo, švajčiarskom St. Moritz a francúzskom Val d'Isere.

Počas januára môžu návštevníci týchto prestížnych lyžiarskych stredísk na svahoch a v lyžiarskych dedinách využívať službu Samsung GALAXY Studio Ski Resorts. Vďaka nej si môžu nechať predviesť a zapožičať prístroje GALAXY Note 3 a GALAXY Gear, a navyše tak budú mať fanúšikovia príležitosť komunikovať so špičkovými športovcami pri otváracích akciách a zasielať povzbudivé odkazy svojim obľúbeným členom tímu GALAXY.

GALAXY Studio Ski Resorts využíva najmodernejšie mobilné technológie a poskytuje milovníkom zimných športov možnosť zažiť slobodu, ktorú ponúka kontakt s priateľmi pri zimných športoch na horských svahoch. Používatelia môžu telefonovať, čítať textové správy, robiť fotografie a zdieľať vzrušujúce okamihy svojho dňa bez toho, aby museli dať dole rukavice alebo odložiť lyžiarske palice.

GALAXY Studio Ski Resorts ponúkne v každom stredisku celý rad interaktívnych zážitkov spočívajúcich v prepojení mobilných komunikácií so zimnými športmi, a to napríklad:

  • Individuálnu inštruktáž, ktorej cieľom je predviesť, ako je možné GALAXY Note 3 a GALAXY Gear používať na plánovanie zimnej dovolenky alebo voľnočasových aktivít prostredníctvom aplikácií, ktoré umožňujú sledovať počasie v reálnom čase, vyberať obľúbené akcie, zdieľať lokality, fotografie a videá s priateľmi a mnoho ďalších funkcií.
  • Program „GALAXY to Go", ktorý používateľom umožňuje zapožičať si zariadenie na jeden deň a vyskúšať si obe technológie pri pobyte v lyžiarskom stredisku.
  • Simulácia jazdy na snowboarde, ktorá návštevníkom umožňuje využiť handsfree funkcie, ako sú S Voice a handsfree volanie, a zostať tak na zjazdovke v bezpečnom a efektívnom spojení s priateľmi.
  • Akcie s vybranými členmi tímu Samsung GALAXY, vrátane úradujúcej majsterky sveta v obrovskom slalome Tessy Worleyovej a paraolympionika Vincenta Gauthier-Manuela, ktorí budú vo francúzskom Val d'Isere predvádzať, ako pri tréningu aj v bežnom živote používajú GALAXY Note 3 a GALAXY Gear.

„Sme radi, že vyznávačom zimných športov, ktorí chcú svoj ​​čas na svahoch využiť čo najlepšie aj na komunikáciu s rodinou a priateľmi, môžeme ponúknuť tento jedinečný a pútavý zážitok," uviedol Younghee Lee, výkonný viceprezident pre globálny marketing divízie IT & Mobile spoločnosti Samsung Electronics. „Služba GALAXY Studio Ski Resorts vám predvedie, ako ľahko dokáže kombinácia prístrojov GALAXY Note 3 a GALAXY Gear začleniť digitálne zážitky do každodenného života. Oba sú nenahraditeľnými digitálnymi spoločníkmi pre aktívnych ľudí, pretože im ponúkajú bezproblémovú integráciu a handsfree funkcie, vďaka ktorým je jednoduchšie a zábavnejšie zachytiť dôležité okamihy a zostať v spojení s ostatnými," doplnil Younghee Lee.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá