8.1.2014 0 Comments

Samsung GALAXY Note 3 a GALAXY Gear poskytujú priaznivcom zimných športov bezproblémovú handsfree mobilnú komunikáciu

Spoločnosť Samsung Electronics prináša nové zážitky vyznávačom zjazdového lyžovania. S najnovšími inováciami v oblasti osobného digitálneho životného štýlu - GALAXY Note 3 a GALAXY Gear - sa môžu stretnúť aj v najprestížnejších lyžiarskych strediskách ako je talianska Cortina d'Ampezzo, švajčiarskom St. Moritz a francúzskom Val d'Isere.

Počas januára môžu návštevníci týchto prestížnych lyžiarskych stredísk na svahoch a v lyžiarskych dedinách využívať službu Samsung GALAXY Studio Ski Resorts. Vďaka nej si môžu nechať predviesť a zapožičať prístroje GALAXY Note 3 a GALAXY Gear, a navyše tak budú mať fanúšikovia príležitosť komunikovať so špičkovými športovcami pri otváracích akciách a zasielať povzbudivé odkazy svojim obľúbeným členom tímu GALAXY.

GALAXY Studio Ski Resorts využíva najmodernejšie mobilné technológie a poskytuje milovníkom zimných športov možnosť zažiť slobodu, ktorú ponúka kontakt s priateľmi pri zimných športoch na horských svahoch. Používatelia môžu telefonovať, čítať textové správy, robiť fotografie a zdieľať vzrušujúce okamihy svojho dňa bez toho, aby museli dať dole rukavice alebo odložiť lyžiarske palice.

GALAXY Studio Ski Resorts ponúkne v každom stredisku celý rad interaktívnych zážitkov spočívajúcich v prepojení mobilných komunikácií so zimnými športmi, a to napríklad:

  • Individuálnu inštruktáž, ktorej cieľom je predviesť, ako je možné GALAXY Note 3 a GALAXY Gear používať na plánovanie zimnej dovolenky alebo voľnočasových aktivít prostredníctvom aplikácií, ktoré umožňujú sledovať počasie v reálnom čase, vyberať obľúbené akcie, zdieľať lokality, fotografie a videá s priateľmi a mnoho ďalších funkcií.
  • Program „GALAXY to Go", ktorý používateľom umožňuje zapožičať si zariadenie na jeden deň a vyskúšať si obe technológie pri pobyte v lyžiarskom stredisku.
  • Simulácia jazdy na snowboarde, ktorá návštevníkom umožňuje využiť handsfree funkcie, ako sú S Voice a handsfree volanie, a zostať tak na zjazdovke v bezpečnom a efektívnom spojení s priateľmi.
  • Akcie s vybranými členmi tímu Samsung GALAXY, vrátane úradujúcej majsterky sveta v obrovskom slalome Tessy Worleyovej a paraolympionika Vincenta Gauthier-Manuela, ktorí budú vo francúzskom Val d'Isere predvádzať, ako pri tréningu aj v bežnom živote používajú GALAXY Note 3 a GALAXY Gear.

„Sme radi, že vyznávačom zimných športov, ktorí chcú svoj ​​čas na svahoch využiť čo najlepšie aj na komunikáciu s rodinou a priateľmi, môžeme ponúknuť tento jedinečný a pútavý zážitok," uviedol Younghee Lee, výkonný viceprezident pre globálny marketing divízie IT & Mobile spoločnosti Samsung Electronics. „Služba GALAXY Studio Ski Resorts vám predvedie, ako ľahko dokáže kombinácia prístrojov GALAXY Note 3 a GALAXY Gear začleniť digitálne zážitky do každodenného života. Oba sú nenahraditeľnými digitálnymi spoločníkmi pre aktívnych ľudí, pretože im ponúkajú bezproblémovú integráciu a handsfree funkcie, vďaka ktorým je jednoduchšie a zábavnejšie zachytiť dôležité okamihy a zostať v spojení s ostatnými," doplnil Younghee Lee.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá