19.10.2012 0 Comments

Samsung: Čím potešiť na Vianoce?

Venujte svojmu blízkemu darček, vďaka ktorému budete neustále v spojení. Či už siahnete po Samsung telefóne alebo tablete, môžete počítať s tým, že s ním urobíte radosť.

PRE MUŽA
Samsung GALAXY S III - najlepší z najlepších

Samsung GALAXY S III je smartfón, ktorý v sebe ukrýva naozaj veľa a patrí medzi to najlepšie, čo môžete na poli mobilných telefónov získať. Má veľký HD Super AMOLED displej s veľkosťou 4,8 palca, operačný systém Android ICS, 8 Mpx fotoaparát, rýchly štvorjadrový procesor a rad funkcií, ktoré si používateľ zamiluje. Patrí medzi ne napríklad funkcia Priame volanie, ovládanie hlasom alebo Inteligentné upozornenie, ktoré vás vibráciou informuje o zmeškaných hovoroch a správach hneď, ako telefón vezmete do ruky. K pohodlnosti používania prispieva aj bezdrôtové zdieľanie dát, či už jednoduchým dotykom dvoch telefónov alebo bezdrôtovým prepojením s iným zariadením Samsung (TV, notebook). Odporúčaná cena 579 EUR.

Samsung GALAXY Note 10.1 - tablet vylepšený o stylus a jeho funkcie
Prečo si kupovať tablet, keď môžete mať Note? Note ponúka používateľovi vlastnosti tabletu vylepšené o funkcie využívajúce stylus (S Pen). Práca s tabletom sa tak stáva nielen zábavnejšia, ale aj variabilnejšia. GALAXY Note 10.1 má rozmery klasického tabletu, ale jeho najväčšou výhodou je už spomínaný stylus. Univerzálne pero S Pen umožňuje mimoriadne pohodlné písanie poznámok, skicovanie, kreslenie a ďalšie spôsoby kreatívneho vyjadrenia. Snáď len detail je to, že s tabletom môžete aj volať. Odporúčaná cena od 499 EUR.

PRE ŽENU
Samsung GALAXY S III mini - klenot do vašej kabelky

Páči sa vám Samsung GALAXY S III, ale je pre vás príliš veľký? Nevadí. Samsung totiž predstavil novinku, Samsung GALAXY S III mini, ktorá sa zmestí tak akurát do ruky. Dizajn telefónu a kľúčové funkcie, ako ovládanie hlasom, Smart Stay alebo Inteligentné upozornenie, zostali zachované, zmenili sa ale predovšetkým rozmery telefónu. Telefón má Super AMOLED displej s veľkosťou 4 palce a váži 111,5 g. K dispozícii bude v bielom a modrom prevedení. Odporúčaná cena produktu je 359 EUR.

Samsung GALAXY Y - štýlový smartfón pre začiatočníkov
Samsung GALAXY Y je smartfón určený mladým, dynamickým používateľom mobilných telefónov na cestách, ktorí chcú zostať v kontakte so svojimi kamarátmi. Okrem klasických vlastností telefónu môžete využívať fotoaparát, kameru, MP3 prehrávač alebo FM rádio. Prostredníctvom operačného systému Android si môžete zadarmo stiahnuť množstvo aplikácií a hier, ktoré premenia ružový prístroj vo vášho najlepšieho kamaráta. Odporúčaná cena 119 EUR.

PRE DETI
Samsung GALAXY Ace Duos - neustále na príjme

Najväčšou výhodou Samsung GALAXY Ace Duos je, že môžete využívať dve SIM karty naraz. Ak vám niekto zavolá na SIM kartu 2, zatiaľ čo telefonujete zo SIM karty 1, funkcia Dual SIM tento hovor zachytí a presmeruje na SIM kartu 1, aby ste ho nezmeškali. Samsung Galaxy Ace Duos ponúka okrem užitočnej podpory dvoch SIM kariet aj vynikajúci výkon. Vyznačuje sa rýchlym a výkonným procesorom s frekvenciou 832 MHz, fotoaparátom s rozlíšením 5 megapixelov a skvelými možnosťami prístupu na internet. Odporúčaná cena telefónu je 199 EUR.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá