19.10.2012 0 Comments

Samsung: Čím potešiť na Vianoce?

Venujte svojmu blízkemu darček, vďaka ktorému budete neustále v spojení. Či už siahnete po Samsung telefóne alebo tablete, môžete počítať s tým, že s ním urobíte radosť.

PRE MUŽA
Samsung GALAXY S III - najlepší z najlepších

Samsung GALAXY S III je smartfón, ktorý v sebe ukrýva naozaj veľa a patrí medzi to najlepšie, čo môžete na poli mobilných telefónov získať. Má veľký HD Super AMOLED displej s veľkosťou 4,8 palca, operačný systém Android ICS, 8 Mpx fotoaparát, rýchly štvorjadrový procesor a rad funkcií, ktoré si používateľ zamiluje. Patrí medzi ne napríklad funkcia Priame volanie, ovládanie hlasom alebo Inteligentné upozornenie, ktoré vás vibráciou informuje o zmeškaných hovoroch a správach hneď, ako telefón vezmete do ruky. K pohodlnosti používania prispieva aj bezdrôtové zdieľanie dát, či už jednoduchým dotykom dvoch telefónov alebo bezdrôtovým prepojením s iným zariadením Samsung (TV, notebook). Odporúčaná cena 579 EUR.

Samsung GALAXY Note 10.1 - tablet vylepšený o stylus a jeho funkcie
Prečo si kupovať tablet, keď môžete mať Note? Note ponúka používateľovi vlastnosti tabletu vylepšené o funkcie využívajúce stylus (S Pen). Práca s tabletom sa tak stáva nielen zábavnejšia, ale aj variabilnejšia. GALAXY Note 10.1 má rozmery klasického tabletu, ale jeho najväčšou výhodou je už spomínaný stylus. Univerzálne pero S Pen umožňuje mimoriadne pohodlné písanie poznámok, skicovanie, kreslenie a ďalšie spôsoby kreatívneho vyjadrenia. Snáď len detail je to, že s tabletom môžete aj volať. Odporúčaná cena od 499 EUR.

PRE ŽENU
Samsung GALAXY S III mini - klenot do vašej kabelky

Páči sa vám Samsung GALAXY S III, ale je pre vás príliš veľký? Nevadí. Samsung totiž predstavil novinku, Samsung GALAXY S III mini, ktorá sa zmestí tak akurát do ruky. Dizajn telefónu a kľúčové funkcie, ako ovládanie hlasom, Smart Stay alebo Inteligentné upozornenie, zostali zachované, zmenili sa ale predovšetkým rozmery telefónu. Telefón má Super AMOLED displej s veľkosťou 4 palce a váži 111,5 g. K dispozícii bude v bielom a modrom prevedení. Odporúčaná cena produktu je 359 EUR.

Samsung GALAXY Y - štýlový smartfón pre začiatočníkov
Samsung GALAXY Y je smartfón určený mladým, dynamickým používateľom mobilných telefónov na cestách, ktorí chcú zostať v kontakte so svojimi kamarátmi. Okrem klasických vlastností telefónu môžete využívať fotoaparát, kameru, MP3 prehrávač alebo FM rádio. Prostredníctvom operačného systému Android si môžete zadarmo stiahnuť množstvo aplikácií a hier, ktoré premenia ružový prístroj vo vášho najlepšieho kamaráta. Odporúčaná cena 119 EUR.

PRE DETI
Samsung GALAXY Ace Duos - neustále na príjme

Najväčšou výhodou Samsung GALAXY Ace Duos je, že môžete využívať dve SIM karty naraz. Ak vám niekto zavolá na SIM kartu 2, zatiaľ čo telefonujete zo SIM karty 1, funkcia Dual SIM tento hovor zachytí a presmeruje na SIM kartu 1, aby ste ho nezmeškali. Samsung Galaxy Ace Duos ponúka okrem užitočnej podpory dvoch SIM kariet aj vynikajúci výkon. Vyznačuje sa rýchlym a výkonným procesorom s frekvenciou 832 MHz, fotoaparátom s rozlíšením 5 megapixelov a skvelými možnosťami prístupu na internet. Odporúčaná cena telefónu je 199 EUR.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá