21.3.2014 0 Comments

SWAN MULTIMEDIA s novým TV archívom a bohatším balíkom FilmBox

Nový TV archív ponúka funkciu Obrazová galéria a radí odvysielaný obsah podľa kategórií. Vynovený balík FilmBox ponúka 11 TV staníc.

Telekomunikačný operátor SWAN vylepšuje ponuku služby SWAN MULTIMEDIA. Obľúbený doplnkový produkt digitálnej TV, službu TV archív, rozširuje o prehľadnú funkciu Obrazovej galérie. Tá výrazne zjednodušuje hľadanie relácií v TV archíve a používateľovi dáva jednoduchý nástroj, ako si vybrať film alebo TV reláciu podľa aktuálnej nálady. SWAN od 1. apríla 2014 obohacuje aj doplnkový balík FilmBox. Ten sa rozrástol o 9 TV kanálov a okrem filmových trhákov bude ponúkať šport, dokumentárne filmy, hudbu, módu a erotiku.

Obrazová galéria - prehľadné zobrazenie TV archívu

TV archív služby SWAN MULTIMEDIA obsahuje až 7 dní staré vysielanie 30 najsledovanejších TV kanálov. Používatelia môžu k odvysielanému obsahu pristupovať cez rozhranie elektronického programového sprievodcu (EPG) a najnovšie aj pomocou funkcie Obrazová galéria. Tá zobrazuje odvysielaný obsah v rôznych kategóriách - Najsledovanejšie, Filmy, Seriály, Detské, Dokumenty, Hudba, Spravodajstvo, Šport.

Obrazová galéria predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako si vybrať žiadaný obsah. Používatelia nemusia hľadať v programe, čo televízne stanice odvysielali. Všetky potrebné informácie majú na jednom mieste a z bohatej ponuky si vyberú žiadanú reláciu - podľa aktuálnej chute a nálady.

Nerozhodným divákom pomôže vo výbere kategória Najsledovanejšie, kde sa zobrazujú najžiadanejšie TV relácie. Zoznam je pravidelne aktualizovaný a zostavený na základe toho, čo sledujú ostatní používatelia služby SWAN MULTIMEDIA.

Funkcia Obrazová galéria je bezplatným rozšírením k obľúbenej službe TV archív, ktorá je dostupná na novom type set-top boxu Hybroad Z205. TV archív je doplnkový produkt k digitálnej TV SWAN MULTIMEDIA a je spoplatnený mesačným poplatkom 3,15 EUR.

Balík FilmBox s českou jazykovou stopou, rôznorodým obsahom a HD kvalitou

Prémiový balík FilmBox sa od 1. apríla 2014 rozšíri o 9 nových TV staníc a celkovo bude ponúkať 11 TV kanálov: FilmBox, FilmBox PLUS, FilmBox EXTRA, FilmBox HD, FilmBox Family, DocuBox HD, FightBox HD, EroX HD, EroXXX HD, FashionBox HD, TuneBox HD.

Balík je určený pre celú rodinu a ponúka rôznorodý obsah - filmové trháky a filmy pre celú rodinu v češtine, kvalitné dokumenty, novinky zo sveta módy, hudobnú stanicu pre zlepšenie nálady, bojový šport na svetovej úrovni a niečo pre dospelých, v decentnej aj v poriadne ostrej forme, v angličtine. Vynovený balík FilmBox je určený aj náročným divákom, ktorí preferujú kvalitný HD obsah. Obsahuje 7 TV staníc, ktoré vysielajú v natívnom HD rozlíšení.

Vynovený balík FilmBox bude od 1. 4. 2014 dostupný za mesačný poplatok 4,99 EUR s DPH. Aktuálni predplatitelia budú sledovať nové TV stanice bez zmeny mesačného poplatku.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá