21.3.2014 0 Comments

SWAN MULTIMEDIA s novým TV archívom a bohatším balíkom FilmBox

Nový TV archív ponúka funkciu Obrazová galéria a radí odvysielaný obsah podľa kategórií. Vynovený balík FilmBox ponúka 11 TV staníc.

Telekomunikačný operátor SWAN vylepšuje ponuku služby SWAN MULTIMEDIA. Obľúbený doplnkový produkt digitálnej TV, službu TV archív, rozširuje o prehľadnú funkciu Obrazovej galérie. Tá výrazne zjednodušuje hľadanie relácií v TV archíve a používateľovi dáva jednoduchý nástroj, ako si vybrať film alebo TV reláciu podľa aktuálnej nálady. SWAN od 1. apríla 2014 obohacuje aj doplnkový balík FilmBox. Ten sa rozrástol o 9 TV kanálov a okrem filmových trhákov bude ponúkať šport, dokumentárne filmy, hudbu, módu a erotiku.

Obrazová galéria - prehľadné zobrazenie TV archívu

TV archív služby SWAN MULTIMEDIA obsahuje až 7 dní staré vysielanie 30 najsledovanejších TV kanálov. Používatelia môžu k odvysielanému obsahu pristupovať cez rozhranie elektronického programového sprievodcu (EPG) a najnovšie aj pomocou funkcie Obrazová galéria. Tá zobrazuje odvysielaný obsah v rôznych kategóriách - Najsledovanejšie, Filmy, Seriály, Detské, Dokumenty, Hudba, Spravodajstvo, Šport.

Obrazová galéria predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako si vybrať žiadaný obsah. Používatelia nemusia hľadať v programe, čo televízne stanice odvysielali. Všetky potrebné informácie majú na jednom mieste a z bohatej ponuky si vyberú žiadanú reláciu - podľa aktuálnej chute a nálady.

Nerozhodným divákom pomôže vo výbere kategória Najsledovanejšie, kde sa zobrazujú najžiadanejšie TV relácie. Zoznam je pravidelne aktualizovaný a zostavený na základe toho, čo sledujú ostatní používatelia služby SWAN MULTIMEDIA.

Funkcia Obrazová galéria je bezplatným rozšírením k obľúbenej službe TV archív, ktorá je dostupná na novom type set-top boxu Hybroad Z205. TV archív je doplnkový produkt k digitálnej TV SWAN MULTIMEDIA a je spoplatnený mesačným poplatkom 3,15 EUR.

Balík FilmBox s českou jazykovou stopou, rôznorodým obsahom a HD kvalitou

Prémiový balík FilmBox sa od 1. apríla 2014 rozšíri o 9 nových TV staníc a celkovo bude ponúkať 11 TV kanálov: FilmBox, FilmBox PLUS, FilmBox EXTRA, FilmBox HD, FilmBox Family, DocuBox HD, FightBox HD, EroX HD, EroXXX HD, FashionBox HD, TuneBox HD.

Balík je určený pre celú rodinu a ponúka rôznorodý obsah - filmové trháky a filmy pre celú rodinu v češtine, kvalitné dokumenty, novinky zo sveta módy, hudobnú stanicu pre zlepšenie nálady, bojový šport na svetovej úrovni a niečo pre dospelých, v decentnej aj v poriadne ostrej forme, v angličtine. Vynovený balík FilmBox je určený aj náročným divákom, ktorí preferujú kvalitný HD obsah. Obsahuje 7 TV staníc, ktoré vysielajú v natívnom HD rozlíšení.

Vynovený balík FilmBox bude od 1. 4. 2014 dostupný za mesačný poplatok 4,99 EUR s DPH. Aktuálni predplatitelia budú sledovať nové TV stanice bez zmeny mesačného poplatku.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá