21.3.2014 0 Comments

SWAN MULTIMEDIA s novým TV archívom a bohatším balíkom FilmBox

Nový TV archív ponúka funkciu Obrazová galéria a radí odvysielaný obsah podľa kategórií. Vynovený balík FilmBox ponúka 11 TV staníc.

Telekomunikačný operátor SWAN vylepšuje ponuku služby SWAN MULTIMEDIA. Obľúbený doplnkový produkt digitálnej TV, službu TV archív, rozširuje o prehľadnú funkciu Obrazovej galérie. Tá výrazne zjednodušuje hľadanie relácií v TV archíve a používateľovi dáva jednoduchý nástroj, ako si vybrať film alebo TV reláciu podľa aktuálnej nálady. SWAN od 1. apríla 2014 obohacuje aj doplnkový balík FilmBox. Ten sa rozrástol o 9 TV kanálov a okrem filmových trhákov bude ponúkať šport, dokumentárne filmy, hudbu, módu a erotiku.

Obrazová galéria - prehľadné zobrazenie TV archívu

TV archív služby SWAN MULTIMEDIA obsahuje až 7 dní staré vysielanie 30 najsledovanejších TV kanálov. Používatelia môžu k odvysielanému obsahu pristupovať cez rozhranie elektronického programového sprievodcu (EPG) a najnovšie aj pomocou funkcie Obrazová galéria. Tá zobrazuje odvysielaný obsah v rôznych kategóriách - Najsledovanejšie, Filmy, Seriály, Detské, Dokumenty, Hudba, Spravodajstvo, Šport.

Obrazová galéria predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako si vybrať žiadaný obsah. Používatelia nemusia hľadať v programe, čo televízne stanice odvysielali. Všetky potrebné informácie majú na jednom mieste a z bohatej ponuky si vyberú žiadanú reláciu - podľa aktuálnej chute a nálady.

Nerozhodným divákom pomôže vo výbere kategória Najsledovanejšie, kde sa zobrazujú najžiadanejšie TV relácie. Zoznam je pravidelne aktualizovaný a zostavený na základe toho, čo sledujú ostatní používatelia služby SWAN MULTIMEDIA.

Funkcia Obrazová galéria je bezplatným rozšírením k obľúbenej službe TV archív, ktorá je dostupná na novom type set-top boxu Hybroad Z205. TV archív je doplnkový produkt k digitálnej TV SWAN MULTIMEDIA a je spoplatnený mesačným poplatkom 3,15 EUR.

Balík FilmBox s českou jazykovou stopou, rôznorodým obsahom a HD kvalitou

Prémiový balík FilmBox sa od 1. apríla 2014 rozšíri o 9 nových TV staníc a celkovo bude ponúkať 11 TV kanálov: FilmBox, FilmBox PLUS, FilmBox EXTRA, FilmBox HD, FilmBox Family, DocuBox HD, FightBox HD, EroX HD, EroXXX HD, FashionBox HD, TuneBox HD.

Balík je určený pre celú rodinu a ponúka rôznorodý obsah - filmové trháky a filmy pre celú rodinu v češtine, kvalitné dokumenty, novinky zo sveta módy, hudobnú stanicu pre zlepšenie nálady, bojový šport na svetovej úrovni a niečo pre dospelých, v decentnej aj v poriadne ostrej forme, v angličtine. Vynovený balík FilmBox je určený aj náročným divákom, ktorí preferujú kvalitný HD obsah. Obsahuje 7 TV staníc, ktoré vysielajú v natívnom HD rozlíšení.

Vynovený balík FilmBox bude od 1. 4. 2014 dostupný za mesačný poplatok 4,99 EUR s DPH. Aktuálni predplatitelia budú sledovať nové TV stanice bez zmeny mesačného poplatku.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá