14.4.2016 0 Comments

SOFTIP je najlepším partnerom SAP Business One za rok 2015

SOFTIP opäť potvrdil dlhodobo dominantnú pozíciu medzi partnermi spoločnosti SAP pre predaj a nasadzovanie riešenia SAP Business One, keď získal hneď dva tituly Najlepší partner SAP Business One na Slovensku. Ocenenie získal za najvyšší počet nových zákazníkov a za najvyšší objem predaných licencií SAP Business One v roku 2015.

Okrem silnej predajnej stratégie sa pod úspech SOFTIPu podpísala aj jeho schopnosť prispôsobiť jednotlivé nasadenia konkrétnym požiadavkám zákazníka. Ten si môže naviac vybrať aj z viacerých originálnych nadstavbových modulov, ktoré SOFTIP vyvíja s cieľom rozšíriť existujúce funkcionality SAP Business One.

„SAP je jedným z najvýznamnejších globálnych producentov podnikového softvéru a tak je tento titul pre nás mimoriadne dôležitý. Naša silná pozícia v rámci partnerov SAP Business One je aj záväzkom neustále posúvať kvalitu našich služieb. Zákazníci totiž očakávajú, že okrem špičkového softvéru dostanú aj podporu na profesionálnej úrovni,“ povedal na margo ocenenia Miroslav Michálek, produktový manažér spoločnosti SOFTIP pre SAP Business One. SOFTIP sa v tomto smere môže oprieť o najpočetnejší tím certifikovaných odborníkov a prepracovaný systém starostlivosti o zákazníkov.

Najvýznamnejšie úspešné implementácie vlani SOFTIP zrealizoval v spoločnostiach Agrobiosfer, B2B Services, Badinotti Slovakia, LOKO TRANS Slovakia, Mlyn Kolárovo, Sladovňa SESSLER a UNITED TRAVEL. Celkovo SOFTIP stojí za viac ako polovicou všetkých implementácií SAP Business One na Slovensku a od roku 2007 je jedným z najúspešnejších partnerov SAP v regióne V4. Pôsobí aj na zahraničných trhoch v Nemecku, Rakúsku, Poľsku, Česku či vo Veľkej Británii.
Informačný systém SAP Business One integruje kľúčové podnikové funkcie a podporuje tak predaj, správu vzťahov so zákazníkmi (CRM), nákup, zásoby, logistické procesy, financie a ľudské zdroje. Jeho výhodou je aj rýchla inštalácia a konfigurácia. S rastom podniku a meniacimi sa procesmi sa toto komplexné riešenie upravuje a rozširuje pomocou odvetvových riešení a publikovaného Software Development Kit (SDK). SAP Business One je dostupný v 27 jazykoch pre viac ako 150 krajín, v ktorých je lokálne predávaný, podporovaný a zhodný s miestnou legislatívou. V minulom roku prekročil počet spoločností využívajúcich toto riešenie magickú hranicu 50 000.

Viac informácií na www.softip.sk/sap

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá