14.4.2016 0 Comments

SOFTIP je najlepším partnerom SAP Business One za rok 2015

SOFTIP opäť potvrdil dlhodobo dominantnú pozíciu medzi partnermi spoločnosti SAP pre predaj a nasadzovanie riešenia SAP Business One, keď získal hneď dva tituly Najlepší partner SAP Business One na Slovensku. Ocenenie získal za najvyšší počet nových zákazníkov a za najvyšší objem predaných licencií SAP Business One v roku 2015.

Okrem silnej predajnej stratégie sa pod úspech SOFTIPu podpísala aj jeho schopnosť prispôsobiť jednotlivé nasadenia konkrétnym požiadavkám zákazníka. Ten si môže naviac vybrať aj z viacerých originálnych nadstavbových modulov, ktoré SOFTIP vyvíja s cieľom rozšíriť existujúce funkcionality SAP Business One.

„SAP je jedným z najvýznamnejších globálnych producentov podnikového softvéru a tak je tento titul pre nás mimoriadne dôležitý. Naša silná pozícia v rámci partnerov SAP Business One je aj záväzkom neustále posúvať kvalitu našich služieb. Zákazníci totiž očakávajú, že okrem špičkového softvéru dostanú aj podporu na profesionálnej úrovni,“ povedal na margo ocenenia Miroslav Michálek, produktový manažér spoločnosti SOFTIP pre SAP Business One. SOFTIP sa v tomto smere môže oprieť o najpočetnejší tím certifikovaných odborníkov a prepracovaný systém starostlivosti o zákazníkov.

Najvýznamnejšie úspešné implementácie vlani SOFTIP zrealizoval v spoločnostiach Agrobiosfer, B2B Services, Badinotti Slovakia, LOKO TRANS Slovakia, Mlyn Kolárovo, Sladovňa SESSLER a UNITED TRAVEL. Celkovo SOFTIP stojí za viac ako polovicou všetkých implementácií SAP Business One na Slovensku a od roku 2007 je jedným z najúspešnejších partnerov SAP v regióne V4. Pôsobí aj na zahraničných trhoch v Nemecku, Rakúsku, Poľsku, Česku či vo Veľkej Británii.
Informačný systém SAP Business One integruje kľúčové podnikové funkcie a podporuje tak predaj, správu vzťahov so zákazníkmi (CRM), nákup, zásoby, logistické procesy, financie a ľudské zdroje. Jeho výhodou je aj rýchla inštalácia a konfigurácia. S rastom podniku a meniacimi sa procesmi sa toto komplexné riešenie upravuje a rozširuje pomocou odvetvových riešení a publikovaného Software Development Kit (SDK). SAP Business One je dostupný v 27 jazykoch pre viac ako 150 krajín, v ktorých je lokálne predávaný, podporovaný a zhodný s miestnou legislatívou. V minulom roku prekročil počet spoločností využívajúcich toto riešenie magickú hranicu 50 000.

Viac informácií na www.softip.sk/sap

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá