Image
28.10.2016 0 Comments

SOFTIP dosahuje najvyššie kompetencie Microsoft v oblasti cloudových riešení

SOFTIP neprestáva rozširovať svoje portfólio kľúčových kompetencií v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. Najnovšie sa môže pýšiť aj certifikátom Gold Small and Midmarket Cloud Solutions. Svoju dominantnú pozíciu v oblasti cloudových riešení postavených na platforme Microsoft naviac potvrdil prechodom na Gold úroveň v kategórii Microsoft Cloud Platform.

Ocenenie v podobe udelenia dvoch najvyšších kompetencií v oblasti cloud computingu potvrdzuje správnosť stratégie spoločnosti SOFTIP v tejto rýchlo sa rozvíjajúcej oblasti informačných technológií. „Naša orientácia na najnovšie trendy a technológie prináša svoje ovocie a najnovšie Gold kompetencie od jedného z globálnych inovačných lídrov sú toho dôkazom. Verím, že v nastúpenom trende budeme aj naďalej pokračovať,“ hovorí technický riaditeľ spoločnosti SOFTIP, Ján Schwarz.

SOFTIP je členom partnerského programu Microsoft od roku 2005. Program je založený na úzkej partnerskej spolupráci a spoločnosti, ktoré do neho patria, sa musia do každej kompetencie kvalifikovať. SOFTIP je aktuálne držiteľom štyroch zlatých a troch strieborných kompetencií.

V prípade Microsoft Gold Small and Midmarket Cloud Solutions bolo na získanie kompetencie nevyhnutné dosiahnuť stanovený počet implementácií Office 365, doložiť pozitívne zákaznícke referencie za posledných 12 mesiacov a úspešne absolvovať certifikačné skúšky potvrdzujúce odborné vedomosti pri nasadzovaní tohto riešenia.

Úroveň Gold pri kompetencii Microsoft Cloud Platform je okrem iného podmienená dosiahnutím minimálne stanovenej výšky tržieb Microsoft Azure. „Nám sa rozsah cloudovej infraštruktúry podarilo v porovnaní s minulým rokom späťnásobiť. A to je nesporným dôkazom rastúcej dôveryhodnosti - jednak spoločnosti SOFTIP ako partnera, ale aj samotných cloudových riešení,“ dopĺňa Ján Schwarz.

Viac informácií o cloudových službách Microsoft Azure a Microsoft Office 365 na www.softip.sk  v časti Služby.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá