Image
13.1.2014 0 Comments

Rezort obrany chce obstarať IT služby za takmer 7 mil. eur.

euro2.jpg Ministerstvo obrany (MO) SR chce obstarať IT služby v predpokladanej hodnote 6,984 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Predmetom zákazky je zabezpečenie služieb rozvoja a servisnej podpory integrovaného informačného systému Ministerstva obrany Slovenskej republiky. Zadávateľ stanovil lehotu na dokončenie zákazky v trvaní 48 mesiacov. Verejný obstarávateľ požaduje zábezpeku 150 tis. eur.

Uchádzači musia preukázať výšku obratu za posledné tri hospodárske roky minimálne 5,25 mil. eur bez DPH. Okrem iného záujemcovia musia predložiť referenciu za obdobie rokov 2010 až 2012, ktorá sa týkala aplikačnej podpory systému SAP v ozbrojených silách a silových rezortoch v hodnote minimálne jeden milión eur bez DPH. Obstarávateľ požaduje aj rozsiahlu technickú spôsobilosť.

Súťaž je otvorená, pričom zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu. O víťazovi rozhodne ekonomicky najvýhodnejšia ponuka s tým, že obstarávateľ stanovil aj ďalšie kritéria, ktoré majú pridelenú relatívnu váhu. Uchádzači môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 17. februára.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Slovensko.Digital víta zastavenie IT projektu Sociálnej poisťovne za 70 miliónov eur

14.12.2016 00:07

Sociálna poisťovňa zastavila nákup 70 miliónového IT projektu na elektronizáciu svojich služieb. IT odborníci zo Slovensko.Digital tento tento krok vítajú. Upozorňujú tiež, že je potrebné zverejniť an ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá