Image
17.6.2015 0 Comments

Revolučný on-line dotazníkový systém SurveyHero zo Slovenska sa uchádza o podporu cez Indiegogo

Už v septembri tohto roka spoločnosť Marketing & Netforce uvedie na trh svoj vlastný komerčný on-line dotazníkový systém s názvom SurveyHero. Zároveň už dnes si možno zakúpiť licenciu prostredníctvom crowdfundingového portálu Indiegogo.

SurveyHero je výkonný a zábavný on-line dotazníkový systém, ktorý dokáže pomôcť študentom s ich projektmi, startuperom a malým/stredným podnikom dosiahnuť ich podnikateľské ciele. Je dostatočné mocný pre veľké spoločnosti, dokonca aj pre výskumné agentúry. Využíva princíp komiksového príbehu na pokračovanie a superhrdinu, ktorý bude respondentov sprevádzať prostredníctvom celej tvorby dotazníka, poskytne zaujímavé tipy, triky, metodicky usmerní a možno aj rozosmeje. Hlavná myšlienka je tá, že každý z nás sa môže stať v reálnom živote skutočným superhrdinom a nepotrebuje na to nadľudskú silu alebo železný oblek, stačí nasledovať svoje sny a pokúsiť sa dosiahnuť svoje životné alebo podnikateľské ciele.

SurveyHero je optimalizovaný na každé zariadenie. Môžete vytvoriť neobmedzené množstvo dotazníkov, použiť neobmedzený počet otázok (obsahuje 26 typov otázok, všetky základné plus špeciálne typy, ako napríklad A/B test, video alebo MP3 otázka) a navrhnúť šablónu dotazníka v neobmedzených farebných variáciách.

Najsilnejšou stránkou SurveyHera však budú širokospektrálne distribučné metódy, keď si používateľ môže vybrať až z piatich rôznych spôsobov, ako odoslať dotazník (Weblink, Facebook, Tablet kiosk, Webpage, Quiz/Test). Niektoré z distribučných metód zároveň poskytujú možnosť generovať QR kódy, ktoré sa dajú vytlačiť a umiestniť úplne kdekoľvek, takže na zber dát nepotrebujete ani internet.

Kampaň na Indiegogo je spustená od 15. 6. 2015. Každý si už dnes môže zakúpiť licenciu SurveyHero za atraktívne štartovacie ceny a zároveň získať darček.

Bližšie informácie o crowdfundingovej kampani, on-line dotazníkovom systéme SurveyHero a jeho funkcionalite získate na http://igg.me/at/surveyhero/x/10930704.

Zdroj: MNFORCE


Mohlo by Vás zaujímať

Startupy

Nemecký startup má solárne auto s dojazdom 30 km na solar alebo 250 km na batériu

16.09.2016 00:19

Nemecká automobilka Sono Motors predstavila elektrické vozidlo Sion, ktoré možno nabíjať pomocou solárnych panelov. Vyzerá ako skrátená Toyota Prius, celá pokrytá solárnymi panelmi. Tie sú integrované ...

Startupy

Slovensko-ruský startup Mishiko, ktorý získal od investorov 2 milióny USD, uvádza na trh inteligentný obojok pre psov

14.09.2016 00:15

Startup Mishiko, zaoberajúci sa vývojom zariadení v oblasti Internetu vecí (IoT), dnes oznámil zahájenie predaja prvého z nich: inteligentného obojku pre psov (www.mishiko.net). Projekt, ktorý od roku ...

Startupy

PR: Energetická Chargebrella vďačí za úspech aj Startup centrum TUKE

05.09.2016 00:10

Startup centrum TUKE podporuje realizáciu tvorivých nápadov. Ponúka im nielen motivačné prostredie, ale aj odborné poradenstvo a výskumnú infraštruktúru. Priestor na rozvoj v ňom našli úspešné startup ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá