Image
18.4.2016 0 Comments

Resco reprezentovalo Slovensko na svetovej konferencii Microsoft Envision

Slovenská firma Resco, jeden z globálnych lídrov vo vývoji crossplatformového mobilného softvéru, sa ako jediná z našej krajiny zúčastnila na svetovej konferencii Microsoft Envision. Resco, ktoré predáva svoje mobilné technológie od USA až po Austráliu, bolo zároveň zlatým partnerom významnej konferencie. Hostiteľom Microsoft Envision bol sám šéf Microsoftu Satya Nadella.

Na vrcholnom podujatí zameranom na pokrokové myslenie v oblasti podnikania a techniky sa zúčastnilo približne 6000 návštevníkov. Primárna téma konferencie bola digitálna transformácia. Resco v rámci svojich odborných panelov zviditeľnilo aj Slovensko.

„Resco nechýbalo ani v hlavných prednáškach, mobilnú aplikáciu postavenú na našej technológii ukázali zástupcovia spoločností Microsoft a Ecolab. V promostánkoch sme sa hrdo hlásili k Slovensku, o čom svedčí aj štátny znak na paneloch,“ uviedol Radomír Vozár, CEO spoločnosti Resco.

 „Záujem o mobilitu aj naše mobilné riešenia CRM neustále rastie, čo sme postrehli aj u návštevníkov priamo v našom stánku. Vďaka zlatému partnerstvu sme mali široké možnosti prezentácie -  veľký a viditeľný stánok, vlastné prednášky v expo hall, ale aj prednášku v hlavnom programe na tému mobility, na ktorú sme pozvali prednášať aj nášho amerického zákazníka, ktorý sa podelil o svoje skúsenosti,“ doplnil Radomír Vozár.

Spoločnosť Resco pravidelne sponzorovala najväčšiu konferenciu pre produkty MS Dynamics s názvom Microsoft Convergence. Tento rok sa konferencia uskutočnila v novom formáte pod názvom Microsoft Envision.

Slovenskú firmu Resco založili Radomír Vozár s Eduardom Kirchnerom a Marcelom Šaffom v roku 1999, od roku 2003 sa venuje  mobilným riešeniam CRM. Jeden z cieľov spoločnosti je rozšíriť osvetu efektívneho využívania mobilných informačných systémov na Slovensku.

Autor: TS Resco

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá