Image
18.4.2016 0 Comments

Resco reprezentovalo Slovensko na svetovej konferencii Microsoft Envision

Slovenská firma Resco, jeden z globálnych lídrov vo vývoji crossplatformového mobilného softvéru, sa ako jediná z našej krajiny zúčastnila na svetovej konferencii Microsoft Envision. Resco, ktoré predáva svoje mobilné technológie od USA až po Austráliu, bolo zároveň zlatým partnerom významnej konferencie. Hostiteľom Microsoft Envision bol sám šéf Microsoftu Satya Nadella.

Na vrcholnom podujatí zameranom na pokrokové myslenie v oblasti podnikania a techniky sa zúčastnilo približne 6000 návštevníkov. Primárna téma konferencie bola digitálna transformácia. Resco v rámci svojich odborných panelov zviditeľnilo aj Slovensko.

„Resco nechýbalo ani v hlavných prednáškach, mobilnú aplikáciu postavenú na našej technológii ukázali zástupcovia spoločností Microsoft a Ecolab. V promostánkoch sme sa hrdo hlásili k Slovensku, o čom svedčí aj štátny znak na paneloch,“ uviedol Radomír Vozár, CEO spoločnosti Resco.

 „Záujem o mobilitu aj naše mobilné riešenia CRM neustále rastie, čo sme postrehli aj u návštevníkov priamo v našom stánku. Vďaka zlatému partnerstvu sme mali široké možnosti prezentácie -  veľký a viditeľný stánok, vlastné prednášky v expo hall, ale aj prednášku v hlavnom programe na tému mobility, na ktorú sme pozvali prednášať aj nášho amerického zákazníka, ktorý sa podelil o svoje skúsenosti,“ doplnil Radomír Vozár.

Spoločnosť Resco pravidelne sponzorovala najväčšiu konferenciu pre produkty MS Dynamics s názvom Microsoft Convergence. Tento rok sa konferencia uskutočnila v novom formáte pod názvom Microsoft Envision.

Slovenskú firmu Resco založili Radomír Vozár s Eduardom Kirchnerom a Marcelom Šaffom v roku 1999, od roku 2003 sa venuje  mobilným riešeniam CRM. Jeden z cieľov spoločnosti je rozšíriť osvetu efektívneho využívania mobilných informačných systémov na Slovensku.

Autor: TS Resco

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá