Image
18.4.2016 0 Comments

Resco reprezentovalo Slovensko na svetovej konferencii Microsoft Envision

Slovenská firma Resco, jeden z globálnych lídrov vo vývoji crossplatformového mobilného softvéru, sa ako jediná z našej krajiny zúčastnila na svetovej konferencii Microsoft Envision. Resco, ktoré predáva svoje mobilné technológie od USA až po Austráliu, bolo zároveň zlatým partnerom významnej konferencie. Hostiteľom Microsoft Envision bol sám šéf Microsoftu Satya Nadella.

Na vrcholnom podujatí zameranom na pokrokové myslenie v oblasti podnikania a techniky sa zúčastnilo približne 6000 návštevníkov. Primárna téma konferencie bola digitálna transformácia. Resco v rámci svojich odborných panelov zviditeľnilo aj Slovensko.

„Resco nechýbalo ani v hlavných prednáškach, mobilnú aplikáciu postavenú na našej technológii ukázali zástupcovia spoločností Microsoft a Ecolab. V promostánkoch sme sa hrdo hlásili k Slovensku, o čom svedčí aj štátny znak na paneloch,“ uviedol Radomír Vozár, CEO spoločnosti Resco.

 „Záujem o mobilitu aj naše mobilné riešenia CRM neustále rastie, čo sme postrehli aj u návštevníkov priamo v našom stánku. Vďaka zlatému partnerstvu sme mali široké možnosti prezentácie -  veľký a viditeľný stánok, vlastné prednášky v expo hall, ale aj prednášku v hlavnom programe na tému mobility, na ktorú sme pozvali prednášať aj nášho amerického zákazníka, ktorý sa podelil o svoje skúsenosti,“ doplnil Radomír Vozár.

Spoločnosť Resco pravidelne sponzorovala najväčšiu konferenciu pre produkty MS Dynamics s názvom Microsoft Convergence. Tento rok sa konferencia uskutočnila v novom formáte pod názvom Microsoft Envision.

Slovenskú firmu Resco založili Radomír Vozár s Eduardom Kirchnerom a Marcelom Šaffom v roku 1999, od roku 2003 sa venuje  mobilným riešeniam CRM. Jeden z cieľov spoločnosti je rozšíriť osvetu efektívneho využívania mobilných informačných systémov na Slovensku.

Autor: TS Resco

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá