Image
11.4.2014 0 Comments

Podsvietená klávesnica do obývačky s integrovaným touchpadom

K830_BTY2.jpg Logitech predstavil podsvietenú klávesnicu pre obývačky s názvom Logitech® Illuminated Living-Room Keyboard K830. V klávesnici je možné dobíjať batérie, má podsvietené tlačidlá, integrovaný touchpad a vyspelú technológiu pre bezdrôtové pripojenie, takže môžete písať aj klikať z pohodlia vašej pohovky alebo postele - a to aj v tme.

Klávesnica Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 automaticky tlmí alebo zvyšuje jas podsvietenia tlačidiel v závislosti na množstve svetla v miestnosti, aby ste mohli písať pohodlne za akýchkoľvek svetelných podmienok. Začnite písať a tlačidlá sa podsvietia. Keď písať prestanete, podsvietenie sa po piatich sekundách vypne, aby sa šetrila batéria klávesnice.

K830_TOP.jpg

Keďže je klávesnica navrhnutá pre moderné obytné priestory, je jej prevedenie kompaktné a ľahké, tlačidlá sú jemná na dotyk a sú optimalizované pre ovládanie multimédií a zábavy. S klávesnicou Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 môžete prechádzať digitálny obsah vďaka spojenie s počítačom s dosahom až 10 metrov pomocou miniatúrneho prijímača Unifying, ktorý poskytuje bezdrôtovú technológiu pre spojenie v pásme 2,4 GHz. Batérie klávesnica je navyše možné dobíjať, takže sa už nebudete musieť obťažovať s ich výmenou.

S cieľom vyhnúť sa neohrabanosti a ťažkostiam s používaním tradičné klávesnice a samostatnej myši v obývačke, nehovoriac o ich neustálom stereotypnom hľadaní vo vankúšikoch na vašej pohovke, spája táto počítačová klávesnica pre domáce kino tieto dve zariadenia v jedno. Touchpad je hladký a má citlivú odozvu s presnou kontrolou kurzoru myši, boky klávesnice sú zaoblené, takže sa ľahko drží a jej štíhly dizajn ju umožňuje ukladať vo zvislej polohe tak, aby ste ušetrili miesto.

K830_BOB.jpg

Očakáva sa, že klávesnica Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 bude v Európe k dispozícii od apríla 2014 za odoporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 €.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá