Image
11.4.2014 0 Comments

Podsvietená klávesnica do obývačky s integrovaným touchpadom

K830_BTY2.jpg Logitech predstavil podsvietenú klávesnicu pre obývačky s názvom Logitech® Illuminated Living-Room Keyboard K830. V klávesnici je možné dobíjať batérie, má podsvietené tlačidlá, integrovaný touchpad a vyspelú technológiu pre bezdrôtové pripojenie, takže môžete písať aj klikať z pohodlia vašej pohovky alebo postele - a to aj v tme.

Klávesnica Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 automaticky tlmí alebo zvyšuje jas podsvietenia tlačidiel v závislosti na množstve svetla v miestnosti, aby ste mohli písať pohodlne za akýchkoľvek svetelných podmienok. Začnite písať a tlačidlá sa podsvietia. Keď písať prestanete, podsvietenie sa po piatich sekundách vypne, aby sa šetrila batéria klávesnice.

K830_TOP.jpg

Keďže je klávesnica navrhnutá pre moderné obytné priestory, je jej prevedenie kompaktné a ľahké, tlačidlá sú jemná na dotyk a sú optimalizované pre ovládanie multimédií a zábavy. S klávesnicou Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 môžete prechádzať digitálny obsah vďaka spojenie s počítačom s dosahom až 10 metrov pomocou miniatúrneho prijímača Unifying, ktorý poskytuje bezdrôtovú technológiu pre spojenie v pásme 2,4 GHz. Batérie klávesnica je navyše možné dobíjať, takže sa už nebudete musieť obťažovať s ich výmenou.

S cieľom vyhnúť sa neohrabanosti a ťažkostiam s používaním tradičné klávesnice a samostatnej myši v obývačke, nehovoriac o ich neustálom stereotypnom hľadaní vo vankúšikoch na vašej pohovke, spája táto počítačová klávesnica pre domáce kino tieto dve zariadenia v jedno. Touchpad je hladký a má citlivú odozvu s presnou kontrolou kurzoru myši, boky klávesnice sú zaoblené, takže sa ľahko drží a jej štíhly dizajn ju umožňuje ukladať vo zvislej polohe tak, aby ste ušetrili miesto.

K830_BOB.jpg

Očakáva sa, že klávesnica Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 bude v Európe k dispozícii od apríla 2014 za odoporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 €.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Produkty

Cubetto – hračka, ktorá naučí deti základom programovania

18.01.2017 00:30

Alternatívna motessoriovská pedagogika, ktorá sa ukázala ako jeden z najúčinnejších spôsobov výučby detí, sa zameriava na vzdelávanie prostredníctvom hry. Môžu sa však touto metódou deti naučiť  aj pr ...

Produkty 2

iPhone 8 vraj bude mať displej s otvormi, oceľový rám a modem LTE s rýchlosťou sťahovania až do 1 Gb/s

18.01.2017 00:35

Do príchodu iPhonu 8 zostáva ešte niekoľko mesiacov, no už stihol vyvolať obrovskú vlnu záujmu zo strany fanúšikov i analytikov. Apple o detailoch svojho nového vlajkového modelu mlčí, ale objavilo sa ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá