Image
11.4.2014 0 Comments

Podsvietená klávesnica do obývačky s integrovaným touchpadom

K830_BTY2.jpg Logitech predstavil podsvietenú klávesnicu pre obývačky s názvom Logitech® Illuminated Living-Room Keyboard K830. V klávesnici je možné dobíjať batérie, má podsvietené tlačidlá, integrovaný touchpad a vyspelú technológiu pre bezdrôtové pripojenie, takže môžete písať aj klikať z pohodlia vašej pohovky alebo postele - a to aj v tme.

Klávesnica Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 automaticky tlmí alebo zvyšuje jas podsvietenia tlačidiel v závislosti na množstve svetla v miestnosti, aby ste mohli písať pohodlne za akýchkoľvek svetelných podmienok. Začnite písať a tlačidlá sa podsvietia. Keď písať prestanete, podsvietenie sa po piatich sekundách vypne, aby sa šetrila batéria klávesnice.

K830_TOP.jpg

Keďže je klávesnica navrhnutá pre moderné obytné priestory, je jej prevedenie kompaktné a ľahké, tlačidlá sú jemná na dotyk a sú optimalizované pre ovládanie multimédií a zábavy. S klávesnicou Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 môžete prechádzať digitálny obsah vďaka spojenie s počítačom s dosahom až 10 metrov pomocou miniatúrneho prijímača Unifying, ktorý poskytuje bezdrôtovú technológiu pre spojenie v pásme 2,4 GHz. Batérie klávesnica je navyše možné dobíjať, takže sa už nebudete musieť obťažovať s ich výmenou.

S cieľom vyhnúť sa neohrabanosti a ťažkostiam s používaním tradičné klávesnice a samostatnej myši v obývačke, nehovoriac o ich neustálom stereotypnom hľadaní vo vankúšikoch na vašej pohovke, spája táto počítačová klávesnica pre domáce kino tieto dve zariadenia v jedno. Touchpad je hladký a má citlivú odozvu s presnou kontrolou kurzoru myši, boky klávesnice sú zaoblené, takže sa ľahko drží a jej štíhly dizajn ju umožňuje ukladať vo zvislej polohe tak, aby ste ušetrili miesto.

K830_BOB.jpg

Očakáva sa, že klávesnica Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 bude v Európe k dispozícii od apríla 2014 za odoporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 €.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá