Image
5.10.2016 0 Comments

Podnikový systém urýchli vybavenie objednávky o polovicu

Jeho zavedenie je pre rastúce e-shopy nevyhnutnosťou

Každý internetový obchod musí v určitej fáze rastu zaviesť podnikový systém, ktorý sprehľadní firemné procesy. Zastreší skladové hospodárstvo, objednávky, reklamácie, aktualizáciu cien, ako aj vernostné programy.

Ako sa pripraviť na rast e-shopu a efektívne využívať podnikový systém prezradí Peter Legény zo spoločnosti Riesenia.com 20. októbra 2016 na konferencii 7. ShopComm v Bratislave. Akcia www.shopcomm.eu je určená všetkým, ktorí predávajú online.

Peter Legény nám pri tejto príležitosti poskytol krátky rozhovor.

Aké výhody má podnikový systém?

V prvom rade skracuje proces vybavenia objednávky, čo znamená, že zákazník dostane tovar niekedy už za polovičný čas ako pred zavedením systému. Ďalšou výhodou je šetrenie prevádzkových nákladov, napríklad na zamestnancoch.

Dokáže systém pomôcť aj marketingu?

Určite áno. Systémy mávajú väčšinou aj vlastné CRM, ktoré zbiera informácie o zákazníkoch, segmentuje ich do skupín, pričom je prepojiteľný na ďalšie marketingové systémy. Vyhodnocuje kampane z hľadiska predajov a generuje aj informácie, ktoré produkty treba zo skladu vypredať so zľavu či cez iné akcie.

Program konferencie 7. ShopComm nájdete na: http://shopcomm.eu/program/. Registrovať sa môžete na: http://shopcomm.eu/registracia/.

Generálnym partnerom akcie je PRICEMANIA, hlavnými partnermi sú DPD a ETARGET, partnermi BESTERON, VISIBILITY, WEBGLOBE - YEGON, RIESENIA.COM, VISIBILITY, SHOPSUPPORT.SK a MERGADO. Hlavným mediálnym partnerom je PROFIT. Akciu organizuje FUSION.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá