Image
5.10.2016 0 Comments

Podnikový systém urýchli vybavenie objednávky o polovicu

Jeho zavedenie je pre rastúce e-shopy nevyhnutnosťou

Každý internetový obchod musí v určitej fáze rastu zaviesť podnikový systém, ktorý sprehľadní firemné procesy. Zastreší skladové hospodárstvo, objednávky, reklamácie, aktualizáciu cien, ako aj vernostné programy.

Ako sa pripraviť na rast e-shopu a efektívne využívať podnikový systém prezradí Peter Legény zo spoločnosti Riesenia.com 20. októbra 2016 na konferencii 7. ShopComm v Bratislave. Akcia www.shopcomm.eu je určená všetkým, ktorí predávajú online.

Peter Legény nám pri tejto príležitosti poskytol krátky rozhovor.

Aké výhody má podnikový systém?

V prvom rade skracuje proces vybavenia objednávky, čo znamená, že zákazník dostane tovar niekedy už za polovičný čas ako pred zavedením systému. Ďalšou výhodou je šetrenie prevádzkových nákladov, napríklad na zamestnancoch.

Dokáže systém pomôcť aj marketingu?

Určite áno. Systémy mávajú väčšinou aj vlastné CRM, ktoré zbiera informácie o zákazníkoch, segmentuje ich do skupín, pričom je prepojiteľný na ďalšie marketingové systémy. Vyhodnocuje kampane z hľadiska predajov a generuje aj informácie, ktoré produkty treba zo skladu vypredať so zľavu či cez iné akcie.

Program konferencie 7. ShopComm nájdete na: http://shopcomm.eu/program/. Registrovať sa môžete na: http://shopcomm.eu/registracia/.

Generálnym partnerom akcie je PRICEMANIA, hlavnými partnermi sú DPD a ETARGET, partnermi BESTERON, VISIBILITY, WEBGLOBE - YEGON, RIESENIA.COM, VISIBILITY, SHOPSUPPORT.SK a MERGADO. Hlavným mediálnym partnerom je PROFIT. Akciu organizuje FUSION.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá