Image
5.10.2016 0 Comments

Podnikový systém urýchli vybavenie objednávky o polovicu

Jeho zavedenie je pre rastúce e-shopy nevyhnutnosťou

Každý internetový obchod musí v určitej fáze rastu zaviesť podnikový systém, ktorý sprehľadní firemné procesy. Zastreší skladové hospodárstvo, objednávky, reklamácie, aktualizáciu cien, ako aj vernostné programy.

Ako sa pripraviť na rast e-shopu a efektívne využívať podnikový systém prezradí Peter Legény zo spoločnosti Riesenia.com 20. októbra 2016 na konferencii 7. ShopComm v Bratislave. Akcia www.shopcomm.eu je určená všetkým, ktorí predávajú online.

Peter Legény nám pri tejto príležitosti poskytol krátky rozhovor.

Aké výhody má podnikový systém?

V prvom rade skracuje proces vybavenia objednávky, čo znamená, že zákazník dostane tovar niekedy už za polovičný čas ako pred zavedením systému. Ďalšou výhodou je šetrenie prevádzkových nákladov, napríklad na zamestnancoch.

Dokáže systém pomôcť aj marketingu?

Určite áno. Systémy mávajú väčšinou aj vlastné CRM, ktoré zbiera informácie o zákazníkoch, segmentuje ich do skupín, pričom je prepojiteľný na ďalšie marketingové systémy. Vyhodnocuje kampane z hľadiska predajov a generuje aj informácie, ktoré produkty treba zo skladu vypredať so zľavu či cez iné akcie.

Program konferencie 7. ShopComm nájdete na: http://shopcomm.eu/program/. Registrovať sa môžete na: http://shopcomm.eu/registracia/.

Generálnym partnerom akcie je PRICEMANIA, hlavnými partnermi sú DPD a ETARGET, partnermi BESTERON, VISIBILITY, WEBGLOBE - YEGON, RIESENIA.COM, VISIBILITY, SHOPSUPPORT.SK a MERGADO. Hlavným mediálnym partnerom je PROFIT. Akciu organizuje FUSION.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá