Image
27.6.2014 0 Comments

PR: Originálna HANDO Aktovka pre tablet či notebook

402_detail_ultrabig-aktovka-hando-belenty-kremova-barva-kuze-hando-collection.jpg Buďte originálny a vystúpte z davu s aktovkami handy! Produktový rad HANDO dostal názov podľa šikovnej úchytky na prevlečenie ruky na prednej strane aktovky. Tento dizajnérsky prvok slúži k ochrane proti odcudzeniu aj ako systém k eliminácii pádu aktovky. Originalita a dokonalé ručné spracovanie v spojení s týmto osobitým prvkom pre uchopenie si Vás jednoducho získajú.

Zvonku aktovka HANDO upúta plátnom vo farbe námornícka modrá v kombinácii s talianskou kožou v krémovej farbe. Stály tvar aktovky drží pevná, valcovaná plsť. Vodeodolnosť zabezpečuje vysoko odolné, impregnované plátno. HANDO je veľkostne ideálne pre MacBook Air 11 ", MacBook Air 13", MacBook Pro 13 " a tiež ďalšie ultrabooky, ktoré budú vyhovovať rozmerom aktovky.

409_detail_ultrabig-aktovka-hando-belenty-kremova-barva-kuze-hando-collection.jpg

Jednoduchá praktickosť vnútra aktovky HANDO zabezpečujú dve oddelené časti. Jedna pre ultrabook a druhá pre dokumenty a iné drobnosti. Menšie predmety, ktoré chcete mať rýchlo po ruke, ako zápisník, mobil, noviny, pero a pod, umiestnite do priestoru predných kožených vreciek. Čím je tak špecifická kolekcia HANDO aktoviek? Šikovnou úchytkou na prevlečenie ruky, ktorá výrazne uľahčuje prenášanie aktovky pohodlným uchopením.

Pásik prešiel dlhým testovaním a zaručuje, že aktovka z ruky nevypadáva, chráni pred odcudzením a navyše je veľmi príjemným dizajnérskym prvkom. Sami to dobre poznáte, chvatom vyrážate a všetky dôležité veci potrebujete mať v minúte pohromade v niečom originálnom, čo naviac padne do ruky ako uliate. Samozrejmosťou je priestor pre notebook, dokumenty, mobil a všetky ostatné malé nevyhnutnosti.

HANDO aktovka je ručne spracovaná s tou najvyššou starostlivosťou a každý detail premyslený s maximálnou starostlivosťou. Garantujeme, že každý kus je vďaka ručnej práci originálom a preto aj táto aktovka je obrazom tvorivej originality. Ručné práce a úplne prírodné materiály sú zárukou jedinečnosti, ktorú priaznivci značky belenty vyhľadávajú a oceňujú. Sme úplne presvedčení o kvalite našich produktov, a preto poskytujeme pre aktovku HANDO 5-ročnú záruku.

Rozmery

Dĺžka: 355 mm × Výška: 270 mm × Šírka: 45 mm

Farba kože

• Cognac
• Cream

Cena

€116.00

Predaj

belenty-black copy.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dohady: Samsung prinesie prvý skladateľný smartfón v druhej polovici tohto roka

17.01.2017 00:28

Podľa zvestí z Číny má Samsung oficiálne predstaviť svoj prvý skladací smartfón v treťom či štvrtom štvrťroku tohto roka, no presný termín ešte nebol odhalený. Správa pochádza z príspevku na webe Weib ...

Produkty

Opera predstavila Neon. Bude takto vyzerať budúcnosť prehliadania webu?

17.01.2017 00:25

Spoločnosť Opera Software ukázala novú koncepciu svojho webového prehliadač a názvom Opera Neon. Podľa vývojárov vraj ponúka „pohľad do budúcnosti desktopových prehliadačov“. Základom je takisto Chro ...

Produkty

Google používa strojové učenie na zníženie dátovej spotreby pri obrázkoch s vysokým rozlíšením

17.01.2017 00:22

Vlani v novembri Google predstavil technológiu RAISR (Rapid and Accurate Image Super-Resolution). Ide o metódu interpolácie, ktorá má zlepšiť zobrazenie fotiek s nízkym rozlíšením a ušetriť dátové pre ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá