Image
15.2.2016 0 Comments

Oracle má nový program pre partnerov ponúkajúci cloudové riešenia

Spoločnosť Oracle predstavila nový program Oracle PartnerNetwork (OPN) Cloud, ktorý by mal partnerom umožniť rast biznisu spojeného s cloudovými službami Oracle a poskytnúť im technickú aj marketingovú podporu. Partneri na základe svojej odbornosti, ponuky pre vertikálne trhy či úspechu u zákazníkov budú môcť získavať ďalšie výhody.

„Sieť OPN v súčasnosti ponúka najkomplexnejšie portfólio cloudových programov,“ uviedol Shawn Price, senior viceprezident spoločnosti Oracle pre cloud. „Náš rýchly rast a rozsiahle portfólio cloudových služieb SaaS, PaaS a IaaS predstavuje pre partnerov aj zákazníkov jedinečnú príležitosť. Naši skúsení partneri teraz získavajú prístup k nástrojom, ktoré im umožnia úspešne prevádzať zákazníkov na moderné technológie aj obchodné modely. Komunita našich partnerov zahŕňa desiatky tisíc odborníkov na implementáciu, ktorých know-how pomôže zákazníkom pri prechode na cloud.“

Partneri ponúkajúci cloudové riešenia spoločnosti Oracle budú môcť na základe metrík výkonu, ktoré zahŕňajú napr. úspešné implementácie alebo aplikácie na Oracle Cloud Marketplace, získať štyri úrovne kvalifikácie:

  • Cloud Standard – prvá úroveň programu pomôže partnerom, aby sa od seba na trhu odlíšili. Títo partneri sa obvykle zameriavajú na jedno špecializované riešenie Oracle.
  • Cloud Select – títo partneri majú rozsiahlejšie skúsenosti s predajom či vývojom cloudových technológií Oracle a preukázali schopnosť implementovať tieto riešenia u klientov.
  • Cloud Premier – partneri dokázali transformovať svoje vlastné podnikanie, úspešne implementujú cloudové riešenia Oracle a zákazníci s nimi spolupracujú opakovane. Títo partneri získajú aj špeciálne zdroje v rámci regiónov.
  • Cloud Elite – najvyššia úroveň kvalifikácie určená partnerom, ktorí úspešne nasadzujú plnú šírku cloudových riešení Oracle. Získavajú špeciálne podmienky, ktoré im umožňujú veľmi výhodne participovať na raste cloudového biznisu spoločnosti Oracle.
Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá