Image
15.2.2016 0 Comments

Oracle má nový program pre partnerov ponúkajúci cloudové riešenia

Spoločnosť Oracle predstavila nový program Oracle PartnerNetwork (OPN) Cloud, ktorý by mal partnerom umožniť rast biznisu spojeného s cloudovými službami Oracle a poskytnúť im technickú aj marketingovú podporu. Partneri na základe svojej odbornosti, ponuky pre vertikálne trhy či úspechu u zákazníkov budú môcť získavať ďalšie výhody.

„Sieť OPN v súčasnosti ponúka najkomplexnejšie portfólio cloudových programov,“ uviedol Shawn Price, senior viceprezident spoločnosti Oracle pre cloud. „Náš rýchly rast a rozsiahle portfólio cloudových služieb SaaS, PaaS a IaaS predstavuje pre partnerov aj zákazníkov jedinečnú príležitosť. Naši skúsení partneri teraz získavajú prístup k nástrojom, ktoré im umožnia úspešne prevádzať zákazníkov na moderné technológie aj obchodné modely. Komunita našich partnerov zahŕňa desiatky tisíc odborníkov na implementáciu, ktorých know-how pomôže zákazníkom pri prechode na cloud.“

Partneri ponúkajúci cloudové riešenia spoločnosti Oracle budú môcť na základe metrík výkonu, ktoré zahŕňajú napr. úspešné implementácie alebo aplikácie na Oracle Cloud Marketplace, získať štyri úrovne kvalifikácie:

  • Cloud Standard – prvá úroveň programu pomôže partnerom, aby sa od seba na trhu odlíšili. Títo partneri sa obvykle zameriavajú na jedno špecializované riešenie Oracle.
  • Cloud Select – títo partneri majú rozsiahlejšie skúsenosti s predajom či vývojom cloudových technológií Oracle a preukázali schopnosť implementovať tieto riešenia u klientov.
  • Cloud Premier – partneri dokázali transformovať svoje vlastné podnikanie, úspešne implementujú cloudové riešenia Oracle a zákazníci s nimi spolupracujú opakovane. Títo partneri získajú aj špeciálne zdroje v rámci regiónov.
  • Cloud Elite – najvyššia úroveň kvalifikácie určená partnerom, ktorí úspešne nasadzujú plnú šírku cloudových riešení Oracle. Získavajú špeciálne podmienky, ktoré im umožňujú veľmi výhodne participovať na raste cloudového biznisu spoločnosti Oracle.
Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá