13.1.2014 0 Comments

Odborná IT konferencia ShowIT má tento rok predskokana na východe Slovenska

Profesionálny rozvoj IT odborníkov by mal napredovať aj po ukončení štúdií. Jednou z možností, kde získať najnovšie informácie je aj odborná technologická konferencia Micro ShowIT 2014, ktorá návštevníkom v priebehu jedného dňa ponúkne päť vysoko odborných-technických prednášok na tému aktuálnych noviniek v oblastiach IT Pro a Security.

Prednášať budú skúsení certifikovaní profesionáli, lektori IT školiaceho strediska GOPAS a spoločnosti Microsoft Slovakia, Ondřej Ševeček a Boris Ulík, ktorí sa zamerajú na praktické skúsenosti a ukážky. Micro ShowIT 2014 ponúkne na jednom mieste prednášky na vysokej úrovni technickej náročnosti - level 300 - 400, možnosť získať cenné know-how, rady a stretnúť odborníkov pripravených na diskusiu.

ShowIT je najväčšia IT odborná konferencia na Slovensku, ktorú organizujeme. Pre dobré ohlasy z minulých ročníkov sme sa tento rok rozhodli rozšíriť ju aj do Košíc a veríme, že sa rovnako stretneme s pozitívnou odozvou," povedala Andrea Horáčková, riaditeľka IT školiaceho strediska GOPAS, ktoré podujatie organizuje.

Podujatie ShowIT je pre IT Pro komunitu naozaj výnimočné, pretože ide o odbornú konferenciu, jedinú svojho druhu na Slovensku. Obsah a technická úroveň prednášok môže byť zaujímavá nielen pre IT Pro, ale aj vývojárov, " dodal jeden zo spíkrov v Košiciach, Boris Ulík, technický špecialista z Microsoft Slovakia.

Podujatie Micro ShowIT 2014 sa uskutoční 21. januára v Univerzitnej knižnice TUKE v Košiciach, účastnícky poplatok je: 8 eur bez DPH. Viac informácií na www.showit.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá