13.1.2014 0 Comments

Odborná IT konferencia ShowIT má tento rok predskokana na východe Slovenska

Profesionálny rozvoj IT odborníkov by mal napredovať aj po ukončení štúdií. Jednou z možností, kde získať najnovšie informácie je aj odborná technologická konferencia Micro ShowIT 2014, ktorá návštevníkom v priebehu jedného dňa ponúkne päť vysoko odborných-technických prednášok na tému aktuálnych noviniek v oblastiach IT Pro a Security.

Prednášať budú skúsení certifikovaní profesionáli, lektori IT školiaceho strediska GOPAS a spoločnosti Microsoft Slovakia, Ondřej Ševeček a Boris Ulík, ktorí sa zamerajú na praktické skúsenosti a ukážky. Micro ShowIT 2014 ponúkne na jednom mieste prednášky na vysokej úrovni technickej náročnosti - level 300 - 400, možnosť získať cenné know-how, rady a stretnúť odborníkov pripravených na diskusiu.

ShowIT je najväčšia IT odborná konferencia na Slovensku, ktorú organizujeme. Pre dobré ohlasy z minulých ročníkov sme sa tento rok rozhodli rozšíriť ju aj do Košíc a veríme, že sa rovnako stretneme s pozitívnou odozvou," povedala Andrea Horáčková, riaditeľka IT školiaceho strediska GOPAS, ktoré podujatie organizuje.

Podujatie ShowIT je pre IT Pro komunitu naozaj výnimočné, pretože ide o odbornú konferenciu, jedinú svojho druhu na Slovensku. Obsah a technická úroveň prednášok môže byť zaujímavá nielen pre IT Pro, ale aj vývojárov, " dodal jeden zo spíkrov v Košiciach, Boris Ulík, technický špecialista z Microsoft Slovakia.

Podujatie Micro ShowIT 2014 sa uskutoční 21. januára v Univerzitnej knižnice TUKE v Košiciach, účastnícky poplatok je: 8 eur bez DPH. Viac informácií na www.showit.sk.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá