Image
8.1.2016 0 Comments

Objavte svet v High-Resolution Audio

Spoločnosť Sony dnes predstavila nové prírastky do svojho portfólia High-Resolution Audio produktov. Ide o nové modely slúchadiel h.ear™ a najmenší High-Resolution Audio bezdrôtový reproduktor na svete.

H.ear slúchadlá

Slúchadlá h.ear sú dokonalým doplnkom k Walkmanu, hudobnému MP3 prehrávaču, telefónu alebo tabletu a to najmä vďaka kombinácii dizajnu, pohodlia, praktického používania a úžasného High-Resolution Audio zvuku. Nové modely využívajú technológiu LDAC, ktorá kóduje prenos dát v rozlíšení High-Resolution Audio. LDAC podporuje niekoľko prenosových rýchlostí v závislosti na bezdrôtovom prostredí. Vďaka tejto technológii si môžete užívať audio obsah vo zvukovej kvalite blížiacej sa High Resolution Audio, a to najmä kvôli prenosovej rýchlosti 990 kbit/s (približne trikrát viac prenesených audio dát ako pri Bluetooth prenose). Slúchadlá Sony h.ear sú charakteristické najmä výraznými farbami. Nové modely sú dostupné v piatich rôznych prevedeniach: v modrej (Viridian Blue), červenej (Cinnabar Red), čiernej (Charcoal Black), žltej (Lime Yellow) a fialovej (Bordeaux Pink). Jednofarebné prevedenie podčiarkuje minimalistický dizajn, ktorý sa bude hodiť presne k vášmu štýlu.


H.ear go - bezdrôtový prenosný Hi-Res reproduktor

Sony predstavilo aj najmenší bezdrôtový reproduktor na svete, s ktorým si môžete užívať dokonalý High-Resolution Audio zvuk nech ste kdekoľvek. H.ear go hrá skutočne nahlas, a to hlavne vďaka 35 mm high-resolution meničom. Ľavý a pravý kanál v reproduktorových komorách dopĺňajú duálne pasívne žiariče, ktoré predlžujú odozvu v nižších častiach spektra. Aj napriek kompaktným rozmerom si užijete prvotriedny zvuk s výraznými basmi vďaka technológii EXTRA BASS.

Slúchadlá majú taktiež zabudovanú podporu Google CastTM a Spotify Connect. S aplikáciami ako Deezer alebo Google Play Music môžete prehrávať hudbu z vášho mobilu či počítača rýchlo a pohodlne.

Na reproduktory h.ear go sa môžete spoľahnúť vždy a všade. Viac ako dvadsať hodinová výdrž batérie, technológia Bluetooth a NFC, ale aj klasické pripojenie cez USB kábel či Audio In vstup. V domácom prostredí jednoducho zapojíte h.ear go do Multi-room zostavy alebo poslúži ako samostatný reproduktor. Multi-room ponúka širokú škálu možnosti počúvania hudby napr. prostredníctvom aplikácie SongPal. Je možné tiež pripojiť dva reproduktory a vytvoriť bezdrôtovú stereo zostavu alebo pripojiť h.ear go k ďalším reproduktorom a dodať domácemu kinu nečakaný priestorový zvuk.

prenosny reprak.jpg

H.ear on Wireless NC - Bluetooth slúchadlá s podporou Digital Noise Cancelling

Technológia Digital Noise Cancelling dokonale potláča okolité ruchy, takže sa môžete sústrediť len na vašu obľúbenú hudbu. Technológia neustále analyzuje zvuky v okolí a prispôsobuje tomu výber najefektívnejšej metódy tlmenia hluku v danom prostredí. Aj so zapnutým pripojením Bluetooth a aktivovaným potlačením hluku vydrží batéria až 20 hodín. Slúchadlá pohodlne sadnú na uši a obklopia vás čistým High-Resolution Audio zvukom s precízne vykreslenými basmi a jasnými výškami, o ktoré sa stará 40 mm HD menič. Kvalitu zvuku ešte vylepšuje titánová povrchová úprava membrán, ktorá potlačuje vibrácie a reprodukuje fantastický zvuk s vysokou linearitou. Špeciálne konštruované náušníky prinášajú ešte viac komfortu a sú zárukou, že vaša hudba nebude rušiť nikoho v okolí.

sluchadla s podporou canceling.jpg

H.ear in Wireless - „štupľové" Bluetooth slúchadla „za krk"

Tieto slúchadla sú určené pre každodenné počúvanie. H.ear in Wireless prinášajú praktickú konštrukciu, ktorá pohodlne a diskrétne sedí za krkom.Nasaďte si komfortné „štupľové" slúchadlá a pripojte sa bezdrôtovo k vášmu smartfónu alebo MP3 prehrávaču. Čaká vás impozantný zvuk s dokonale vyváženými vokálmi. Slúchadlá h.ear in Wirelessmajú kompaktné 9 mm meniče s vysokou citlivosťou. Model h.ear in Wireless ponúka tiež zabudovaný mikrofón a podporu HD prenosu hlasu počas hands-free telefonovania so smartfónom.Dômyselným detailom je vstup pre konektor typu minijack pre pripojenie telefónu alebo MP3 prehrávača, s ktorým môžete pokračovať v počúvaní hudby, aj keď sa vám vybije batéria.

stuple.jpg

Nové modely slúchadiel h.ear a bezdrôtový reproduktor h.ear go od Sony budú dostupné od apríla 2016 za MOC: €300 (h.ear on Wireless NC), €180 (h.ear in Wireless) a €250 (h.ear go).

Podrobné špecifikácie tu: h.ear go, h.ear on Wireless NC, h.ear in Wireless.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá