Image
8.1.2016 0 Comments

Objavte svet v High-Resolution Audio

Spoločnosť Sony dnes predstavila nové prírastky do svojho portfólia High-Resolution Audio produktov. Ide o nové modely slúchadiel h.ear™ a najmenší High-Resolution Audio bezdrôtový reproduktor na svete.

H.ear slúchadlá

Slúchadlá h.ear sú dokonalým doplnkom k Walkmanu, hudobnému MP3 prehrávaču, telefónu alebo tabletu a to najmä vďaka kombinácii dizajnu, pohodlia, praktického používania a úžasného High-Resolution Audio zvuku. Nové modely využívajú technológiu LDAC, ktorá kóduje prenos dát v rozlíšení High-Resolution Audio. LDAC podporuje niekoľko prenosových rýchlostí v závislosti na bezdrôtovom prostredí. Vďaka tejto technológii si môžete užívať audio obsah vo zvukovej kvalite blížiacej sa High Resolution Audio, a to najmä kvôli prenosovej rýchlosti 990 kbit/s (približne trikrát viac prenesených audio dát ako pri Bluetooth prenose). Slúchadlá Sony h.ear sú charakteristické najmä výraznými farbami. Nové modely sú dostupné v piatich rôznych prevedeniach: v modrej (Viridian Blue), červenej (Cinnabar Red), čiernej (Charcoal Black), žltej (Lime Yellow) a fialovej (Bordeaux Pink). Jednofarebné prevedenie podčiarkuje minimalistický dizajn, ktorý sa bude hodiť presne k vášmu štýlu.


H.ear go - bezdrôtový prenosný Hi-Res reproduktor

Sony predstavilo aj najmenší bezdrôtový reproduktor na svete, s ktorým si môžete užívať dokonalý High-Resolution Audio zvuk nech ste kdekoľvek. H.ear go hrá skutočne nahlas, a to hlavne vďaka 35 mm high-resolution meničom. Ľavý a pravý kanál v reproduktorových komorách dopĺňajú duálne pasívne žiariče, ktoré predlžujú odozvu v nižších častiach spektra. Aj napriek kompaktným rozmerom si užijete prvotriedny zvuk s výraznými basmi vďaka technológii EXTRA BASS.

Slúchadlá majú taktiež zabudovanú podporu Google CastTM a Spotify Connect. S aplikáciami ako Deezer alebo Google Play Music môžete prehrávať hudbu z vášho mobilu či počítača rýchlo a pohodlne.

Na reproduktory h.ear go sa môžete spoľahnúť vždy a všade. Viac ako dvadsať hodinová výdrž batérie, technológia Bluetooth a NFC, ale aj klasické pripojenie cez USB kábel či Audio In vstup. V domácom prostredí jednoducho zapojíte h.ear go do Multi-room zostavy alebo poslúži ako samostatný reproduktor. Multi-room ponúka širokú škálu možnosti počúvania hudby napr. prostredníctvom aplikácie SongPal. Je možné tiež pripojiť dva reproduktory a vytvoriť bezdrôtovú stereo zostavu alebo pripojiť h.ear go k ďalším reproduktorom a dodať domácemu kinu nečakaný priestorový zvuk.

prenosny reprak.jpg

H.ear on Wireless NC - Bluetooth slúchadlá s podporou Digital Noise Cancelling

Technológia Digital Noise Cancelling dokonale potláča okolité ruchy, takže sa môžete sústrediť len na vašu obľúbenú hudbu. Technológia neustále analyzuje zvuky v okolí a prispôsobuje tomu výber najefektívnejšej metódy tlmenia hluku v danom prostredí. Aj so zapnutým pripojením Bluetooth a aktivovaným potlačením hluku vydrží batéria až 20 hodín. Slúchadlá pohodlne sadnú na uši a obklopia vás čistým High-Resolution Audio zvukom s precízne vykreslenými basmi a jasnými výškami, o ktoré sa stará 40 mm HD menič. Kvalitu zvuku ešte vylepšuje titánová povrchová úprava membrán, ktorá potlačuje vibrácie a reprodukuje fantastický zvuk s vysokou linearitou. Špeciálne konštruované náušníky prinášajú ešte viac komfortu a sú zárukou, že vaša hudba nebude rušiť nikoho v okolí.

sluchadla s podporou canceling.jpg

H.ear in Wireless - „štupľové" Bluetooth slúchadla „za krk"

Tieto slúchadla sú určené pre každodenné počúvanie. H.ear in Wireless prinášajú praktickú konštrukciu, ktorá pohodlne a diskrétne sedí za krkom.Nasaďte si komfortné „štupľové" slúchadlá a pripojte sa bezdrôtovo k vášmu smartfónu alebo MP3 prehrávaču. Čaká vás impozantný zvuk s dokonale vyváženými vokálmi. Slúchadlá h.ear in Wirelessmajú kompaktné 9 mm meniče s vysokou citlivosťou. Model h.ear in Wireless ponúka tiež zabudovaný mikrofón a podporu HD prenosu hlasu počas hands-free telefonovania so smartfónom.Dômyselným detailom je vstup pre konektor typu minijack pre pripojenie telefónu alebo MP3 prehrávača, s ktorým môžete pokračovať v počúvaní hudby, aj keď sa vám vybije batéria.

stuple.jpg

Nové modely slúchadiel h.ear a bezdrôtový reproduktor h.ear go od Sony budú dostupné od apríla 2016 za MOC: €300 (h.ear on Wireless NC), €180 (h.ear in Wireless) a €250 (h.ear go).

Podrobné špecifikácie tu: h.ear go, h.ear on Wireless NC, h.ear in Wireless.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá