24.3.2015 0 Comments

OKI rozširuje ponuku multifunkcií s čiernobielou tlačou

OKI rozširuje portfólio LED multifunkcií s vysokými rýchlosťami tlače a s dôrazom na nízke náklady aj spotrebu. Čiernobiele A4 modely s farebným skenerom zodpovedajú požiadavkám kancelárií na spoľahlivú tlač, ktorá vďaka svojej rýchlosti nezdržiava pri práci. Prvú stránku vytlačia už za 4,5 sekundy. O spoľahlivosti zariadenia vypovedá aj rozšírená 3-ročná záruka, ktorú OKI poskytuje po bezplatnej registrácii zariadenia.

Nové výkonné multifunkčné tlačiarne s čiernobielou tlačou OKI MB472dnw, MB492dn a MB562dnw ponúkajú nízke prevádzkové náklady a využitie na tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie. Modely MB492dn a MB562dnw disponujú navyše veľkým 7-palcovým farebným dotykovým panelom, ktorý bude možné vďaka otvorenej platforme sXP využiť na napojenie na ďalšie podnikové systémy a procesy. Ovládanie obsahuje intuitívny systém ponúk a vylepšenú funkciu pomocníka.

Výhodami nových zariadení sú úspornosť a používateľská prívetivosť. Majú nízke prevádzkové náklady vďaka zníženej spotrebe energie a automatickej obojstrannej tlači. Vysoká kapacita tonerov spĺňa požiadavky náročných kancelárií či pracovných skupín.

OKI MB472dnw, určená pre skupiny do 10 používateľov, tlačí rýchlosťou 33 strán za minútu (prvá stránka za 5 sekúnd) a jej zásobníky pojmú až 880 listov papiera. Čiernobiela multifunkcia OKI MB492dn má rýchlosť tlače až 40 strán za minútu, keď prvú stranu vytlačí už za 4,5 s.

Najvyšší model OKI MB562dnw, vhodný pre skupinu až 25 používateľov, vytlačí 45 strán za minútu a prvú stranu za 4,5 sekundy, pričom kapacitu zásobníkov je možné navýšiť až na 1 160 listov. Modely označené „w" v sebe okrem portu na Gigabit Ethernet integrujú aj Wi-Fi pripojenie.

Pri všetkých troch modeloch je samozrejmosťou automatická obojstranná tlač aj automatický obojstranný podávač papiera (RADF) na skenovanie a kopírovanie, a predovšetkým robustná a technologicky vyspelá digitálna tlačová LED technológia. Súčasťou výbavy je aj port na Gigabit Ethernet a 3 GB flash úložisko eMMC (Embedded Multi-media Card) na rýchlejšie spracovanie veľkých tlačových úloh, uloženie dokumentov a fontov a na zabezpečenú tlač. Dva najvyššie modely je možné vybaviť tonermi s kapacitou až 12-tisíc strán.

Všetky modely podporujú Google Cloud Print a sú kompatibilné s Apple AirPrint na vzdialenú tlač odkiaľkoľvek bez nutnosti priameho prepojenia so zariadením. Na tlač z Androidu existuje aj bezplatná mobilná aplikácia OKI Mobile Print. Uvedené zariadenia spĺňajú certifikácie Energy Star 2.0 a Blue Angel. Sú vybavené tichým režimom na nižšiu hlučnosť aj spotrebu, takisto sa rýchlejšie prebúdzajú z režimu hlbokého spánku, ktorý spotrebováva omnoho menej energie. Funkcia Eco Mode a režim hlbokého spánku plus režim automatického vypnutia znižujú spotrebu energie až na 0,5 W.

Všetky multifunkčné tlačiarne OKI majú po registrácii predĺženú bezplatnú 3-ročnú záruku. Odporúčané koncové ceny nových modelov bez DPH sú 10 970 Kč (OKI MB472dnw), 14 990 Kč (OKI B492dn) a 18 390 Kč (OKI MB562dnw).


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá