Image
24.4.2015 0 Comments

Nový smartfón od LG bude mať rekordne veľkú pamäťovú kartu. Až 2 TB

lg_g_stylo.jpg LG prichádza s novým smartfónom G Stylo, ktorý si poradí až s 2 TB kartami. Vlajkovou loďou napriek tomu ostane model G4.

Týždeň pred plánovaným predstavením dlho očakávaného modelu LG G4 prichádza spoločnosť s ďalšou novinkou - smartfónom G Stylo. Disponuje veľkým displejom IPS s uhlopriečkou 5,7", s rozlíšením HD (720 × 1280 pixelov) a hustotou 258 ppi. Pre väčšiu uhlopriečku je jeho súčasťou aj dotykové pero.

gstylo.jpg

Najzaujímavejším znakom LG G Stylo je fakt, že podporuje pamäťové karty microSD s kapacitou až 2 TB. Vďaka tomu sa z neho stáva šikovné a ľahko prenášateľné dátové médium. Keďže je však kariet s podobne veľkým objemom pamäte na trhu nedostatok, využitie nájde skôr v budúcnosti.

gstylo2.jpg

V telefóne je nainštalovaný najnovší Android 5.0 Lollipop, poháňaný je 64-bitovým štvorjadrovým Snapdragonom 410 s taktom 1,2 GHz. Základná používateľská pamäť má kapacitu 8 GB a operačná pamäť 1,5 GB. Podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.1, GPS, NFC i LTE. Batéria telefónu má kapacitu 3000 mAh. Aj keď rozlíšenie hlavného fotoaparátu je len 8 megapixelov, priaznivcov autoportrétov môže potešiť práve čelná kamera s 5 megapixelmi.

Rozmery telefónu sú 154,3 × 79,2 × 9,6 mm, hmotnosť 163 g a na výber bude v bielom alebo titánovo sivom vyhotovení. Od mája si ho bude možné zakúpiť za 400-tisíc kórejských wonov. Kedy bude dostupný aj na európskom trhu, zatiaľ nie je známe. Pôjde však o model strednej triedy.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dohady: Samsung prinesie prvý skladateľný smartfón v druhej polovici tohto roka

17.01.2017 00:28

Podľa zvestí z Číny má Samsung oficiálne predstaviť svoj prvý skladací smartfón v treťom či štvrtom štvrťroku tohto roka, no presný termín ešte nebol odhalený. Správa pochádza z príspevku na webe Weib ...

Produkty

Opera predstavila Neon. Bude takto vyzerať budúcnosť prehliadania webu?

17.01.2017 00:25

Spoločnosť Opera Software ukázala novú koncepciu svojho webového prehliadač a názvom Opera Neon. Podľa vývojárov vraj ponúka „pohľad do budúcnosti desktopových prehliadačov“. Základom je takisto Chro ...

Produkty

Google používa strojové učenie na zníženie dátovej spotreby pri obrázkoch s vysokým rozlíšením

17.01.2017 00:22

Vlani v novembri Google predstavil technológiu RAISR (Rapid and Accurate Image Super-Resolution). Ide o metódu interpolácie, ktorá má zlepšiť zobrazenie fotiek s nízkym rozlíšením a ušetriť dátové pre ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá