6.8.2012 0 Comments

Nový šetrný XXL multimediálny displej AOC e2752Vq

Spoločnosť MMD Monitors & Displays Czech Republic predstavila nový 27" (68,6 cm) multimediálny monitor z profesionálnej série AOC e2752Vq. Monitor s LED podsvietením, množstvom vstupov a veľkou uhlopriečkou je ideálny tak pre kancelárske použitie ako aj domácu zábavu.

Kvalitný displej pre kanceláriu i domácnosti
Monitor e2752Vq je Full HD monitor (1920 x 1080 bodov) s LED podsvietením a vysokým kontrastom 1200:1. Jeho veľká zobrazovacia plocha poskytuje dostatok priestoru pre zobrazenie dvoch stránok textu vedľa seba či náročných grafických náčrtov. Skutočným zážitkom bude aj hranie najnovších hier a sledovanie HD filmov. Vďaka rýchlej odozve 2 ms sa obraz nerozmazáva ani pri najakčnejších herných či filmových scénach a ozvučenie mu dodávajú dva zabudované reproduktory.

Ergonómia pre vyšší komfort
Nájsť ideálnu pozíciu pre prácu, hranie či sledovanie filmov je vďaka flexibilnému nastaveniu displeja veľmi jednouché. Nakláňať ho môžete v rozmedzí -3°~19° a široké pozorovacie uhly (170° vertikálne /160° horizontálne) poskytujú komfort pri sledovaní či už v práci alebo doma. Vďaka zabudovanému softvéru môže byť veľká plocha displeja rozdelená do samostatných panelov, čo uľahčuje prehľad a správu spustených programov.

Široké možnosti pripojenia
Pre maximálny užívateľský komfort je monitor e2752Vq vybavený rôznymi vstupnými portami: VGA (D-Sub), DVI-D, HDMI, DisplayPort a monitor je tiež vybavený USB hubom so štyrmi USB 2.0 portami. K monitoru tak môžete súčasne pripojiť viac zariadení.

Veľký monitor, nízka spotreba
AOC je známe pre svoje úsporné produkty a monitor e2752Vq nie je výnimkou. Jeho spotrebu výrazne znižuje využitie LED technológie podsvietenia. Počas bežnej prevádzky spotrebuje menej než 38 Wattov a v stand-by skonzumuje iba 0,5 Wattu. Monitor je tiež vybavený špeciálnym e-Saver softvérom, ktorý automaticky vypne monitor v prípade, že nie je určitú dobu využívaný. Monitor zároveň spĺňa celý rad medzinárodných ekologických certifikácií ako sú TCO 5.0, EPEAT Silver a Energy Star 5.0.

Model e2752Vq bude na trhu k dispozícii koncom júna za doporučenú maloobchodnú cenu 339 euro.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá