2.10.2012 0 Comments

Nový UPC mail - ešte väčší, ešte lepší

Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, uvádza dnes nový UPC mail pre užívateľov internetového pripojenia UPC Fiber Power. Nový UPC mail ponúka výrazne vyššiu kapacitu a funkcionalitu, čím sa dostáva na úroveň najmodernejších a najväčších medzinárodných internetových emailových služieb.

S novým UPC mailom získa každý užívateľ UPC internetu celý rad výhod, ktoré výrazne zvyšujú nielen kapacitu, ale i funkcionalitu tejto služby. Najväčšie výhody nového UPC mailu sú:

• 5 GB úložný priestor, ktorý získa každý užívateľ UPC internetu. Je to až 50 krát viac než umožňovala doterajšia schránka elektronickej pošty.
• prílohy až do 100 MB - prijímanie a odosielanie veľkých príloh až do 100 MB
• prepojenie do ostatných emailových účtov z jedného miesta
• linky do sociálnych médií, ako je facebook či twitter, a možnosť zdieľania informácií priamo zo schránky
• celý rad ďalších funkcií (RSS, kalendár, kontakty, úlohy, úložisko dokumentov s možnosťou zdieľania, atď.)

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA uvedením nového UPC mailu vychádza v ústrety požiadavkám a potrebám svojich internetových zákazníkov, ktorí kladú stále vyššie nároky najmä na kapacitu emailovej schránky. Nový 5 GB UPC mail spĺňa aj tie najvyššie úložné kritériá, a zároveň potvrdzuje technologickú vyspelosť internetovej služby UPC Fiber Power, ktorá ponúka pripojenie na internet s rýchlosťou až do 120 Mbit/s.

UPC INTERNET ODDNES AJ V REVÚCEJ: Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA dnes súčasne rozšírila pokrytie internetovou službou UPC Fiber Power, a to v meste Revúca. Výhody a prednosti vysokorýchlostného internetu od UPC sú tak oddnes dostupné už pre obyvateľov v 24 mestách: Bratislava, Trnava, Žilina, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Trenčín, Pezinok, Dunajská Streda, Šamorín, Hlohovec, Štúrovo, Nové Zámky, Levice, Zvolen, Dolný Kubín, Poprad, Svit, Spišská Nová Ves, Moldava nad Bodvou, Bardejov, Vranov nad Topľou, Michalovce a Revúca.

Ďalšie informácie o službách UPC BROADBAND SLOVAKIA nájdete na Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní televízneho infokanálu UPC Expres, na profile UPC na Facebooku, na webe www.upc.sk ako aj na zákazníckych strediskách.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá