2.10.2012 0 Comments

Nový UPC mail - ešte väčší, ešte lepší

Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, uvádza dnes nový UPC mail pre užívateľov internetového pripojenia UPC Fiber Power. Nový UPC mail ponúka výrazne vyššiu kapacitu a funkcionalitu, čím sa dostáva na úroveň najmodernejších a najväčších medzinárodných internetových emailových služieb.

S novým UPC mailom získa každý užívateľ UPC internetu celý rad výhod, ktoré výrazne zvyšujú nielen kapacitu, ale i funkcionalitu tejto služby. Najväčšie výhody nového UPC mailu sú:

• 5 GB úložný priestor, ktorý získa každý užívateľ UPC internetu. Je to až 50 krát viac než umožňovala doterajšia schránka elektronickej pošty.
• prílohy až do 100 MB - prijímanie a odosielanie veľkých príloh až do 100 MB
• prepojenie do ostatných emailových účtov z jedného miesta
• linky do sociálnych médií, ako je facebook či twitter, a možnosť zdieľania informácií priamo zo schránky
• celý rad ďalších funkcií (RSS, kalendár, kontakty, úlohy, úložisko dokumentov s možnosťou zdieľania, atď.)

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA uvedením nového UPC mailu vychádza v ústrety požiadavkám a potrebám svojich internetových zákazníkov, ktorí kladú stále vyššie nároky najmä na kapacitu emailovej schránky. Nový 5 GB UPC mail spĺňa aj tie najvyššie úložné kritériá, a zároveň potvrdzuje technologickú vyspelosť internetovej služby UPC Fiber Power, ktorá ponúka pripojenie na internet s rýchlosťou až do 120 Mbit/s.

UPC INTERNET ODDNES AJ V REVÚCEJ: Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA dnes súčasne rozšírila pokrytie internetovou službou UPC Fiber Power, a to v meste Revúca. Výhody a prednosti vysokorýchlostného internetu od UPC sú tak oddnes dostupné už pre obyvateľov v 24 mestách: Bratislava, Trnava, Žilina, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Trenčín, Pezinok, Dunajská Streda, Šamorín, Hlohovec, Štúrovo, Nové Zámky, Levice, Zvolen, Dolný Kubín, Poprad, Svit, Spišská Nová Ves, Moldava nad Bodvou, Bardejov, Vranov nad Topľou, Michalovce a Revúca.

Ďalšie informácie o službách UPC BROADBAND SLOVAKIA nájdete na Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní televízneho infokanálu UPC Expres, na profile UPC na Facebooku, na webe www.upc.sk ako aj na zákazníckych strediskách.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Biznis

Problémy s mobilom Note 7 budú Samsung stáť vyše 5 mld. USD

15.10.2016 00:10

Zastavenie výroby smartfónu Galaxy Note 7 bude juhokórejskú spoločnosť Samsung Electronics stáť zhruba 3 mld. USD v tomto a nasledujúcom štvrťroku, čiže celkové náklady stiahnutia budú prinajmenšom 5, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá