2.10.2012 0 Comments

Nový UPC mail - ešte väčší, ešte lepší

Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, uvádza dnes nový UPC mail pre užívateľov internetového pripojenia UPC Fiber Power. Nový UPC mail ponúka výrazne vyššiu kapacitu a funkcionalitu, čím sa dostáva na úroveň najmodernejších a najväčších medzinárodných internetových emailových služieb.

S novým UPC mailom získa každý užívateľ UPC internetu celý rad výhod, ktoré výrazne zvyšujú nielen kapacitu, ale i funkcionalitu tejto služby. Najväčšie výhody nového UPC mailu sú:

• 5 GB úložný priestor, ktorý získa každý užívateľ UPC internetu. Je to až 50 krát viac než umožňovala doterajšia schránka elektronickej pošty.
• prílohy až do 100 MB - prijímanie a odosielanie veľkých príloh až do 100 MB
• prepojenie do ostatných emailových účtov z jedného miesta
• linky do sociálnych médií, ako je facebook či twitter, a možnosť zdieľania informácií priamo zo schránky
• celý rad ďalších funkcií (RSS, kalendár, kontakty, úlohy, úložisko dokumentov s možnosťou zdieľania, atď.)

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA uvedením nového UPC mailu vychádza v ústrety požiadavkám a potrebám svojich internetových zákazníkov, ktorí kladú stále vyššie nároky najmä na kapacitu emailovej schránky. Nový 5 GB UPC mail spĺňa aj tie najvyššie úložné kritériá, a zároveň potvrdzuje technologickú vyspelosť internetovej služby UPC Fiber Power, ktorá ponúka pripojenie na internet s rýchlosťou až do 120 Mbit/s.

UPC INTERNET ODDNES AJ V REVÚCEJ: Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA dnes súčasne rozšírila pokrytie internetovou službou UPC Fiber Power, a to v meste Revúca. Výhody a prednosti vysokorýchlostného internetu od UPC sú tak oddnes dostupné už pre obyvateľov v 24 mestách: Bratislava, Trnava, Žilina, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Trenčín, Pezinok, Dunajská Streda, Šamorín, Hlohovec, Štúrovo, Nové Zámky, Levice, Zvolen, Dolný Kubín, Poprad, Svit, Spišská Nová Ves, Moldava nad Bodvou, Bardejov, Vranov nad Topľou, Michalovce a Revúca.

Ďalšie informácie o službách UPC BROADBAND SLOVAKIA nájdete na Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní televízneho infokanálu UPC Expres, na profile UPC na Facebooku, na webe www.upc.sk ako aj na zákazníckych strediskách.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá