Image
30.5.2016 0 Comments

Novinky v programovej ponuke Skylink

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o novinkách v programovej ponuke Skylink.

Voľné vysielanie AMC a Sport1

V období od 26. 5. 2016 do 30. 6. 2016 budú programy AMC a Sport1, ktoré sú zaradené v balíčkoch Multi, Kombi, Multi HD, Komplet a Flexi 7, v rámci VOĽNÉHO VYSIELANIA sprístupnené aj všetkým zákazníkom Skylinku, ktorí majú predplatený balíček Mini alebo Smart.

Nenechajte si ujsť premiéru dlho očakávaného seriálu Preacher, ktorého predlohou je rovnomenný kultový komiks z 90. rokov (od 30. 5. každý pondelok o 22:00 s českým dabingom). Viac informácií nájdete TU: (www.skylink.cz/amc)

Sport1 zase poteší športových fanúšikov. Už tento víkend čakajú divákov preteky Formuly 1 a práve na stanici Sport1 môžu diváci držať palce svojim obľúbeným pretekárom pri tréningových jazdách Veľkej ceny Monaka. Od 3. júna potom čaká fanúšikov futbalu skutočná lahôdka – výročný Copa América Centenario – turnaj, ktorý práve tento rok oslavuje sto rokov, uvíta okrem tradičných tímov Južnej Ameriky po prvýkrát aj zástupcu Strednej a Severnej Ameriky. Viac informácií nájdete TU: (www.sport1tv.cz).

Programy sú vysielané v kompresnom formáte MPEG-4, pre ich príjem je teda potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).

Vyradenie balíčka Mini z ponuky

Od 1. 7. 2016 už nebude v ponuke Skylink dostupný programový balíček Mini – preto už nebude možné predplatiť si ho. Všetci súčasní zákazníci, ktorí majú balíček Mini aktuálne predplatený, budú k 30. 6. 2016 bezplatne prevedení na vyšší balíček Smart, ktorý v porovnaní s Mini ponúka ďalších 11 programov.

Dôvodom pre ukončenie poskytovania balíčka Mini je klesajúci záujem nových aj existujúcich zákarezníkov, ktorí  teraz väčšinou uprednostňujú nový balíček Smart spustený od 1. 3. 2016.

Nový Cenník platný od 1. 7. 2016 zahrňujúci túto zmenu nájdete na stiahnutie tu.

Náhrada programu Nova Sport 1 programom AXN v balíčku Smart

K 1. 7. 2016 bude z balíčka Smart vyradený športový program Nova Sport 1, ktorý naďalej zostane len vo vyšších balíčkoch. K rovnakému dňu bude balíček Smart, tak ako balíčky Multi, Kombi, Multi HD, Komplet a Flexi 7, rozšírený o program AXN.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá