Image
30.6.2016 0 Comments

Nové vysávače Samsung pre ešte pohodlnejšie vysávanie

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak predstavuje dva nové vysávače z najnovšieho radu Samsung Anti Tangle Cyclone – dvojkomorové cyklónové vysávače s turbínkou, ktorá je umiestnená v nádobe na nečistoty. Vysávače sú navyše vhodné aj do domácností alergikov. Ide o prvé vysávače, ktoré využívajú turbínu na kvalitnejšiu separáciu nečistôt.

„Naše najnovšie Samsung Anti Tangle Cyclone vysávače sú ideálnou voľbou pre všetky domácnosti. Vďaka kompaktnému tvaru, nízkej hmotnosti, technológii odstreďovania nečistôt s turbínkou a ďalším inováciám si určite nájdu spokojných zákazníkov. Navyše majú certifikáty potvrdzujúce ich vhodnosť pre alergikov,“ uviedol Tomáš Brida, produktový manažér pre malé domáce spotrebiče v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Špeciálna patentovaná turbínka zabezpečí, že povysávané vlasy sa nezamotávajú na filtri a čistenie nádoby na odpad je tak jednoduchšie ako v minulosti. Nádobu s povysávanými nečistotami stačí jednoducho vybrať z tela vysávača a vysypať bez nutnosti vystrihávania zamotaných chlpov a vlasov. Zároveň sa tak minimalizuje akýkoľvek kontakt s nečistotami, ako tomu bolo v minulosti. Turbínka zároveň zabezpečuje konštantný sací výkon po dlhší čas prevádzky bez potreby neustáleho vysýpania nečistôt z nádoby o veľkosti 2,0 l. Jej implementovaním sa zároveň zvýšil aj sací výkon až na 220 W. Nízka hlučnosť dosahuje intenzitu len 78 dB.

Zmenou prešla aj nová sacia hubica s prepínaním na tvrdé a kobercové povrchy s rotačnou kefou Tangle Free Tool. Vďaka oddelenej štruktúre prúdenia vzduchu neprichádza vrtuľa vytvárajúca podtlak do kontaktu s nečistotami a končia bez prekážok v nádobe na odpad. K vysávaču sa dodáva tiež sacie príslušenstvo 3v1 – hubica do škár, na prach a na čalúnenie.

Model VC07K51G0HG/GE navyše disponuje elektronickou signalizáciou naplnenia nádoby na nečistoty a bezdrôtovým diaľkovým ovládaním na rukoväti.
Súčasťou nových vysávačov sú aj umývateľný filter a mikrofilter. Zároveň sú vhodné pre alergikov, čo potvrdzujú aj certifikáty BAF a SLG.
Nové vysávače Samsung Anti Tangle Cyclone s turbínkou patria do energetickej triedy A a vyznačujú sa účinnosťou čistenia koberca C, tvrdých povrchov A a emisií prachu A.

Model VC07K51E0VB/GE bude v predaji koncom júna v sieťach Nay, Euronics TPD a Samsung Galériách za odporúčanú cenu 249 € s DPH, model VC07K51G0HG/GE bude v predaji koncom júna v sieťach Datart, Elektro world a Alza za odporúčanú cenu 289 € s DPH.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá