31.3.2016 0 Comments

Nová upútavka upozorňuje na hviezdne obsadenie hry Quantum Break

Microsoft Studios a Remedy Entertainment uvoľnili novú upútavku na Quantum Break, ktorá upozorňuje na príbeh a hviezdne obsadenie v hre. Fanúšikovia sa môžu tešiť na príbeh Quantum Break prerozprávaný unikátnym zážitkom spájajúc adrenalínovú hrateľnosť s hraným seriálom.

Upútavka sa zameriava na neslávne známu korporáciu Monarch Solutions a jej obsahom je aj vyostrený vzťah medzi hrdinom Jackom Joyceom (stvárnil ho Shawn Ashmore známy z filmu X-Men: Days of the Future Past) a zloduchom Paulom Serene (stvárnil ho Aidan Gillen zo seriálu Game of Thrones), ktorý kladie jednu z najväčších otázok cestovania v čase: je možné zmenou minulosti skutočne ovplyvniť budúcnosť?

Novú upútavku sledujte tu: https://youtu.be/zJCSw9pR40I

Ťažké rozhodnutia, ktorým budete čeliť v hre Quantum Break, majú dopad na celý dej; ovplyvňujú udalosti v hre, ako aj v hranom seriáli a spolu tvoria akciou nabitý moderný triler, ktorý môžete hrať viacerými spôsobmi.

Každá kópia Quantum Break pre Xbox One sa bude dodávať s kódom na stiahnutie hry Alan Wake pre Xbox 360, vrátane dvojice obsahových rozšírení The Signal a The Writer, hrateľné prostredníctvom spätnej kompatibility na Xbox One. Alan Wake a obe rozšírenia budú dostupné aj v balení konzoly Xbox One Quantum Break. Kto si predobjedná Quantum Break pre Xbox One u vybraných predajcov alebo cez obchod Xbox Store, získa aj kód na stiahnutie hry Alan Wake’s American Nightmare pre Xbox 360.

Navyše, kto si predobjedná digitálnu verziu Quantum Break cez obchod Xbox Store do 4. apríla, získa aj kód na stiahnutie verzie hry pre Windows 10 z obchodu Windows Store. Viac podrobností nájdete na stránkach quantumbreak.com.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá