31.3.2016 0 Comments

Nová upútavka upozorňuje na hviezdne obsadenie hry Quantum Break

Microsoft Studios a Remedy Entertainment uvoľnili novú upútavku na Quantum Break, ktorá upozorňuje na príbeh a hviezdne obsadenie v hre. Fanúšikovia sa môžu tešiť na príbeh Quantum Break prerozprávaný unikátnym zážitkom spájajúc adrenalínovú hrateľnosť s hraným seriálom.

Upútavka sa zameriava na neslávne známu korporáciu Monarch Solutions a jej obsahom je aj vyostrený vzťah medzi hrdinom Jackom Joyceom (stvárnil ho Shawn Ashmore známy z filmu X-Men: Days of the Future Past) a zloduchom Paulom Serene (stvárnil ho Aidan Gillen zo seriálu Game of Thrones), ktorý kladie jednu z najväčších otázok cestovania v čase: je možné zmenou minulosti skutočne ovplyvniť budúcnosť?

Novú upútavku sledujte tu: https://youtu.be/zJCSw9pR40I

Ťažké rozhodnutia, ktorým budete čeliť v hre Quantum Break, majú dopad na celý dej; ovplyvňujú udalosti v hre, ako aj v hranom seriáli a spolu tvoria akciou nabitý moderný triler, ktorý môžete hrať viacerými spôsobmi.

Každá kópia Quantum Break pre Xbox One sa bude dodávať s kódom na stiahnutie hry Alan Wake pre Xbox 360, vrátane dvojice obsahových rozšírení The Signal a The Writer, hrateľné prostredníctvom spätnej kompatibility na Xbox One. Alan Wake a obe rozšírenia budú dostupné aj v balení konzoly Xbox One Quantum Break. Kto si predobjedná Quantum Break pre Xbox One u vybraných predajcov alebo cez obchod Xbox Store, získa aj kód na stiahnutie hry Alan Wake’s American Nightmare pre Xbox 360.

Navyše, kto si predobjedná digitálnu verziu Quantum Break cez obchod Xbox Store do 4. apríla, získa aj kód na stiahnutie verzie hry pre Windows 10 z obchodu Windows Store. Viac podrobností nájdete na stránkach quantumbreak.com.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá