31.3.2016 0 Comments

Nová upútavka upozorňuje na hviezdne obsadenie hry Quantum Break

Microsoft Studios a Remedy Entertainment uvoľnili novú upútavku na Quantum Break, ktorá upozorňuje na príbeh a hviezdne obsadenie v hre. Fanúšikovia sa môžu tešiť na príbeh Quantum Break prerozprávaný unikátnym zážitkom spájajúc adrenalínovú hrateľnosť s hraným seriálom.

Upútavka sa zameriava na neslávne známu korporáciu Monarch Solutions a jej obsahom je aj vyostrený vzťah medzi hrdinom Jackom Joyceom (stvárnil ho Shawn Ashmore známy z filmu X-Men: Days of the Future Past) a zloduchom Paulom Serene (stvárnil ho Aidan Gillen zo seriálu Game of Thrones), ktorý kladie jednu z najväčších otázok cestovania v čase: je možné zmenou minulosti skutočne ovplyvniť budúcnosť?

Novú upútavku sledujte tu: https://youtu.be/zJCSw9pR40I

Ťažké rozhodnutia, ktorým budete čeliť v hre Quantum Break, majú dopad na celý dej; ovplyvňujú udalosti v hre, ako aj v hranom seriáli a spolu tvoria akciou nabitý moderný triler, ktorý môžete hrať viacerými spôsobmi.

Každá kópia Quantum Break pre Xbox One sa bude dodávať s kódom na stiahnutie hry Alan Wake pre Xbox 360, vrátane dvojice obsahových rozšírení The Signal a The Writer, hrateľné prostredníctvom spätnej kompatibility na Xbox One. Alan Wake a obe rozšírenia budú dostupné aj v balení konzoly Xbox One Quantum Break. Kto si predobjedná Quantum Break pre Xbox One u vybraných predajcov alebo cez obchod Xbox Store, získa aj kód na stiahnutie hry Alan Wake’s American Nightmare pre Xbox 360.

Navyše, kto si predobjedná digitálnu verziu Quantum Break cez obchod Xbox Store do 4. apríla, získa aj kód na stiahnutie verzie hry pre Windows 10 z obchodu Windows Store. Viac podrobností nájdete na stránkach quantumbreak.com.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá