6.8.2012 0 Comments

Nová tlačiareň s numerickou klávesnicou Samsung CLP-680

Nízka energetická spotreba s rýchlosťou tlače až 24 strán za minútu a zvýšená bezpečnosť prostredníctvom numerickej klávesnice. To ponúka Samsung pre malé a stredné podniky.

Spoločnosť Samsung predstavila nový rad tlačiarní Samsung CLP-680, ktorá ponúka profesionálne farebnú tlač zároveň s úsporou nákladov, určené primárne pre malé a stredné podniky. Špeciálne navrhnutá pre pracovné skupiny v malých a stredných podnikoch, rad Samsung CLP-680ND poskytuje vysokú úroveň funkcií pre uspokojenie rastúcich potrieb podnikov.

Medzi kľúčové parametre tlačiarne patrí:

  • Dvojjadrový procesor a ReCP technológia vylepšenia obrazu pre dosiahnutie ostrejšej a živšej tlače a skenovania pri rýchlosti až 24 strán za minútu.
  • Energetická efektivita s nízkou spotrebou 1,2 kWh a tlačidlom Eco a funkciou Easy Eco Driver.
  • Jednoduchá a bezpečná tlač. Prijaté dokumenty z jednotlivých IP adries tlačiareň vytlačí len po zadaní hesla na numerickej klávesnici zariadenia - jediná tlačiareň medzi konkurenčnými modelmi vybavená numerickou klávesnicou.
  • Aplikácia Easy Document Creator umožňujúca jednoducho skenovať do formátu SNS, prevádzať dokumenty do E-kníh a posielať faxy priamo z počítača.

"Tlačiareň je nenahraditeľné zariadenie pre podniky všetkých veľkostí, ale ich potreby sa neustále vyvíjajú. S radom CLP-680 sme chceli vybaviť našich zákazníkov v pracovných skupinách najmodernejšou technológiou jednej z našich najkompaktnejších tlačiarní pre dosiahnutie schopnosti okamžitého tlače a výnimočného výkonu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, "hovorí Štefan Pelo, produktový manažér divízie IT pre tlačiarne spoločnosti Samsung.

Jednoduché a bezpečné ovládanie
Rad CLP-680 je jediný zo svojej triedy, ktorý ponúka numerickú klávesnicu a tým vytvára bezpečnejšie prostredie v kancelárii. Funkcia Samsung Secure Printing dovolí užívateľom chrániť ich citlivé dokumenty. Tlač bude vykonaná len po zadaní súkromného štvormiestneho kódu na numerickej klávesnici.

Modely s Wi-Fi sú vybavené tlačidlom pre priame nastavenie Wi-Fi, ktoré umožňuje nastaviť bezdrôtové tlačenie za menej ako 2 minúty. U konkurenčných modelov je potrebných niekoľko postupových krokov. Funkcie z dielne Samsungu Easy Color Manager a Easy Document Creator zjednodušuje vytváranie dokumentov a farebných úprav bez potreby použitia komplexného upravovacieho softvéru.

Profesionálny farebný výkon
Technológia farbenej tlače ReCP (Rendering Engine for Clean Pages) a nový polymerizovaný toner zaisťujú ostrejšie a živšie výsledky tlače. Rad CLP-680 vylepšuje grafiku a kvalitu fotografií zvlášť vo farbách kože, neba a trávy, v porovnaní s ostatnými laserovými tlačiarňami na trhu.

Vylepšená produktivita
Dvojjadrový procesor s taktom 533 MHz
zosilňuje celkovú produktivitu tlačiarne na rýchlosť tlače až 24 strán za minútu. Pre ďalšie zvýšenie produktivity je rad CLP-680 schopný tlačiť prvú stránku už za necelých 17 sekúnd.

Úspora nákladov ľahká ako tlač
Rad CLP-680
si udržiava v režime spánku veľmi nízku energetickú spotrebu - iba 1W. To umožňuje znižovať náklady, bez toho aby ste museli zariadenie vypínať.

Zariadenie je tiež vybavené tlačidlom Jedným stlačením tohto tlačidla tlačiareň automaticky spája stránky do jedného výstupu, čím šetrí čas, papier, toner, peniaze a dokonca aj životné prostredie. Vo výsledku rad CLP-680 vyžaduje menej častú výmenu tonerov a dosahuje nižšie náklady na prevádzku.

Tlačiarne radu CLP-680 prídu na slovenský trh začiatkom augusta za cenu od 490 EUR s DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá