2.10.2012 0 Comments

Nová séria monitorov Philips 3D Gioco: vychutnajte si 3D naplno

Spoločnosť MMD Monitors & Displays Czech Republic, predstavila novú sériu 3D monitorov Philips Gioco. Jedná sa o prvé monitory Philips vybavené jedinečnou technológiou Ambiglow.

Ambiglow: Intenzívnejšie zážitky
Inovatívna technológia Philips Ambiglow prehlbuje zážitok zo sledovania či práce s monitorom. Premietaním jemného svetla do priestoru okolo monitora a na stenu za ním, opticky zväčšuje zobrazovaciu plochu. Rýchly procesor sleduje zobrazovaný obsah a automaticky upravuje farbu a jas vyžarovaného svetla. Vďaka technológii Ambiglow sa sledovanie filmov a hranie hier premení na skutočný zážitok.

Monitor je rovnako vybavený funkciou Smart Bias light, ktorá zvyšuje pohodlie pri práci s monitorom v tmavom prostredí. Jemné biele svetlo (statických 6500k) ožaruje okolie monitora a znižuje tak zaťaženie a únavu očí pri práci v tme.

Vynikajúce podanie 3D
Výkonná 3D technológia monitorov Gioco zaručuje hladký a ničím nerušený 3D zážitok. Užívatelia si môžu svoje hry užívať v 3D prostredníctvom priloženého DDD softvéru. Na prepnutie klasického 2D rozlíšenia na 3D stačí stlačiť príslušný hot-key na stojane monitora a hry sa automaticky „ožijú" v 3D. Gioco monitor je navyše schopný automaticky spustiť 3D režim po pripojení napríklad k Blu-ray prehrávaču.

Maximálny výkon v dizajnovom balení
Monitory Philips Gioco sú vybavené moderným AH-IPS panelom s LED podsvietením, ktoré im zaručujú verné podanie farieb a široké pozorovacie uhly. Pre pripojenie rôznych zariadení je k dispozícii pripojenie HDMI a tiež USB 3.0 hub, ktorý je až 10 krát rýchlejší ako štandardné USB 2.0.

Vďaka využitiu najmodernejších technológií je dizajn monitorov Gioco príťažlivo minimalistický a elegantný takže sa nestratí na žiadnom stole.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá