2.10.2012 0 Comments

Nová séria monitorov Philips 3D Gioco: vychutnajte si 3D naplno

Spoločnosť MMD Monitors & Displays Czech Republic, predstavila novú sériu 3D monitorov Philips Gioco. Jedná sa o prvé monitory Philips vybavené jedinečnou technológiou Ambiglow.

Ambiglow: Intenzívnejšie zážitky
Inovatívna technológia Philips Ambiglow prehlbuje zážitok zo sledovania či práce s monitorom. Premietaním jemného svetla do priestoru okolo monitora a na stenu za ním, opticky zväčšuje zobrazovaciu plochu. Rýchly procesor sleduje zobrazovaný obsah a automaticky upravuje farbu a jas vyžarovaného svetla. Vďaka technológii Ambiglow sa sledovanie filmov a hranie hier premení na skutočný zážitok.

Monitor je rovnako vybavený funkciou Smart Bias light, ktorá zvyšuje pohodlie pri práci s monitorom v tmavom prostredí. Jemné biele svetlo (statických 6500k) ožaruje okolie monitora a znižuje tak zaťaženie a únavu očí pri práci v tme.

Vynikajúce podanie 3D
Výkonná 3D technológia monitorov Gioco zaručuje hladký a ničím nerušený 3D zážitok. Užívatelia si môžu svoje hry užívať v 3D prostredníctvom priloženého DDD softvéru. Na prepnutie klasického 2D rozlíšenia na 3D stačí stlačiť príslušný hot-key na stojane monitora a hry sa automaticky „ožijú" v 3D. Gioco monitor je navyše schopný automaticky spustiť 3D režim po pripojení napríklad k Blu-ray prehrávaču.

Maximálny výkon v dizajnovom balení
Monitory Philips Gioco sú vybavené moderným AH-IPS panelom s LED podsvietením, ktoré im zaručujú verné podanie farieb a široké pozorovacie uhly. Pre pripojenie rôznych zariadení je k dispozícii pripojenie HDMI a tiež USB 3.0 hub, ktorý je až 10 krát rýchlejší ako štandardné USB 2.0.

Vďaka využitiu najmodernejších technológií je dizajn monitorov Gioco príťažlivo minimalistický a elegantný takže sa nestratí na žiadnom stole.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá