2.10.2012 0 Comments

Nová séria monitorov Philips 3D Gioco: vychutnajte si 3D naplno

Spoločnosť MMD Monitors & Displays Czech Republic, predstavila novú sériu 3D monitorov Philips Gioco. Jedná sa o prvé monitory Philips vybavené jedinečnou technológiou Ambiglow.

Ambiglow: Intenzívnejšie zážitky
Inovatívna technológia Philips Ambiglow prehlbuje zážitok zo sledovania či práce s monitorom. Premietaním jemného svetla do priestoru okolo monitora a na stenu za ním, opticky zväčšuje zobrazovaciu plochu. Rýchly procesor sleduje zobrazovaný obsah a automaticky upravuje farbu a jas vyžarovaného svetla. Vďaka technológii Ambiglow sa sledovanie filmov a hranie hier premení na skutočný zážitok.

Monitor je rovnako vybavený funkciou Smart Bias light, ktorá zvyšuje pohodlie pri práci s monitorom v tmavom prostredí. Jemné biele svetlo (statických 6500k) ožaruje okolie monitora a znižuje tak zaťaženie a únavu očí pri práci v tme.

Vynikajúce podanie 3D
Výkonná 3D technológia monitorov Gioco zaručuje hladký a ničím nerušený 3D zážitok. Užívatelia si môžu svoje hry užívať v 3D prostredníctvom priloženého DDD softvéru. Na prepnutie klasického 2D rozlíšenia na 3D stačí stlačiť príslušný hot-key na stojane monitora a hry sa automaticky „ožijú" v 3D. Gioco monitor je navyše schopný automaticky spustiť 3D režim po pripojení napríklad k Blu-ray prehrávaču.

Maximálny výkon v dizajnovom balení
Monitory Philips Gioco sú vybavené moderným AH-IPS panelom s LED podsvietením, ktoré im zaručujú verné podanie farieb a široké pozorovacie uhly. Pre pripojenie rôznych zariadení je k dispozícii pripojenie HDMI a tiež USB 3.0 hub, ktorý je až 10 krát rýchlejší ako štandardné USB 2.0.

Vďaka využitiu najmodernejších technológií je dizajn monitorov Gioco príťažlivo minimalistický a elegantný takže sa nestratí na žiadnom stole.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá