Image
9.10.2012 0 Comments

Nexus 7 s 3G podporou a 32 GB pamäťou údajne už v októbri [Dohady]

V priebehu niekoľkých posledných hodín sa objavili informácie o tom, že spoločnosť Google by mohla pripravovať uvedenie na trh vylepšenú verziu svojho úspešného tabletu Nexus 7 s podporou 3G a s rozšíreným úložiskom na 32 GB.

Táto informácia sa objavila na droidlife.com, kde bol uverejnený popis tabletu aj so základnými špecifikáciami. Tento záznam sa objavil v skladovej karte britského predajcu Carphone.

32gb-nexus-7.png

Zaujímavá je aj cena tohto zariadenia, ktorá sa v skladovej karte udáva na úrovni 260 amerických dolárov. Pri kontrole sa objaví zariadenie s označením Nexus 7 32GB - ASUS 1B-32 - u viacerých predajcov, ktorí ho ponúkajú ihneď alebo informujú, že sa objaví čoskoro.

32gb-nexus-71-600x319.png

Ak sa tento fakt potvrdí, Nexus 7 3G 32 GB by sa mohol objaviť v druhej polovici mesiaca október a mal by byť priamou konkurenciou novinke v podobe iPad, navyše, predošlé verzie Nexus 7 8GB a 16 GB by mohli čosi stratiť uvedením nového modelu na cene a mohli by byť ešte viac konkurencieschopné Amazon Kindle tabletom.

Ak teda zvažujete kúpu Nexus 7 tabletu, bolo by dobré tento nákup ešte odložiť o nejaký ten týždeň, kedy bude jasné, či nie je tento údaj u rôznych predajcov len hromadným omylom. Predpokladáme však, že keďže bez vetra sa ani lístok nepohne, pravdepodobne sa teda dočkáme v najbližších dňoch predstavenia tabletu Nexus 7 s podporou 3G sietí a úložiskom 32 GB.

Zdroj: MojAndroid.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Architektúra Ice Lake s podporou pre počítačové videnie a rozpoznávanie reči má dostať procesory Intelu do smartfónov

07.12.2016 00:19

Očakáva sa, že na konci roka 2018 Intel uvedie novú rodinu procesorov s kódovým označením Ice Lake. Bude to ďalšia významná architektúra od tohto výrobcu procesorov, nasledujúca po architektúre Skylak ...

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá