Image
17.6.2016 0 Comments

Najväčšia ponuka hier prichádza na Xbox One a Windows 10

Xbox predviedol počas konferencie E3 pestrú ponuku hier pre Xbox One a Windows 10, pripravených na tento rok a blízku budúcnosť, vrátane exkluzívnych titulov, herných trhákov a nezávislých hier z programu ID@Xbox.

DEAD RISING 4

Hra Dead Rising 4, vyvíjaná v štúdiách Capcom Vancouver, vracia na scénu investigatívneho fotografa Franka Westa v úplne novej kapitole najobľúbenejšej hernej zombie série všetkých čias. Dead Rising 4 vychádza pre Xbox One a Windows 10 tieto Vianoce.

 Pozrite si ukážku z Dead Rising 4:

FORZA HORIZON 3

Najpredávanejšia pretekárska séria sa vracia! Pretekajte a objavujte drsné zákutia Austrálie s vašimi priateľmi za volantom 350 skvelých vozidiel, získajte milióny fanúšikov a postavte ten najväčší motoristický festival. Forza Horizon 3 vychádza celosvetovo v programe Xbox Play Anywhere 27. septembra 2016.

 Pozrite si ukážku z Forza Horizon 3:

GEARS OF WAR 4  

Gears of War 4 je začiatok novej ságy jednej z najoslavovanejších sérií a bude sledovať novú partiu hrdinov, ako čelí novej desivej hrozbe. S prihliadnutím na temné a intenzívne zážitky pôvodnej klasiky sa fanúšikovia môžu tešiť na známu a zároveň úplne novú hrateľnosť s brutálnou akciou zblízka, adrenalínovú kampaň, prevratnú hru viacerých hráčov a vizuál vyrážajúci dych, poháňaný technológiou Unreal Engine 4. Gears of War 4 vychádza celosvetovo v programe Xbox Play Anywhere 11. októbra.

 Pozrite sa na ukážku z Gears of War 4:

HALO WARS 2

Najpredávanejšia konzolová real-time stratégia je späť! Stratégia nabitá akciou vzniká v spolupráci 343 Industries a Creative Assembly a ponúkne najväčšie bojisko v histórii Halo. Halo Wars 2 vychádza celosvetovo v programe Xbox Play Anywhere 21. februára 2017. Na Xbox One beží až do 20. júna otvorený beta test.

 Pozrite si ukážku z Halo Wars 2:

MINECRAFT

Vďaka novej aktualizácii s názvom Friendly Update, dostupnej pre Minecraft: Windows 10 Edition Beta a Minecraft: Pocket Edition, môžu hráči navzájom hrať na rôznych zariadeniach (iOS, Android, Samsung VR a Windows 10). So službami Xbox Live a Minecraft Realms Service si teraz môžu založiť vlastnú hru pre viacerých hráčov na súkromnom serveri a hrať s priateľmi nonstop, a to aj vtedy, ak tvorca sveta je off-line.

 Pozrite sa, čo všetko ponúka Friendly Update:

RECORE

Od legendárneho tvorcu hier Keiji Inafune a Armature Studio LLC, štúdia zodpovedného za sériu Metroid Prime, prichádza akčné dobrodružstvo pripravené pre modernú generáciu. Recore vychádza celosvetovo prostredníctvom programu Xbox Play Anywhere 13. septembra.

 Pozrite si ukážku z Recore:

SEA OF THIEVES

Hra Sea of Thieves vzniká v štúdiách Rare, u tvorcov hier Perfect Dark a Banjo-Kazooie, a ponúkne pohlcujúci zdieľaný svet plný pirátov, neočakávaných nástrah a pokladov.

 Pozrite si ukážku zo Sea of Thieves:

STATE OF DECAY 2

Ďalšie pokračovanie obľúbenej série State of Decay vás zavedie do úplne nového sveta plného zombie, ktorý bol postavený pre viacerých hráčov. State of Decay 2 vychádza v programe Xbox Play Anywhere budúci rok.

 Pozrite si ukážku zo State of Decay 2:

SCALEBOUND

Scalebound od vývojárov Platinum Games, oceňovaných kritikmi, a renomovaného herného tvorcu Hidaki Kamiyu prinesie veľkolepé dobrodružstvo a bitky obrovských rozmerov v otvorenom, ale zároveň nebezpečnom svete Draconis. Scalebound vyjde v programe Xbox Play Anywhere budúci rok.

 Pozrite si ukážku zo Scalebound:

Obrazový materiál pre oznámené hry nájdete na stránkach: news.xbox.com/media

Viac informácií o predvedených hrách na E3 nájdete na Xbox Wire


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Produkty

Nový LCD panel IPS od Panasonicu prináša kontrast na úrovni OLED

06.12.2016 10:50

Vysoký kontrast je jedna z hlavných predností displejov OLED. No teraz Panasonic vyvinul panel LCD typu IPS (In-Plane Switching), ktorý dosahuje porovnateľný kontrastný pomer, konkrétne na úrovni 1 00 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá