4.2.2015 0 Comments

Najväčšia odborná IT konferencia ShowIT prichádza opäť do Bratislavy

Očakávania od Windows 10 Technical Preview, PowerBI v Office 365, automatizácia, virtualizácia, bezpečnosť pri prihlasovaní čipovými kartami, Microsoft Azure, Windows Server, infraštruktúrna bezpečnosť či množstvo ďalších profesionálnych prednášok. To všetko a množstvo ďalších tém na vás čaká na najhodnotnejšej a najväčšej odbornej IT konferencii ShowIT 2015, ktorá sa uskutoční v dňoch od 10. do 12. februára v Bratislave.

Do Bratislavy sa po roku vracia najväčšia odborná IT konferencia ShowIT. Práve tá je jednou z možností, kde získať najnovšie informácie zo sveta profesionálov IT. Počas troch dní sa návštevníci budú môcť dozvedieť množstvo zaujímavostí o novom Windows 10. Prednášajúci sa budú zaoberať tiež témami automatizácie, virtualizácie či infraštruktúrnej bezpečnosti. Naučiť sa niečo nové a vyskúšať si budete môcť napríklad PowerBI v Office 365, Microsoft Azure Active Directory či Enterprise Content Management v SharePoint Online. Pri káve sa tiež budete môcť porozprávať s expertmi o Microsoft Azure, SQL Server či Office 365.

„ShowIT je prémiová profesionálna konferencia bez reklamnej reči pre IT špecialistov, ktorí sa chcú niečo skutočne dozvedieť," povedal Ondřej Ševeček, product manager spoločnosti GOPAS v oblasti Windows Server. „Podujatie ShowIT je pre IT Pro komunitu naozaj výnimočné, pretože ide o odbornú konferenciu, jedinú svojho druhu na Slovensku. Obsah a technická úroveň prednášok môže byť zaujímavá nielen pre IT Pro, ale aj pre vývojárov," povedal Markus Breyer, generálny riaditeľ spoločnosti Microsoft Slovakia.

Prednášať budú skúsení certifikovaní profesionáli, lektori akreditovaného IT školiaceho strediska GOPAS a spoločnosti Microsoft Slovakia, ktorí sa zamerajú na praktické skúsenosti a ukážky. ShowIT 2015 ponúkne na jednom mieste prednášky na vysokej úrovni technickej náročnosti - level 300 - 400, možnosť získať cenné know-how, rady a možnosť stretnúť odborníkov zo Slovenska, Českej republiky, ale aj zo zahraničia, pripravených na diskusiu.

Podrobnosti, ako aj zoznam spíkrov, ktorí vystúpia na ShowIT 2015, nájdete tu: http://www.showit.sk/2015/Prednasajuci.aspx.

Podujatie ShowIT 2015 sa uskutoční od 10. februára do 12. februára 2015 v hoteli Holiday Inn v Bratislave, účastnícky poplatok je: 198 eur bez DPH. Viac informácií na www.showit.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá