4.2.2015 0 Comments

Najväčšia odborná IT konferencia ShowIT prichádza opäť do Bratislavy

Očakávania od Windows 10 Technical Preview, PowerBI v Office 365, automatizácia, virtualizácia, bezpečnosť pri prihlasovaní čipovými kartami, Microsoft Azure, Windows Server, infraštruktúrna bezpečnosť či množstvo ďalších profesionálnych prednášok. To všetko a množstvo ďalších tém na vás čaká na najhodnotnejšej a najväčšej odbornej IT konferencii ShowIT 2015, ktorá sa uskutoční v dňoch od 10. do 12. februára v Bratislave.

Do Bratislavy sa po roku vracia najväčšia odborná IT konferencia ShowIT. Práve tá je jednou z možností, kde získať najnovšie informácie zo sveta profesionálov IT. Počas troch dní sa návštevníci budú môcť dozvedieť množstvo zaujímavostí o novom Windows 10. Prednášajúci sa budú zaoberať tiež témami automatizácie, virtualizácie či infraštruktúrnej bezpečnosti. Naučiť sa niečo nové a vyskúšať si budete môcť napríklad PowerBI v Office 365, Microsoft Azure Active Directory či Enterprise Content Management v SharePoint Online. Pri káve sa tiež budete môcť porozprávať s expertmi o Microsoft Azure, SQL Server či Office 365.

„ShowIT je prémiová profesionálna konferencia bez reklamnej reči pre IT špecialistov, ktorí sa chcú niečo skutočne dozvedieť," povedal Ondřej Ševeček, product manager spoločnosti GOPAS v oblasti Windows Server. „Podujatie ShowIT je pre IT Pro komunitu naozaj výnimočné, pretože ide o odbornú konferenciu, jedinú svojho druhu na Slovensku. Obsah a technická úroveň prednášok môže byť zaujímavá nielen pre IT Pro, ale aj pre vývojárov," povedal Markus Breyer, generálny riaditeľ spoločnosti Microsoft Slovakia.

Prednášať budú skúsení certifikovaní profesionáli, lektori akreditovaného IT školiaceho strediska GOPAS a spoločnosti Microsoft Slovakia, ktorí sa zamerajú na praktické skúsenosti a ukážky. ShowIT 2015 ponúkne na jednom mieste prednášky na vysokej úrovni technickej náročnosti - level 300 - 400, možnosť získať cenné know-how, rady a možnosť stretnúť odborníkov zo Slovenska, Českej republiky, ale aj zo zahraničia, pripravených na diskusiu.

Podrobnosti, ako aj zoznam spíkrov, ktorí vystúpia na ShowIT 2015, nájdete tu: http://www.showit.sk/2015/Prednasajuci.aspx.

Podujatie ShowIT 2015 sa uskutoční od 10. februára do 12. februára 2015 v hoteli Holiday Inn v Bratislave, účastnícky poplatok je: 198 eur bez DPH. Viac informácií na www.showit.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá