Image
26.1.2015 0 Comments

Na slovenský trh prichádza výkonný bezdrôtový USB adaptér TP-LINK Archer T2UH s podporou novej generácie Wi-Fi sietí

Spoločnosť TP-LINK, najväčší svetový dodávateľ bezdrôtových sieťových prvkov pre domácnosti, predstavuje na slovenskom trhu nový dvojpásmový bezdrôtový USB adaptér.

Ten nesie označenie TP-LINK Archer T2UH a podporuje moderný štandard Wi-Fi sietí 802.11ac. Archer T2UH ponúka prenosovú rýchlosť dostatočnú pre plynulé streamovanie videa v HD kvalite, hranie online hier a ďalšie činnosti náročné na prenosovú kapacitu. Svojím elegantným prevedením sa navyše môže stať ozdobou pracovného stolu doma aj v kancelárii.

T2UH-08.jpgNajnovší štandard Wi-Fi zrýchli pripojenie aj u starších zariadení

Najnovší štandard Wi-Fi 802.11ac je niekoľkonásobne rýchlejší než predchádzajúce štandardy, jeho podporou však disponujú iba modernejšie zariadenia. Riešením sa môže stať externý Wi-Fi adaptér TP-LINK Archer T2UH pripojený cez USB, ktorý dokáže rozšíriť možnosti pripojenia aj u starších počítačov. Archer T2UH umožňuje všetkým zariadeniam pripojenie s rýchlosťou až 433 Mbit/s v menej vyťaženom pásme 5 GHz alebo 150 Mbit/s v pásme 2,4 GHz, v ktorom bežne pracuje väčšina dnešných Wi-Fi sietí.

Externá odpojiteľná anténa s vysokým ziskom

Novinka je vybavená externou anténou so ziskom 3 dBi, ktorá poskytuje podstatne lepší výkon než interné antény. Anténu je možné navyše podľa potreby naklápať alebo úplne odpojiť, prípadne i nahradiť výkonnejšou alternatívou. To je možné využiť v prostredí náročnom na pokrytie signálom alebo pri stacionárnom využití adaptéra napr. v stolnom počítači.

Flexibilitu využitia adaptéra zvyšuje dodávaný predlžovací kábel USB 2.0, ktorý zjednodušuje pripojenie aj odpojenie a umožňuje adaptér umiestniť s ohľadom na usporiadanie pracoviska a dostupnosť signálu bezdrôtovej siete.

Zariadenie TP-LINK Archer T2UH je už k dispozícii v predajnej sieti partnerov spoločnosti TP-LINK, a to za odporúčanú koncovú cenu 36,33 € vrátane DPH.

Kľúčové vlastnosti
Kombinovaná priepustnosť až 600 Mbit/s vďaka štandardu 802.11ac.Externá anténa s vysokým ziskom podstatne zlepšuje kvalitu pripojenia.Výber z pripojení v dvoch frekvenčných pásmach podľa typu záťaže.Funkcia WPS pre jednoduché naviazanie šifrovaného spojenia.Podpora operačných systémov Windows 8.1/8/7/XP.Spätná kompatibilita so staršími štandardmi Wi-Fi 802.11a/b/g/n.Podpora režimov ad-hoc a infraštruktúra.Nástroje pre jednoduché nastavenie bezdrôtovej siete.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá