Image
26.1.2015 0 Comments

Na slovenský trh prichádza výkonný bezdrôtový USB adaptér TP-LINK Archer T2UH s podporou novej generácie Wi-Fi sietí

Spoločnosť TP-LINK, najväčší svetový dodávateľ bezdrôtových sieťových prvkov pre domácnosti, predstavuje na slovenskom trhu nový dvojpásmový bezdrôtový USB adaptér.

Ten nesie označenie TP-LINK Archer T2UH a podporuje moderný štandard Wi-Fi sietí 802.11ac. Archer T2UH ponúka prenosovú rýchlosť dostatočnú pre plynulé streamovanie videa v HD kvalite, hranie online hier a ďalšie činnosti náročné na prenosovú kapacitu. Svojím elegantným prevedením sa navyše môže stať ozdobou pracovného stolu doma aj v kancelárii.

T2UH-08.jpgNajnovší štandard Wi-Fi zrýchli pripojenie aj u starších zariadení

Najnovší štandard Wi-Fi 802.11ac je niekoľkonásobne rýchlejší než predchádzajúce štandardy, jeho podporou však disponujú iba modernejšie zariadenia. Riešením sa môže stať externý Wi-Fi adaptér TP-LINK Archer T2UH pripojený cez USB, ktorý dokáže rozšíriť možnosti pripojenia aj u starších počítačov. Archer T2UH umožňuje všetkým zariadeniam pripojenie s rýchlosťou až 433 Mbit/s v menej vyťaženom pásme 5 GHz alebo 150 Mbit/s v pásme 2,4 GHz, v ktorom bežne pracuje väčšina dnešných Wi-Fi sietí.

Externá odpojiteľná anténa s vysokým ziskom

Novinka je vybavená externou anténou so ziskom 3 dBi, ktorá poskytuje podstatne lepší výkon než interné antény. Anténu je možné navyše podľa potreby naklápať alebo úplne odpojiť, prípadne i nahradiť výkonnejšou alternatívou. To je možné využiť v prostredí náročnom na pokrytie signálom alebo pri stacionárnom využití adaptéra napr. v stolnom počítači.

Flexibilitu využitia adaptéra zvyšuje dodávaný predlžovací kábel USB 2.0, ktorý zjednodušuje pripojenie aj odpojenie a umožňuje adaptér umiestniť s ohľadom na usporiadanie pracoviska a dostupnosť signálu bezdrôtovej siete.

Zariadenie TP-LINK Archer T2UH je už k dispozícii v predajnej sieti partnerov spoločnosti TP-LINK, a to za odporúčanú koncovú cenu 36,33 € vrátane DPH.

Kľúčové vlastnosti
Kombinovaná priepustnosť až 600 Mbit/s vďaka štandardu 802.11ac.Externá anténa s vysokým ziskom podstatne zlepšuje kvalitu pripojenia.Výber z pripojení v dvoch frekvenčných pásmach podľa typu záťaže.Funkcia WPS pre jednoduché naviazanie šifrovaného spojenia.Podpora operačných systémov Windows 8.1/8/7/XP.Spätná kompatibilita so staršími štandardmi Wi-Fi 802.11a/b/g/n.Podpora režimov ad-hoc a infraštruktúra.Nástroje pre jednoduché nastavenie bezdrôtovej siete.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá