Image
26.1.2015 0 Comments

Na slovenský trh prichádza výkonný bezdrôtový USB adaptér TP-LINK Archer T2UH s podporou novej generácie Wi-Fi sietí

Spoločnosť TP-LINK, najväčší svetový dodávateľ bezdrôtových sieťových prvkov pre domácnosti, predstavuje na slovenskom trhu nový dvojpásmový bezdrôtový USB adaptér.

Ten nesie označenie TP-LINK Archer T2UH a podporuje moderný štandard Wi-Fi sietí 802.11ac. Archer T2UH ponúka prenosovú rýchlosť dostatočnú pre plynulé streamovanie videa v HD kvalite, hranie online hier a ďalšie činnosti náročné na prenosovú kapacitu. Svojím elegantným prevedením sa navyše môže stať ozdobou pracovného stolu doma aj v kancelárii.

T2UH-08.jpgNajnovší štandard Wi-Fi zrýchli pripojenie aj u starších zariadení

Najnovší štandard Wi-Fi 802.11ac je niekoľkonásobne rýchlejší než predchádzajúce štandardy, jeho podporou však disponujú iba modernejšie zariadenia. Riešením sa môže stať externý Wi-Fi adaptér TP-LINK Archer T2UH pripojený cez USB, ktorý dokáže rozšíriť možnosti pripojenia aj u starších počítačov. Archer T2UH umožňuje všetkým zariadeniam pripojenie s rýchlosťou až 433 Mbit/s v menej vyťaženom pásme 5 GHz alebo 150 Mbit/s v pásme 2,4 GHz, v ktorom bežne pracuje väčšina dnešných Wi-Fi sietí.

Externá odpojiteľná anténa s vysokým ziskom

Novinka je vybavená externou anténou so ziskom 3 dBi, ktorá poskytuje podstatne lepší výkon než interné antény. Anténu je možné navyše podľa potreby naklápať alebo úplne odpojiť, prípadne i nahradiť výkonnejšou alternatívou. To je možné využiť v prostredí náročnom na pokrytie signálom alebo pri stacionárnom využití adaptéra napr. v stolnom počítači.

Flexibilitu využitia adaptéra zvyšuje dodávaný predlžovací kábel USB 2.0, ktorý zjednodušuje pripojenie aj odpojenie a umožňuje adaptér umiestniť s ohľadom na usporiadanie pracoviska a dostupnosť signálu bezdrôtovej siete.

Zariadenie TP-LINK Archer T2UH je už k dispozícii v predajnej sieti partnerov spoločnosti TP-LINK, a to za odporúčanú koncovú cenu 36,33 € vrátane DPH.

Kľúčové vlastnosti
Kombinovaná priepustnosť až 600 Mbit/s vďaka štandardu 802.11ac.Externá anténa s vysokým ziskom podstatne zlepšuje kvalitu pripojenia.Výber z pripojení v dvoch frekvenčných pásmach podľa typu záťaže.Funkcia WPS pre jednoduché naviazanie šifrovaného spojenia.Podpora operačných systémov Windows 8.1/8/7/XP.Spätná kompatibilita so staršími štandardmi Wi-Fi 802.11a/b/g/n.Podpora režimov ad-hoc a infraštruktúra.Nástroje pre jednoduché nastavenie bezdrôtovej siete.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá