Image
20.3.2014 0 Comments

NSA310S: Uložte a zdieľajte dáta vo svojom osobnom cloude

zyxel.jpg Spoločnosť ZyXEL, predný dodávateľ sieťových a komunikačných riešení, predstavuje NSA310S, multimediálny server s jedným pevným diskom, rýchly pre presun, zálohovanie a streamovanie veľkých multimediálnych súborov v osobnom cloude, ktorý hladko spolupracuje s niekoľkými zariadeniami na domácej sieti súčasne.

ZyXEL NSA310S je zariadenie pre jednoduchý a rýchly spôsob ako ukládať, zdieľať a prezerať fotografie vo veľkom rozlíšení, počúvať hudbu a prehrávať ďalšie multimediálne súbory na ľubovoľnom mobilnom zariadení (vďaka aplikácii Polkast App). S aplikáciou Polkast môžete z mobilných zariadení synchronizovať fotografie na Flickeri a videá na YouTube, streamovať hudbu a prezerať fotografie. Disponuje ekologickými funkciami prebúdzania po sieti, plánovaním prevádzky a hibernáciou disku.

Server je poháňaný procesorom s taktom 1.0 GHz a má pamäť 256 MB. Dáta uložené na serveri môžete streamovať do niekoľkých zariadení súčasne (napr. Microsoft Xbox, Sony PlayStation a DLNA televízory). Má intuitívne riešené rozhranie, ktoré zobrazuje náhľady súborov a spúšťa prezentácie fotografií priamo z webového prehliadača.

Z domova môžete vďaka mobilnej aplikácii zMedia nielen prezerať videá, fotografie a hudbu, ale tiež uskutočniť správu serveru: kontrolovať jeho stav, sledovať postup nahrávania/sťahovania súborov, a realizovať konfiguráciu. To všetko z mobilného zariadenia, bez toho, aby ste museli zapínať počítač alebo notebook.

Ak chcete zobraziť fotografie alebo video na svojom počítači, stačí dáta uložiť na serveri a máte k nim okamžitý prístup po celej domácej sieti. Vďaka softwaru zPilot(TM), ktorá je súčasťou balenia, budete mať dáta automaticky roztriedené podľa typu. Súbory stačí presunúť na ikonu aplikácie, ktorá ich následne automaticky roztriedi a nahrá do určených zložiek na serveri (hudba, foto, video a ďalšie).


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá