Image
20.3.2014 0 Comments

NSA310S: Uložte a zdieľajte dáta vo svojom osobnom cloude

zyxel.jpg Spoločnosť ZyXEL, predný dodávateľ sieťových a komunikačných riešení, predstavuje NSA310S, multimediálny server s jedným pevným diskom, rýchly pre presun, zálohovanie a streamovanie veľkých multimediálnych súborov v osobnom cloude, ktorý hladko spolupracuje s niekoľkými zariadeniami na domácej sieti súčasne.

ZyXEL NSA310S je zariadenie pre jednoduchý a rýchly spôsob ako ukládať, zdieľať a prezerať fotografie vo veľkom rozlíšení, počúvať hudbu a prehrávať ďalšie multimediálne súbory na ľubovoľnom mobilnom zariadení (vďaka aplikácii Polkast App). S aplikáciou Polkast môžete z mobilných zariadení synchronizovať fotografie na Flickeri a videá na YouTube, streamovať hudbu a prezerať fotografie. Disponuje ekologickými funkciami prebúdzania po sieti, plánovaním prevádzky a hibernáciou disku.

Server je poháňaný procesorom s taktom 1.0 GHz a má pamäť 256 MB. Dáta uložené na serveri môžete streamovať do niekoľkých zariadení súčasne (napr. Microsoft Xbox, Sony PlayStation a DLNA televízory). Má intuitívne riešené rozhranie, ktoré zobrazuje náhľady súborov a spúšťa prezentácie fotografií priamo z webového prehliadača.

Z domova môžete vďaka mobilnej aplikácii zMedia nielen prezerať videá, fotografie a hudbu, ale tiež uskutočniť správu serveru: kontrolovať jeho stav, sledovať postup nahrávania/sťahovania súborov, a realizovať konfiguráciu. To všetko z mobilného zariadenia, bez toho, aby ste museli zapínať počítač alebo notebook.

Ak chcete zobraziť fotografie alebo video na svojom počítači, stačí dáta uložiť na serveri a máte k nim okamžitý prístup po celej domácej sieti. Vďaka softwaru zPilot(TM), ktorá je súčasťou balenia, budete mať dáta automaticky roztriedené podľa typu. Súbory stačí presunúť na ikonu aplikácie, ktorá ich následne automaticky roztriedi a nahrá do určených zložiek na serveri (hudba, foto, video a ďalšie).


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá