Image
20.3.2014 0 Comments

NSA310S: Uložte a zdieľajte dáta vo svojom osobnom cloude

zyxel.jpg Spoločnosť ZyXEL, predný dodávateľ sieťových a komunikačných riešení, predstavuje NSA310S, multimediálny server s jedným pevným diskom, rýchly pre presun, zálohovanie a streamovanie veľkých multimediálnych súborov v osobnom cloude, ktorý hladko spolupracuje s niekoľkými zariadeniami na domácej sieti súčasne.

ZyXEL NSA310S je zariadenie pre jednoduchý a rýchly spôsob ako ukládať, zdieľať a prezerať fotografie vo veľkom rozlíšení, počúvať hudbu a prehrávať ďalšie multimediálne súbory na ľubovoľnom mobilnom zariadení (vďaka aplikácii Polkast App). S aplikáciou Polkast môžete z mobilných zariadení synchronizovať fotografie na Flickeri a videá na YouTube, streamovať hudbu a prezerať fotografie. Disponuje ekologickými funkciami prebúdzania po sieti, plánovaním prevádzky a hibernáciou disku.

Server je poháňaný procesorom s taktom 1.0 GHz a má pamäť 256 MB. Dáta uložené na serveri môžete streamovať do niekoľkých zariadení súčasne (napr. Microsoft Xbox, Sony PlayStation a DLNA televízory). Má intuitívne riešené rozhranie, ktoré zobrazuje náhľady súborov a spúšťa prezentácie fotografií priamo z webového prehliadača.

Z domova môžete vďaka mobilnej aplikácii zMedia nielen prezerať videá, fotografie a hudbu, ale tiež uskutočniť správu serveru: kontrolovať jeho stav, sledovať postup nahrávania/sťahovania súborov, a realizovať konfiguráciu. To všetko z mobilného zariadenia, bez toho, aby ste museli zapínať počítač alebo notebook.

Ak chcete zobraziť fotografie alebo video na svojom počítači, stačí dáta uložiť na serveri a máte k nim okamžitý prístup po celej domácej sieti. Vďaka softwaru zPilot(TM), ktorá je súčasťou balenia, budete mať dáta automaticky roztriedené podľa typu. Súbory stačí presunúť na ikonu aplikácie, ktorá ich následne automaticky roztriedi a nahrá do určených zložiek na serveri (hudba, foto, video a ďalšie).


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá