Image
18.7.2016 0 Comments

Módna značka AURIA vytvorila prvú kolekciu cestovných doplnkov z káblov od slúchadiel Sony na svete

Spoločnosť Sony sa spojila s módnou značkou AURIA, jednou zo špičkových značiek vyrábajúcich ekologické plavky, aby spoločne premenili nadbytočné káble od slúchadiel na päť unikátnych designových cestovných doplnkov inšpirovaných novými slúchadlami h.ear on Wireless NC.

Jedinečná kolekcia doplnkov je vytvorená zo 113 metrov dlhého kábla a odráža päť živých farieb série slúchadiel h.ear. Ku kolekcii Sony x AURIA ‘Fashion Unplugged’ patrí limetkovo-žltý obal na pas, puzdro na slnečné okuliare v odtieni bordovo-ružovej, rumelkovo-červená plážová taška, chrómovo-zelenomodrý obal na smartphone a uhlovo-čierna plážová obuv.

Inšpiráciou tejto kolekcie doplnkov je nový rad slúchadiel h.ear on Wireless NC headphones, vďaka ktorej si cestovanie užijete bez strachu, že sa zamotáte do káblov. Kolekcia puzdier a obalov na cesty bola vytvorená tak, aby dopĺňala nový rad jednofarebných, pohodových slúchadiel, ktoré nielen ponúkajú dokonalý zvuk a komfort vďaka tvaru, ale tiež pôsobia ako pútavý doplnok.

Riaditeľka a designerka spoločnosti AURIA, Diana Auria, ktorej návrhy si obliekajú osobnosti ako Rihanna, Daisy Lowe a Lily Cole uviedla: „Príležitosť spolupracovať so Sony na takomto inovatívnom projekte bola úžasná. Som dlhodobo zástancom udržateľnej módy a káble od slúchadiel boli úžasným materiálom pre upcycling a designerskú prácu. Skutočne ma bavia farebné a odolné doplnky na cesty.”

Technológia NFC a Bluetooth použitá pri slúchadlách h.ear on Wireless NC odstraňuje nutnosť drôtového pripojenia a poskytuje autentický zvuk, bez toho aby hrozilo, že sa zamotáte do káblov.

Slúchadlá sú tiež vybavené funkciou digitálneho potlačenia hluku (Digital Noise Cancelling), vďaka ktorej si budete môcť užívať hudbu bez rozptyľovania každodenným hlukom.

Alberto Ayala, riaditeľ produktového marketingu pre Video & Sound spoločnosti Sony Europe, dodal: „Slúchadla sú vašou súčasťou – a rovnako ako telefón, alebo kľúče ich máte všade so sebou. Preto boli slúchadlá h.ear on Wireless NC navrhnuté tak, aby sa stali súčasťou vášho života.” 

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá