Image
18.7.2016 0 Comments

Módna značka AURIA vytvorila prvú kolekciu cestovných doplnkov z káblov od slúchadiel Sony na svete

Spoločnosť Sony sa spojila s módnou značkou AURIA, jednou zo špičkových značiek vyrábajúcich ekologické plavky, aby spoločne premenili nadbytočné káble od slúchadiel na päť unikátnych designových cestovných doplnkov inšpirovaných novými slúchadlami h.ear on Wireless NC.

Jedinečná kolekcia doplnkov je vytvorená zo 113 metrov dlhého kábla a odráža päť živých farieb série slúchadiel h.ear. Ku kolekcii Sony x AURIA ‘Fashion Unplugged’ patrí limetkovo-žltý obal na pas, puzdro na slnečné okuliare v odtieni bordovo-ružovej, rumelkovo-červená plážová taška, chrómovo-zelenomodrý obal na smartphone a uhlovo-čierna plážová obuv.

Inšpiráciou tejto kolekcie doplnkov je nový rad slúchadiel h.ear on Wireless NC headphones, vďaka ktorej si cestovanie užijete bez strachu, že sa zamotáte do káblov. Kolekcia puzdier a obalov na cesty bola vytvorená tak, aby dopĺňala nový rad jednofarebných, pohodových slúchadiel, ktoré nielen ponúkajú dokonalý zvuk a komfort vďaka tvaru, ale tiež pôsobia ako pútavý doplnok.

Riaditeľka a designerka spoločnosti AURIA, Diana Auria, ktorej návrhy si obliekajú osobnosti ako Rihanna, Daisy Lowe a Lily Cole uviedla: „Príležitosť spolupracovať so Sony na takomto inovatívnom projekte bola úžasná. Som dlhodobo zástancom udržateľnej módy a káble od slúchadiel boli úžasným materiálom pre upcycling a designerskú prácu. Skutočne ma bavia farebné a odolné doplnky na cesty.”

Technológia NFC a Bluetooth použitá pri slúchadlách h.ear on Wireless NC odstraňuje nutnosť drôtového pripojenia a poskytuje autentický zvuk, bez toho aby hrozilo, že sa zamotáte do káblov.

Slúchadlá sú tiež vybavené funkciou digitálneho potlačenia hluku (Digital Noise Cancelling), vďaka ktorej si budete môcť užívať hudbu bez rozptyľovania každodenným hlukom.

Alberto Ayala, riaditeľ produktového marketingu pre Video & Sound spoločnosti Sony Europe, dodal: „Slúchadla sú vašou súčasťou – a rovnako ako telefón, alebo kľúče ich máte všade so sebou. Preto boli slúchadlá h.ear on Wireless NC navrhnuté tak, aby sa stali súčasťou vášho života.” 

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: HAL3000 Mega Gamer - zostava s vyváženým výkonom pre každého

01.12.2016 14:00

Výrobce HAL3000 uvádí na trh novou herní sestavu HAL3000 Mega Gamer  s plnohodnotným herním výkonem ve Full HD, která je dostupná opravdu každému kdo touží po skvělém herním zážitku. Herní sestava HA ...

Tlačové správy

Nalaďte sa na Vianoce s freeSAT-om

01.12.2016 13:30

Poskytovateľ satelitnej televízie freeSAT prináša svojim zákazníkom a priaznivcom vianočnú súťaž Adventný kalendár. Každý deň od 1. do 26. decembra v nej možno vyhrať zaujímavé ceny. Zákazníci freeSAT ...

Tlačové správy

ebajk centrum otvorilo svoju košickú pobočku

01.12.2016 13:00

Obyvatelia Košíc a okolia sa tešia z nového centra pre elektrobicykle. Osvedčený predajca ebajk – Svet elektrobicyklov otvoril v business centre Cassovar so známym komínom košického pivovaru svoju pob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá