Image
14.7.2016 0 Comments

Microsoft zaradil slovenské Resco medzi najlepších svetových vývojárov

Microsoft každoročne udeľuje ocenenia MPN Partner of the Year určené najlepším IT firmám na svete, ktoré poskytujú riešenia založené na jeho platformách. V tohtoročnom hodnotení sa ocitlo viac ako 2500 firiem zo 119 krajín. V kategórii Vývoj aplikácií (Application Development) sa medzi štyroch najlepších dostala a ocenenie Partner of the Year Finalist získala slovenská firma Resco.  Vyhlasovanie najlepších sa uskutočnilo v pondelok večer na výročnej konferencii Microsoft Worldwide Partner Conference v kanadskom Toronte.

“Som nesmierne hrdý, že sme sa v celosvetovej konkurencii dostali medzi najlepších. Byť v spoločnosti firiem ako je Accenture, Hewlett Packard či DELL, ktoré zamestnávajú tisícky IT špecialistov, je pre malú slovenskú firmu, akou Resco stále je, obrovským úspechom,“ povedal Radomír Vozár, generálny riaditeľ spoločnosti Resco. Je to podľa neho tiež dôkazom, že aj u nás sa dajú robiť produkty svetovej úrovne. „Bol by som šťastný, keby sme aj vďaka tomuto oceneniu boli inšpiráciou pre mladých Slovákov, ktorí možno dnes majú nejaký nápad a váhajú, či sa vydať na cestu podnikania. Ja s mojimi priateľmi Marcelom Šaffom a Edom Kirchnerom sme na tom boli pred 17 rokmi úplne rovnako. Našli sme odvahu, tvrdo pracovali a úspech sa dostavil,“ dodáva.

“Resco je skvelým príkladom firmy schopnej prinášať špičkové riešenia, ktoré sa dokážu prispôsobiť potrebám našich spoločných klientov,“ uviedla Gavriella Schuster, viceprezidentka Microsoft Worldwide Partner Group.

Na fotografii zľava: Tibor Kolejak, obchodný riaditeľ Microsoft Slovensko, Radomír Vozár, generálny riaditeľ Resco, Gavriella Schuster, viceprezidentka Microsoft Worldwide Partner Group, Ivan Stano, prevádzkový riaditeľ Resco pre americký trh a Nina Mĺkva, špecialistka vzťahov s obchodnými partnermi Microsoft Slovensko.

Uznanie od Microsoftu nasleduje len niekoľko dní potom, čo Resco zaznamenalo ďalší medzinárodný úspech v podobe ceny Most Promising SaaS Company (Najsľubnejšia firma poskytujúca softvér ako službu) od spoločnosti Avantgate, ktoré je lídrom v oblasti riešení pre elektronický obchod.

Kľúčový produktom spoločnosti Resco je aplikácia Resco Mobile CRM. Tá je určená stredným a veľkým firmám, ktorých zamestnanci potrebujú byť počas práce mobilní, ako sú napríklad obchodní zástupcovia, terénni pracovníci, manažéri či servisný personál. Aplikácia výrazne zvyšuje ich produktivitu, pretože im umožňuje priamo z terénu vybavovať administratívne záležitosti, kvôli ktorým by sa štandardne museli vrátiť späť do kancelárie – napr. zadávanie faktúr, plánovanie stretnutí, prístup ku klientskym databázam či tvorba reportov. Súčasťou aplikácie je aj mapa s navigáciou, možnosť zaznamenávať pohyb zamestnanca cez GPS, snímanie fotografií či zdieľanie informácií s kolegami. Resco Mobile CRM podporuje mobilné zariadenia so systémom iOS, Android aj Windows, takže je využiteľné prakticky na akomkoľvek mobilnom zariadení.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá