Image
6.5.2016 0 Comments

Májové vydanie PC REVUE už v predaji. Zaujímavé články a súťaž smartfón v hodnote 550 euro a prekvapenie!

Okrem skvelých článkov a súťaže sme si pre vás pripravili prekvapenie! Otvorili sme niekoľko hodnotných a veľmi zaujímavých článkov, ktoré sú obvykle uzamknuté a sprístupnené len našim predplatiteľom. 

V novom vydaní PC REVUE sme pre vás zaujímavý článok o kryonika ako procese zmrazenia mŕtveho človeka v nádeji, že v budúcnosti bude možné jeho myseľ preniesť do počítača alebo opraviť jeho telo do opätovne funkčného stavu. Je ale také niečo vôbec možné? 

V rubrike Magazín sa môžete dočítať odkiaľ vziať Ultra HD obsah a na čom ho sledovať, aké okuliare na virtuálnu realitu sú aktuálne k dispozícii či aká je budúcnosť hybridnej kombinácie úložísk. Bude to kombinácia SSD + HDD? Alebo SSHD?

Tiež sa dozviete odpoveď na otázku prečo si modrá LEDka zaslúžila Nobelovú cenu a ako zvládnu mobilné siete dramatický nárast dátovej prevádzky?

Nenechajte si tiež ujsť výborný prehľad ako sa odstraňujú reklamy z TV nahrávok, poradcu pri kúpe elegantného a tichého HTPC ako sa dá využiť hĺbka ostrosti vo fotografii či ako vymeniť rozbitý displej na notebooku.

Z recenzií sme tento mesiac pre vás pripravili a otestovali napríklad  smartfóny Huawei P9,  Moto X Force, Lenovo VIBE K5 Plus, LG G5, Sony Xperia M5, Apple iPhone SE, unikátne notebooky Acer Aspire R13 či supertenký HP Spectre 13 a mnoho ďalších.

V rubrike Ako na to sa dozviete ako účinne chladiť počítač, ako na hromadné premenovanie súborov či sprievodcu stavbou desktopu a mnoho ďalších zaujímavých článkov. Pripravili sme pre vás aj praktický návod ako robiť makrofotografie.

Kompletný zoznam článkov májového  vydania nájdete v obsahu.

Do májovej súťaže o smartfón Huawei P9 v hodnote 550 euro sa môžete zapojiť vaším hodnotením v čitateľskom prieskume.

Zobrazit Galériu

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá