Image
6.5.2016 0 Comments

Májové vydanie PC REVUE už v predaji. Zaujímavé články a súťaž smartfón v hodnote 550 euro a prekvapenie!

Okrem skvelých článkov a súťaže sme si pre vás pripravili prekvapenie! Otvorili sme niekoľko hodnotných a veľmi zaujímavých článkov, ktoré sú obvykle uzamknuté a sprístupnené len našim predplatiteľom. 

V novom vydaní PC REVUE sme pre vás zaujímavý článok o kryonika ako procese zmrazenia mŕtveho človeka v nádeji, že v budúcnosti bude možné jeho myseľ preniesť do počítača alebo opraviť jeho telo do opätovne funkčného stavu. Je ale také niečo vôbec možné? 

V rubrike Magazín sa môžete dočítať odkiaľ vziať Ultra HD obsah a na čom ho sledovať, aké okuliare na virtuálnu realitu sú aktuálne k dispozícii či aká je budúcnosť hybridnej kombinácie úložísk. Bude to kombinácia SSD + HDD? Alebo SSHD?

Tiež sa dozviete odpoveď na otázku prečo si modrá LEDka zaslúžila Nobelovú cenu a ako zvládnu mobilné siete dramatický nárast dátovej prevádzky?

Nenechajte si tiež ujsť výborný prehľad ako sa odstraňujú reklamy z TV nahrávok, poradcu pri kúpe elegantného a tichého HTPC ako sa dá využiť hĺbka ostrosti vo fotografii či ako vymeniť rozbitý displej na notebooku.

Z recenzií sme tento mesiac pre vás pripravili a otestovali napríklad  smartfóny Huawei P9,  Moto X Force, Lenovo VIBE K5 Plus, LG G5, Sony Xperia M5, Apple iPhone SE, unikátne notebooky Acer Aspire R13 či supertenký HP Spectre 13 a mnoho ďalších.

V rubrike Ako na to sa dozviete ako účinne chladiť počítač, ako na hromadné premenovanie súborov či sprievodcu stavbou desktopu a mnoho ďalších zaujímavých článkov. Pripravili sme pre vás aj praktický návod ako robiť makrofotografie.

Kompletný zoznam článkov májového  vydania nájdete v obsahu.

Do májovej súťaže o smartfón Huawei P9 v hodnote 550 euro sa môžete zapojiť vaším hodnotením v čitateľskom prieskume.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá