Image
3.3.2015 0 Comments

MWC 2015: Sony má najľahší a najtenší 10″ tablet na svete – Xperia Z4 Tablet

25_Xperia_Z4_Tablet.jpg Xperia Z4 Tablet sa pýši najlepšími Sony technológiami a zážitkami vo svojej triede. Obsahuje výkonné predné stereo reproduktory zabezpečujúce pohlcujúci efekt priestorového ozvučenia. Ak ste na cestách a zapojíte si slúchadlá, Xperia Z4 Tablet identifikuje typ a štýl slúchadiel a automaticky prispôsobí nastavenia, aby ste dostali optimálny zvuk.

Procesor DSEE HX zlepšuje vernosť audio nahrávky, vďaka čomu má kvalitu takmer vysokého rozlíšenia. Xperia Z4 Tablet podporuje digitálne odbúravanie hluku pre chvíle, keď potrebuje zablokovať všetok okolitý hluk. A pre vysokokvalitné bezdrôtové počúvanie hudby je tu nový Sony LDAC kodek, ktorý prenáša dáta trikrát efektívnejšie ako Bluetooth.

02_Xperia_Z4_Tablet_Black_Front_Slant.jpg

Xperia Z4 Tablet je vybavený hlavným 8MP fotoaparátom a 5,1MP širokouhlou prednou kamerou, pre selfie zábery a video hovory.

Xperia Z4 Tablet je vybavený osemjadrovým 64-bitovým procesorom Qualcomm Snapdragon 810, 2K displejom, 4G LTE a 32GB internej pamäte. Ponúka 17 hodín video prehrávania. A z jeho 6,000mAH batérie môžete vyťažiť ešte viac vďaka Sony STAMINA režimu šetrenia, ktorý vypne všetky funkcie bežiace na pozadí, keď ich nepoužívate a tým pomôže predĺžiť výdrž batérie, takže môžete pohodlne celý deň mailovať, surfovať na internete a spúšťať všetky aplikácie, ktoré chcete a nemusíte sa pri tom obávať, že si vybíjate batériu.

04_Xperia_Z4_Tablet_Black_Front_Lying.jpg

K dispozícii je aj Bluetooth klávesnica BKB50 so špeciálnym vstupom pre Xperia Z4 Tablet, detekciou dokovania a sklonom v rozmedzí 0-130 stupňov. Xperia Z4 Tablet navyše obsahuje výstupy pre tlačiareň a projektor.

S hrúbkou len 6.1mm a hmotnosťou menej ako 393g (389g Wi-Fi / 393g LTE) je Xperia Z4 Tablet ľahký a prenosný. Vodotesnosť na stupni IP68 a odolnosť proti prachu zaručujú odolnosť. Ďalším dizajnovým vylepšením je USB konektor bez krytky - tým je pripojenie a nabíjanie zariadenia pohodlné a rýchle.

Xperia Z4 Tablet bude na trh uvádzaný celosvetovo od júna 2015, vo verziách 4G LTE a Wi-Fi.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Bluetooth 5.0 prichádza s dvojnásobnou rýchlosťou a štvornásobným dosahom oproti verzii 4.2

08.12.2016 11:17

Bluetooth SIG vydal finálnu špecifikáciu pre nový štandard Bluetooth 5 pre OEM, ktorí teraz môžu vyvíjať hardvér na  jeho podporu. Nová špecifikácia je spätne kompatibilná so všetkými predchádzajúcim ...

Produkty

Microsoft môže kúpiť LinkedIn, Európska komisia si však dala podmienky

08.12.2016 00:07

Európska komisia (EK) schválila prevzatie profesijnej sociálnej siete LinkedIn spoločnosťou Microsoft. Súhlas je však podmienený dodržiavaním série záväzkov, ktorých cieľom je zachovanie konkurencie m ...

Produkty 1

Tripleton Enigma E2 – aktuálne najlepšie zabezpečený šifrovaný mobilný telefón na svete

08.12.2016 00:10

Šifrovaný telefón využíva priekopnícke techniky ochrany proti odpočúvaniu, ako sú napríklad autorizácie pomocou špeciálnej karty a šifrovacej techniky, ktorú podľa výrobcov nemožno prelomiť. I napriek ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá