Image
3.3.2015 0 Comments

MWC 2015: Sony má najľahší a najtenší 10″ tablet na svete – Xperia Z4 Tablet

25_Xperia_Z4_Tablet.jpg Xperia Z4 Tablet sa pýši najlepšími Sony technológiami a zážitkami vo svojej triede. Obsahuje výkonné predné stereo reproduktory zabezpečujúce pohlcujúci efekt priestorového ozvučenia. Ak ste na cestách a zapojíte si slúchadlá, Xperia Z4 Tablet identifikuje typ a štýl slúchadiel a automaticky prispôsobí nastavenia, aby ste dostali optimálny zvuk.

Procesor DSEE HX zlepšuje vernosť audio nahrávky, vďaka čomu má kvalitu takmer vysokého rozlíšenia. Xperia Z4 Tablet podporuje digitálne odbúravanie hluku pre chvíle, keď potrebuje zablokovať všetok okolitý hluk. A pre vysokokvalitné bezdrôtové počúvanie hudby je tu nový Sony LDAC kodek, ktorý prenáša dáta trikrát efektívnejšie ako Bluetooth.

02_Xperia_Z4_Tablet_Black_Front_Slant.jpg

Xperia Z4 Tablet je vybavený hlavným 8MP fotoaparátom a 5,1MP širokouhlou prednou kamerou, pre selfie zábery a video hovory.

Xperia Z4 Tablet je vybavený osemjadrovým 64-bitovým procesorom Qualcomm Snapdragon 810, 2K displejom, 4G LTE a 32GB internej pamäte. Ponúka 17 hodín video prehrávania. A z jeho 6,000mAH batérie môžete vyťažiť ešte viac vďaka Sony STAMINA režimu šetrenia, ktorý vypne všetky funkcie bežiace na pozadí, keď ich nepoužívate a tým pomôže predĺžiť výdrž batérie, takže môžete pohodlne celý deň mailovať, surfovať na internete a spúšťať všetky aplikácie, ktoré chcete a nemusíte sa pri tom obávať, že si vybíjate batériu.

04_Xperia_Z4_Tablet_Black_Front_Lying.jpg

K dispozícii je aj Bluetooth klávesnica BKB50 so špeciálnym vstupom pre Xperia Z4 Tablet, detekciou dokovania a sklonom v rozmedzí 0-130 stupňov. Xperia Z4 Tablet navyše obsahuje výstupy pre tlačiareň a projektor.

S hrúbkou len 6.1mm a hmotnosťou menej ako 393g (389g Wi-Fi / 393g LTE) je Xperia Z4 Tablet ľahký a prenosný. Vodotesnosť na stupni IP68 a odolnosť proti prachu zaručujú odolnosť. Ďalším dizajnovým vylepšením je USB konektor bez krytky - tým je pripojenie a nabíjanie zariadenia pohodlné a rýchle.

Xperia Z4 Tablet bude na trh uvádzaný celosvetovo od júna 2015, vo verziách 4G LTE a Wi-Fi.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Produkty

Cubetto – hračka, ktorá naučí deti základom programovania

18.01.2017 00:30

Alternatívna motessoriovská pedagogika, ktorá sa ukázala ako jeden z najúčinnejších spôsobov výučby detí, sa zameriava na vzdelávanie prostredníctvom hry. Môžu sa však touto metódou deti naučiť  aj pr ...

Produkty 2

iPhone 8 vraj bude mať displej s otvormi, oceľový rám a modem LTE s rýchlosťou sťahovania až do 1 Gb/s

18.01.2017 00:35

Do príchodu iPhonu 8 zostáva ešte niekoľko mesiacov, no už stihol vyvolať obrovskú vlnu záujmu zo strany fanúšikov i analytikov. Apple o detailoch svojho nového vlajkového modelu mlčí, ale objavilo sa ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá