Image
26.2.2014 0 Comments

MWC 2014: Lenovo má nový Yoga Tablet 10 HD+

Tablet Yoga 10 HD+.jpg Spoločnosť Lenovo uviedla na veľtrhu Mobile World Congress 2014 nový Yoga Tablet 10 HD+. Používatelia si v prvom rade všimnú, ako grafika z 10,1-palcového 20/20 Vision displeja zdanlivo vyskočí, zarámovaná v striebornom ráme. Vďaka full HD rozlíšeniu 1920 × 1200 pôsobia filmy a fotografie jasne a sú podobnejšie skutočnosti. S novým smart displejom tento tablet automaticky prispôsobí obrázky a text na obrazovke okolitému osvetleniu, čím je šetrnejší k očiam vo všetkých režimoch.

Aby mali používatelia prístup k multimédiám, aj keď sú v pohybe, naťahujú sa aplikácie a súbory rýchlo, a to vďaka novému procesoru Qualcomm Snapdragon 400 so štvorjadrovým CPU a veľkej pamäti. Tablet funguje na operačnom systéme Android 4.3 a prináša Dolby audio, 10-bodové multidotykové ovládanie, port micro USB s podporou technológie on-the-go a optickú klávesnicu. A o zachytenie spomienok ešte ostrejšími zábermi sa Yoga Tablet 10 HD+ postará s novým 8 Mpix zadným fotoaparátom.

S tromi aplikáciami Lenovo DOit je zdieľanie, synchronizovanie a ochrana dát s Yoga Tablet 10 HD+ ešte jednoduchšie. S aplikáciou SHAREit môžu používatelia okamžite zdieľať fotky, videá, hudobné súbory, dokumenty, kontakty a dokonca aj aplikácie až s piatimi rôznymi zariadeniami bez internetového pripojenia. Bezdrôtovo prenáša informácie alebo dokonca aj samotnú aplikáciu medzi zariadeniami až 40-krát rýchlejšie ako Bluetooth.

SECUREit optimalizuje a chráni mobilné dáta používateľov rôznymi typmi nástrojov dátovej ochrany. Jediným dotykom chráni pred vírusmi, spamovými správami a škodlivým softvérom (malvérom), a ak sa tablet stratí alebo je odcudzený, ochrana proti krádeži ho uzamkne. SECUREit funguje ako súkromná ochranka chrániaca pred nepovoleným prístupom k súkromným informáciám používateľa a tablet vďaka tejto aplikácii tiež pracuje rýchlejšie tým, že zatvára nadbytočné aplikácie bežiace na pozadí.

SYNCit slúži ako osobný asistent pri zálohovaní, keďže zálohuje kontakty, textové správy a zoznamy hovorov na cloudovom úložisku. Používatelia môžu uložený obsah obnoviť alebo spustiť na svojom tablete alebo inom zariadení s Androidom. Aplikácia SNAPit Camera dáva používateľom úplne novú flexibilitu pri fotení v špeciálnych režimoch (ako napr. panoramatický alebo sekvenčný režim) na širokouhlé zábery, situácie so slabým osvetlením a mnoho ďalších možností, ako napríklad špeciálne filtre a efekty. Používatelia následne môžu editovať svoje zábery priamo v aplikácii - odstrániť nežiaduce objekty alebo vytvárať vtipné animované súbory GIF.

Yoga Tablet 10 HD+ bude dostupný od apríla v cene od 349 USD


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Produkty

Huawei predstavilo výkonnú čipovú súpravu Kirin 960, ktorá je výkonnejšia ako A10 Fusion v iPhone 7

24.10.2016 00:10

Čínska spoločnosť Huawei v týchto dňoch predstavila svoju novú high-end čipovú súpravu HiSilicon Kirin 960. Tá bude zrejme základom nového smartfónu, ktorý by mal byť podľa kolujúcich zvestí uvedený v ...

Produkty 1

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá