Image
23.10.2015 0 Comments

Lenovo PHAB Plus - tablet s prenosnosťou smartfónu

Lenovo včera lokálne uviedlo Lenovo PHAB Plus, prémiový phablet, optimalizovaný pre používanie jednou rukou. Lenovo PHAB Plus je kompromis medzi drahými smartfónmi s veľkým displejom a nie veľmi pôsobivými malými tabletmi. Ide o 6,8-palcové zariadenie ponúkajúce zábavu, rýchly internet a celodennú výdrž batérie. Lenovo PHAB Plus sa pýši Full HD displejom, ktorý je optimalizovaný pre používanie jednou rukou.

Disponuje veľkou 6,8-palcovou obrazovkou s rozlíšením Full HD, ako aj 8-jadrovým procesorom Qualcomm. Štíhle a štýlové telo z jedného kusa kovu je optimalizované na jednoduché používanie jednou rukou.

PHAB Plus_Gold_Hero_01.jpg

Ako smartfón sa PHAB Plus postará o nonstop pripojenia vďaka možnosti DualSIM a rýchlemu 4G-LTE pripojeniu. Je vybavený 13 Mpx zadným fotoaparátom a 5 Mpx predným fotoaparátom. Funkcia Panorama Selfie a duálny LED blesk vám pomôžu fotiť s prirodzenejšími farbami a tónmi pleti zatiaľ čo nastavenie Low Light osvetlenie umožňuje nafotiť jasné zábery aj v slabo osvetlenom prostredí. Biznis profesionáli ocenia funkciu Smart Tool, ktorá umožňuje odfotiť slide prezentácie z akéhokoľvek uhla a následne ho upraviť a prispôsobiť.

PHAB Plus_Gold_Hero_03.jpg

PHAB Plus_Gold_Hero_02.jpg

Vďaka špeciálnemu režimu možno Lenovo PHAB Plus celkom ľahko ovládať jednou rukou, čím je držanie aj používanie phabletu oveľa pohodlnejšie. PHAB Plus je zároveň kompatibilný pre pravákov ako aj ľavákov. Užívatelia môžu dvojitým poklepaním zapnúť svoj displej, fotiť dlhým podržaním kdekoľvek na displeji, zatrasením ho zamknúť, vytvoriť si jednoručnú klávesnicu, ktorá sa zmenší a sadne vám do ruky a tiež prevziať hovor niekoľkými povelmi s hlasovou aktiváciou.

PHAB Plus vďaka svojej 3500 mAh batérii zabezpečuje až 24 hodín hovorov a 20 dní v pohotovostnom režime vďaka zabudovanej platforme, ktorá obmedzuje internú teplotu zariadenia.

Zariadenie má osemjadrový chip Qualcomm Snapdragon 615 s 2 GB pamäťou, 32 GB kapacitou pamäte, IPS displej a podporu pre Dolby ATMOS. Zariadenie je v jednoliatom plášti so zaoblenými hranami a leštenými tlačidlami, vyrobenom z odolného, avšak zároveň ľahkého, hliníkového materiálu. Je dostupné v troch farbách, šedočiernej, titánovej striebornej a šampanskej zlatej.

Súčasťou Lenovo série PHAB bude tiež PHAB uvádzací model, ponúkajúci väčšiu obrazovku veľkosti 6,98 palca. Okrem jeho bezkonkurenčnej výdrže vďaka 4250 mAh batérii, zariadenie sa môže pýšiť hlasovou funkciou 360̊ Voice. Jej riešenie s tromi mikrofónmi a dedikovaný hlasový procesor zaručujú hlasový vstup a bezchybný reproduktorový zvuk. Celú škálu jeho funkcií ešte dopĺňa 1 GB pamäte a osemjadrový Qualcomm procesor, zabezpečujúci pohotový a plynulý chod zariadenia. PHAB má hrúbku 8.9 mm, váži 250 g a má farebný zadný ochranný obal dostupný v "smokingovej" čiernej a polárnej bielej.

Lenovo PHAB Plus a PHAB budú na Slovensku sú dostupné v cene 299 EUR a v novembri v cene 179 EUR, v danom poradí.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá