Image
23.10.2015 0 Comments

Lenovo PHAB Plus - tablet s prenosnosťou smartfónu

Lenovo včera lokálne uviedlo Lenovo PHAB Plus, prémiový phablet, optimalizovaný pre používanie jednou rukou. Lenovo PHAB Plus je kompromis medzi drahými smartfónmi s veľkým displejom a nie veľmi pôsobivými malými tabletmi. Ide o 6,8-palcové zariadenie ponúkajúce zábavu, rýchly internet a celodennú výdrž batérie. Lenovo PHAB Plus sa pýši Full HD displejom, ktorý je optimalizovaný pre používanie jednou rukou.

Disponuje veľkou 6,8-palcovou obrazovkou s rozlíšením Full HD, ako aj 8-jadrovým procesorom Qualcomm. Štíhle a štýlové telo z jedného kusa kovu je optimalizované na jednoduché používanie jednou rukou.

PHAB Plus_Gold_Hero_01.jpg

Ako smartfón sa PHAB Plus postará o nonstop pripojenia vďaka možnosti DualSIM a rýchlemu 4G-LTE pripojeniu. Je vybavený 13 Mpx zadným fotoaparátom a 5 Mpx predným fotoaparátom. Funkcia Panorama Selfie a duálny LED blesk vám pomôžu fotiť s prirodzenejšími farbami a tónmi pleti zatiaľ čo nastavenie Low Light osvetlenie umožňuje nafotiť jasné zábery aj v slabo osvetlenom prostredí. Biznis profesionáli ocenia funkciu Smart Tool, ktorá umožňuje odfotiť slide prezentácie z akéhokoľvek uhla a následne ho upraviť a prispôsobiť.

PHAB Plus_Gold_Hero_03.jpg

PHAB Plus_Gold_Hero_02.jpg

Vďaka špeciálnemu režimu možno Lenovo PHAB Plus celkom ľahko ovládať jednou rukou, čím je držanie aj používanie phabletu oveľa pohodlnejšie. PHAB Plus je zároveň kompatibilný pre pravákov ako aj ľavákov. Užívatelia môžu dvojitým poklepaním zapnúť svoj displej, fotiť dlhým podržaním kdekoľvek na displeji, zatrasením ho zamknúť, vytvoriť si jednoručnú klávesnicu, ktorá sa zmenší a sadne vám do ruky a tiež prevziať hovor niekoľkými povelmi s hlasovou aktiváciou.

PHAB Plus vďaka svojej 3500 mAh batérii zabezpečuje až 24 hodín hovorov a 20 dní v pohotovostnom režime vďaka zabudovanej platforme, ktorá obmedzuje internú teplotu zariadenia.

Zariadenie má osemjadrový chip Qualcomm Snapdragon 615 s 2 GB pamäťou, 32 GB kapacitou pamäte, IPS displej a podporu pre Dolby ATMOS. Zariadenie je v jednoliatom plášti so zaoblenými hranami a leštenými tlačidlami, vyrobenom z odolného, avšak zároveň ľahkého, hliníkového materiálu. Je dostupné v troch farbách, šedočiernej, titánovej striebornej a šampanskej zlatej.

Súčasťou Lenovo série PHAB bude tiež PHAB uvádzací model, ponúkajúci väčšiu obrazovku veľkosti 6,98 palca. Okrem jeho bezkonkurenčnej výdrže vďaka 4250 mAh batérii, zariadenie sa môže pýšiť hlasovou funkciou 360̊ Voice. Jej riešenie s tromi mikrofónmi a dedikovaný hlasový procesor zaručujú hlasový vstup a bezchybný reproduktorový zvuk. Celú škálu jeho funkcií ešte dopĺňa 1 GB pamäte a osemjadrový Qualcomm procesor, zabezpečujúci pohotový a plynulý chod zariadenia. PHAB má hrúbku 8.9 mm, váži 250 g a má farebný zadný ochranný obal dostupný v "smokingovej" čiernej a polárnej bielej.

Lenovo PHAB Plus a PHAB budú na Slovensku sú dostupné v cene 299 EUR a v novembri v cene 179 EUR, v danom poradí.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Produkty

Huawei predstavilo výkonnú čipovú súpravu Kirin 960, ktorá je výkonnejšia ako A10 Fusion v iPhone 7

24.10.2016 00:10

Čínska spoločnosť Huawei v týchto dňoch predstavila svoju novú high-end čipovú súpravu HiSilicon Kirin 960. Tá bude zrejme základom nového smartfónu, ktorý by mal byť podľa kolujúcich zvestí uvedený v ...

Produkty 1

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá