20.5.2015 0 Comments

Lenovo A7000 – prvý smartfón na svete s novým silným zvukom Dolby Atmos

Spoločnosť Lenovo pred niekoľkými týždňami avízovala uvedenie nového smartfónu triedy A navrhnutého pre zdokonalenie mobilného zážitku spotrebiteľov, ktorí milujú dokonalý zvuk. Lenovo A7000 debutuje ako prvý smartfón na svete s novým silným zvukom Dolby Atmos.

Je to nová, vzrušujúca technológia, ktorá navodí pocit, že zvuk a obraz doslova plynú okolo vás. Táto technológia je vložená do cenovo prívetivého smartfónu s veľkým 5,5 palcovým HD displejom, dvoma fotoaparátmi s rozlíšením 8 Mpx a 5 Mpx a výdržou batérie po celý deň, aby ste sa mohli nechať pohltiť multimédiami kamkoľvek idete.

Ponorte sa do bohatého zvuku

Zažite prvý smartfón na svete s vynikajúcou audio technológiou od Dolby. V skutočnosti je to celosvetovo prvý smartfón, ktorý obsahuje technológiu Dolby Atmos. Okamžite budete počuť rozdiel, ktorý Dolby Atmos prináša, keď si nasadíte slúchadlá: zvuky ľudí, miest, vecí a hudby sú oveľa živšie a prichádzajú zo všetkých strán, vrátane ozvučenia zhora, a to s očarujúcou jasnosťou, prenikavosťou a hĺbkou. Hlasy a zvuky majú širší rozsah, od najvyšších až po najnižšie, a zachytia aj tie najmenšie nuansy. Vďaka tejto technológii je aj hlasitosť prehrávania rovnomernejšia pri všetkých typoch prehrávaného obsahu.

Žite život vo väčšom štýle

Výnimočný zvuk skvele dopĺňa video na 5,5 palcovom displeji s vysokým HD rozlíšením, ktorý zobrazuje jasné, živé obrazy s úžasnými detailmi. No okrem pôsobivých audio a vizuálnych technológií je tento multimediálny smartfón vybavený tiež niekoľkými funkciami a vlastnosťami, po ktorých dnešní užívatelia túžia.

S platformou Android 5.0, bežiacou na procesore MediaTek True8Core s pripojením 4G LTE, tento smartfón zvláda hlasové i dátové služby naozaj rýchlo. Navyše v kombinácii s výkonnou batériou a funkciou šetrenia energie je pripravený držať s vami tempo a spĺňať požiadavky dnešného životného štýlu, od rána až do večera.

A to nie je zďaleka všetko! Svoje hudobné albumy si pohodlne uložíte bez obáv z malej veľkosti pamäte. A7000 sa pýši 2 GB RAM a 8 GB úložiskom s možnosťou rozšírenia až o 32 GB vďaka micro SD karte.

Cena a dostupnosť na Slovensku

Tento ľahko prenosný smartfón Lenovo A7000 prichádza na Slovensko prvý júnový týždeň 2015. Buďte medzi prvými a doprajte si skvelý multimediálny smartfón už teraz! Lenovo A7000 je možné objednať v predpredaji za skvelú cenu, iba 169 EUR s DPH. Predpredaj prebieha u vybraných obchodných partnerov: Mall.sk, Hej.sk, Lenovoonline.sk, Nay a Shoppie.

Ceny nezahŕňajú poplatky za doručenie, môžu sa meniť bez predchádzajúceho upozornenia a sú viazané na špecifické podmienky. Ceny predajcov sa môžu líšiť. Cena nezahŕňa všetky propagované prvky a vlastnosti. Všetky ponuky závisia od dostupnosti. Produkty môžu byť dostupné len na vybraných trhoch. Lenovo si vyhradzuje právo na zmenu produktovej ponuky a špecifikácií, a to kedykoľvek a bez upozornenia.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá