20.5.2015 0 Comments

Lenovo A7000 – prvý smartfón na svete s novým silným zvukom Dolby Atmos

Spoločnosť Lenovo pred niekoľkými týždňami avízovala uvedenie nového smartfónu triedy A navrhnutého pre zdokonalenie mobilného zážitku spotrebiteľov, ktorí milujú dokonalý zvuk. Lenovo A7000 debutuje ako prvý smartfón na svete s novým silným zvukom Dolby Atmos.

Je to nová, vzrušujúca technológia, ktorá navodí pocit, že zvuk a obraz doslova plynú okolo vás. Táto technológia je vložená do cenovo prívetivého smartfónu s veľkým 5,5 palcovým HD displejom, dvoma fotoaparátmi s rozlíšením 8 Mpx a 5 Mpx a výdržou batérie po celý deň, aby ste sa mohli nechať pohltiť multimédiami kamkoľvek idete.

Ponorte sa do bohatého zvuku

Zažite prvý smartfón na svete s vynikajúcou audio technológiou od Dolby. V skutočnosti je to celosvetovo prvý smartfón, ktorý obsahuje technológiu Dolby Atmos. Okamžite budete počuť rozdiel, ktorý Dolby Atmos prináša, keď si nasadíte slúchadlá: zvuky ľudí, miest, vecí a hudby sú oveľa živšie a prichádzajú zo všetkých strán, vrátane ozvučenia zhora, a to s očarujúcou jasnosťou, prenikavosťou a hĺbkou. Hlasy a zvuky majú širší rozsah, od najvyšších až po najnižšie, a zachytia aj tie najmenšie nuansy. Vďaka tejto technológii je aj hlasitosť prehrávania rovnomernejšia pri všetkých typoch prehrávaného obsahu.

Žite život vo väčšom štýle

Výnimočný zvuk skvele dopĺňa video na 5,5 palcovom displeji s vysokým HD rozlíšením, ktorý zobrazuje jasné, živé obrazy s úžasnými detailmi. No okrem pôsobivých audio a vizuálnych technológií je tento multimediálny smartfón vybavený tiež niekoľkými funkciami a vlastnosťami, po ktorých dnešní užívatelia túžia.

S platformou Android 5.0, bežiacou na procesore MediaTek True8Core s pripojením 4G LTE, tento smartfón zvláda hlasové i dátové služby naozaj rýchlo. Navyše v kombinácii s výkonnou batériou a funkciou šetrenia energie je pripravený držať s vami tempo a spĺňať požiadavky dnešného životného štýlu, od rána až do večera.

A to nie je zďaleka všetko! Svoje hudobné albumy si pohodlne uložíte bez obáv z malej veľkosti pamäte. A7000 sa pýši 2 GB RAM a 8 GB úložiskom s možnosťou rozšírenia až o 32 GB vďaka micro SD karte.

Cena a dostupnosť na Slovensku

Tento ľahko prenosný smartfón Lenovo A7000 prichádza na Slovensko prvý júnový týždeň 2015. Buďte medzi prvými a doprajte si skvelý multimediálny smartfón už teraz! Lenovo A7000 je možné objednať v predpredaji za skvelú cenu, iba 169 EUR s DPH. Predpredaj prebieha u vybraných obchodných partnerov: Mall.sk, Hej.sk, Lenovoonline.sk, Nay a Shoppie.

Ceny nezahŕňajú poplatky za doručenie, môžu sa meniť bez predchádzajúceho upozornenia a sú viazané na špecifické podmienky. Ceny predajcov sa môžu líšiť. Cena nezahŕňa všetky propagované prvky a vlastnosti. Všetky ponuky závisia od dostupnosti. Produkty môžu byť dostupné len na vybraných trhoch. Lenovo si vyhradzuje právo na zmenu produktovej ponuky a špecifikácií, a to kedykoľvek a bez upozornenia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá