Image
27.8.2012 0 Comments

Koniec nekonečným nákupom oblečenia? Le Tote – módny Netflix

Le Tote_238.jpg Le Tote je ďalší zo startupov, ktoré sa snažia zaujať zaujímavou myšlienkou. V tomto prípade ide o vytvorenie modernej internetovej požičovne šiat.

Zo štatistík vyplýva, že priemerný Američan si za rok kúpi 64 kusov oblečenia. Le Tote chce zákazníkom ponúknuť alternatívny spôsob, ako získať prístup k novým šatám - za mesačný poplatok 49 USD umožňuje používateľom požičať si šaty aj s topánkami a vrátiť ich neskôr, keď ich nebudú už potrebovať.

Používatelia neplatia poštovné, ani keď šaty posielajú naspäť. Požičané šaty môžu používať ľubovoľne dlho bez časového obmedzenia. Samozrejme, ak im vyhovuje, služba povoľuje, aby si používatelia v priebehu mesiaca postupne zapožičali aj viacero šiat - v jednej chvíli však môžu mať zapožičaný iba jeden kus.

Jedna z nevýhod služieb je fakt, že Le Tote vám neumožní vybrať si konkrétnu kombináciu. Štylisti vám na základe dotazníka vyberú podľa nich ideálny štýl a následne vás po prijatí zásielky kontaktujú, či ste s výberom spokojní, prípadne, čo treba zmeniť do budúcnosti.

Hoci je služba momentálne dostupná iba v Amerike, otázkou ostáva, či je výhodnejšie mesačne platiť 49 USD za požičovňu šiat alebo si šaty samostatne kupovať.

Zdroj: http://mashable.com/


Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Japonský robot Kengoro sa dokáže ochladzovať potením. Funguje to trikrát lepšie ako chladenie vzduchom

19.10.2016 00:16

Rovnako ako ľudské svaly aj motory, ktoré poháňajú roboty, generujú veľké množstvo tepla. Ale na rozdiel od ľudí roboty doteraz nemohli ochladzovať svoje mechanizmy potením. Robot zhotovený na Toki ...

Technológie 1

Inteligentná čelenka vám sprostredkuje sny podľa vlastného výberu

18.10.2016 00:22

Vo filme Inception z roku 2010 dostane hlavná postava zložitú úlohu implantovať spomienky do niečej mysle počas sna. A zdá sa, že zámerné vyvolávanie snov môže byť čoskoro realitou mimo filmového plát ...

Technológie

Čína stavia najväčší komerčný raketoplán. Má vyniesť na okraj vesmíru až 20 ľudí

18.10.2016 00:19

Myšlienkou vesmírnej turistiky sa dala zlákať aj Čína. Pekinská Technologická akadémia nemá ľahkú úlohu, veď chce konkurovať takým menám ako Virgin Galactic či XCOR. Jej pripravované vesmírne lietadlo ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá