Image
27.8.2012 0 Comments

Koniec nekonečným nákupom oblečenia? Le Tote – módny Netflix

Le Tote_238.jpg Le Tote je ďalší zo startupov, ktoré sa snažia zaujať zaujímavou myšlienkou. V tomto prípade ide o vytvorenie modernej internetovej požičovne šiat.

Zo štatistík vyplýva, že priemerný Američan si za rok kúpi 64 kusov oblečenia. Le Tote chce zákazníkom ponúknuť alternatívny spôsob, ako získať prístup k novým šatám - za mesačný poplatok 49 USD umožňuje používateľom požičať si šaty aj s topánkami a vrátiť ich neskôr, keď ich nebudú už potrebovať.

Používatelia neplatia poštovné, ani keď šaty posielajú naspäť. Požičané šaty môžu používať ľubovoľne dlho bez časového obmedzenia. Samozrejme, ak im vyhovuje, služba povoľuje, aby si používatelia v priebehu mesiaca postupne zapožičali aj viacero šiat - v jednej chvíli však môžu mať zapožičaný iba jeden kus.

Jedna z nevýhod služieb je fakt, že Le Tote vám neumožní vybrať si konkrétnu kombináciu. Štylisti vám na základe dotazníka vyberú podľa nich ideálny štýl a následne vás po prijatí zásielky kontaktujú, či ste s výberom spokojní, prípadne, čo treba zmeniť do budúcnosti.

Hoci je služba momentálne dostupná iba v Amerike, otázkou ostáva, či je výhodnejšie mesačne platiť 49 USD za požičovňu šiat alebo si šaty samostatne kupovať.

Zdroj: http://mashable.com/


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Budúcnosť bezdrôtového nabíjania. Ossia Cota sa postará o všetku elektroniku v celom dome

19.01.2017 00:30

Spoločnosť Ossia pútala pozornosť návštevníkov svojou pôsobivou demonštráciou už na vlaňajšom veľtrhu CES. A inak to nebolo ani v tomto roku. Bezdrôtová technológia Cota pozostáva z vysielača, prijím ...

Technológie 1

Spreje na vypínanie génov umožnia geneticky zlepšovať rastliny bez zmeny DNA

18.01.2017 00:40

Ak sa vám nepáči farba niektorých kvetov v záhrade, možno ju jedného dňa budete môcť zmeniť jednoduchým postriekaním sprejom, ktorý vypne ich určité gény. Poľnohospodári môžu takéto postreky na vypín ...

Technológie

DeepStack – umelá inteligencia, ktorá vďaka intuícii porazí v pokeri aj profesionálnych hráčov

16.01.2017 00:25

Roboty hrajúce poker nie sú úplná novinka, no tím vedcov z kanadskej Albertskej univerzity, Karlovej univerzity a ČVUT (České vysoké učení technické) položil latku trochu vyššie. V dokumente (PDF) uv ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá