Image
27.8.2012 0 Comments

Koniec nekonečným nákupom oblečenia? Le Tote – módny Netflix

Le Tote_238.jpg Le Tote je ďalší zo startupov, ktoré sa snažia zaujať zaujímavou myšlienkou. V tomto prípade ide o vytvorenie modernej internetovej požičovne šiat.

Zo štatistík vyplýva, že priemerný Američan si za rok kúpi 64 kusov oblečenia. Le Tote chce zákazníkom ponúknuť alternatívny spôsob, ako získať prístup k novým šatám - za mesačný poplatok 49 USD umožňuje používateľom požičať si šaty aj s topánkami a vrátiť ich neskôr, keď ich nebudú už potrebovať.

Používatelia neplatia poštovné, ani keď šaty posielajú naspäť. Požičané šaty môžu používať ľubovoľne dlho bez časového obmedzenia. Samozrejme, ak im vyhovuje, služba povoľuje, aby si používatelia v priebehu mesiaca postupne zapožičali aj viacero šiat - v jednej chvíli však môžu mať zapožičaný iba jeden kus.

Jedna z nevýhod služieb je fakt, že Le Tote vám neumožní vybrať si konkrétnu kombináciu. Štylisti vám na základe dotazníka vyberú podľa nich ideálny štýl a následne vás po prijatí zásielky kontaktujú, či ste s výberom spokojní, prípadne, čo treba zmeniť do budúcnosti.

Hoci je služba momentálne dostupná iba v Amerike, otázkou ostáva, či je výhodnejšie mesačne platiť 49 USD za požičovňu šiat alebo si šaty samostatne kupovať.

Zdroj: http://mashable.com/


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Južná Kórea sa chce stať „bezhotovostnou spoločnosťou“. V roku 2017 začne sťahovať z obehu mince

06.12.2016 00:19

Južná Kórea je už dnes jedna z krajín najmenej závislých od hotovostných platieb. Na jedného obyvateľa tu pripadá 1,9 kreditných kariet a len asi 20 % platieb sa tu vykonáva prostredníctvom papierovýc ...

Technológie 1

Volvo sa v tichosti stáva technologickou autoveľmocou

06.12.2016 00:13

Ak je reč o high-tech autách, v mysli sa vám zrejme najskôr vybaví Tesla alebo BMW. No je tu aj ďalší výrobca, ktorý sa nenápadne a potichu stáva technologickou veľmocou. Švédska automobilka Volvo bol ...

Technológie

Video: Robot Atlas už prejde po členitom teréne bez toho, aby ho dopredu poznal

02.12.2016 11:58

Známy výrobca robotov Boston Dynamics vydal najnovšiu verziu dvojnohého robota Atlas začiatkom roka. Teraz ho v spolupráci s Florida Institute for Human & Machine Cognition (IMHC) ďalej zlepšil. N ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá