5.2.2014 0 Comments

Jamajskí bobisti opäť v akcii. Tentoraz s podporou Samsungu

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. podporuje jamajský národný bobový tím na zimných olympijských hrách v Soči 2014. Súčasne oslavuje ducha olympijských hier, úsilie, vytrvalosť a obetavosť všetkých športovcov, ktorí sa zúčastnili kvalifikácie na cestu do Soči, v digitálnej video kampani „Keep on Pushing". Ako súčasť kampane usporiadal Samsung stretnutie olympijských nádejí pre rok 2014 s jamajským bobovým tímom z roku 1988, aby sa podelili o svoje skúsenosti a vášeň pre šport a olympijské hry. Olympijské ambície jamajského bobového tímu pomáha Samsung udržať finančnou podporou pri cestovaní a tréningu, rovnako ako pomocou v podobe mobilných zariadení GALAXY Note 3 a tabletov.

Začiatkom januára obletela svet správa, že sa Winston Watts a Marvin Dixon kvalifikovali do závodu dvojbobov v Soči, ale že sa stretávajú s problémami s financovaním. Aby podporil ich neutíchajúcu snahu vyplniť si svoj ​​sen, Samsung sa rozhodol spolu s fanúšikmi jamajského tímu poskytnúť finančnú pomoc na trénovanie a bobové vybavenie. Jeho cieľom je šíriť posolstvo nádeje a odhodlania.

„Keď sme sa pár týždňov pred začiatkom hier v Soči pustili do práce, mali sme neustále na mysli, že niektoré z najviac inšpirujúcich príbehov nie sú o medailách, ale o tom, že pretekári musia na svojej ceste za olympijskými hrami prekonať neuveriteľné prekážky. Samsung sa hrdo pripája k skupine priaznivcov z celého sveta, ktorí sa spojili na podporu jamajského bobového tímu," povedala Younghee Lee, výkonná viceprezidentka globálneho marketingu IT a mobilnej divízie spoločnosti Samsung Electronics.

Samsung predstavuje jamajský bobový tím vo svojej digitálne video kampani s názvom „Keep on Pushing". Vzdáva hold všetkým pretekárom, ktorí sa kvalifikovali na zimné olympijské hry v Soči v roku 2014. V čase, keď je začiatok hier už na dosah, vytvoril Samsung, ako celosvetový olympijský partner, kampaň s cieľom pomôcť šíriť olympijského ducha. Príbeh jamajského bobového tímu je presne ten, aký inšpiruje nielen športovcov, ale aj ľudí na celom svete.

Rovnako ako mnoho ďalších po celom svete bol Samsung inšpirovaný vytrvalosťou pretekára jamajského dvojbobu Winstona Wattsa, ktorý sa vrátil zo športového „dôchodku" a kvalifikoval sa na Soči, aby si splnil svoj ​​olympijský sen. Podpora komunity, ktorá sa utvorila okolo Wattsa spoločne s jeho tímom, je dokladom sily sna a skutočným vyjadrením olympijského ducha.

„Cenná podpora jamajského bobového tímu od spoločnosti Samsung v minulom roku, kedy sme nemali žiadnu inú podporu, nám dala možnosť zúčastniť sa pretekov, v ktorých sme sa potrebovali kvalifikovať. Som vďačný za to, že v nás Samsung verí. Sme pyšní, že sa náš dvojbob kvalifikoval na hry v Soči. Ďakujeme našim fanúšikom a spoločnosti Samsung za ich podporu a povzbudzovanie," povedal Chris Stokes, prezident Jamajskej bobovej federácie.

„Dúfam, že náš tím pomôže rozšíriť posolstvo inšpirácie. Dáme do toho v Soči všetko," dodal Winston Watts, ktorý je vodičom dvojbobov.

Video „Keep on Pushing" si môžete pozrieť na kanáloch Samsung Mobile.


O zapojení spoločnosti Samsung do olympijských hier

Samsung sa do olympijských hier prvýkrát zapojil už v roku 1988 ako lokálny sponzor olympijských hier v Soule 1988. Počnúc zimnými olympijskými hrami v Nagane 1998 sa spoločnosť Samsung stala celosvetovým partnerom olympijských hier v kategórii mobilných komunikačných zariadení. Vtedy poskytla podporu v rámci programu mobilnej komunikácie nazvaným Wireless Olympic Works (WOW), a tiež dodávkou mobilných telefónov. Inovatívne mobilné technológie zaistili olympijskej rodine aktuálne informačné a komunikačné služby. Samsung je autorom radu digitálnych marketingových kampaní, ktoré povzbudzujú verejnosť k účastní v dianí hier prostredníctvom vlastných inteligentných mobilných technológií. Samsung ako celosvetový partner olympijských hier pokračuje do Ria 2016.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Unibail-Rodamco, Niantic a Pokémon vstúpili do partnerstva zameraného na mobilnú aplikáciu Pokémon Go

13.01.2017 08:30

Spoločnosť Unibail-Rodamco, ktorá je najväčšou obchodno-realitnou skupinou v Európe, uzatvára v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou The Pokémon Company International partnerstvo so softvérovým vývoj ...

Tlačové správy

Canon získava popredného výrobcu zdravotníckych zariadení Toshiba Medical Systems a vytvára z neho svoju dcérsku spoločnosť

13.01.2017 08:20

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila, že na základe kladného rozhodnutia regulačných orgánov jej predstavenstvo odsúhlasilo prevod akcií japonskej spoločnosti Tos ...

Tlačové správy

Viac ako 1,6 milióna ponúknutých miest – taký bol prvý rok BlaBlaCar na Slovensku a v Čechách

13.01.2017 08:18

Celosvetová platforma pre spolujazdu BlaBlaCar vstúpila na slovenský a český trh pred rokom. Za ten čas stihli vodiči ponúknuť na spolujazdu 1 682 217 miest. Prebrázdili dokopy trasu dlhú takmer 136 m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá