Image
20.6.2016 0 Comments

Intel a Red Bull sľubujú úžasný zážitok počas podujatia Red Bull X-Fighters 2016 v Madride na Plaza de Toros

Spoločnosti Intel a Red Bull oznámili spoločné plány vniesť ešte viac vzrušenia do každoročnej súťaže Red Bull X-Fighters vo freestyle motokrose tým, že počas podujatia ponúknu športovcom a divákom nové pohľady na výnimočnosť predvádzaných kaskadérskych kúskov.
Intel a Red Bull budú prinášať nové dáta o výkone jazdcov na obrazovky divákov v reálnom čase pomocou technológie Intel. Dáta ponúknu fanúšikom nové pohľady na výkony jazdcov a pomôžu trénerom a športovcom optimalizovať tréningový proces.
Intel a mediálna spoločnosť Red Bull Media House oznámili globálne partnerstvo, ktoré by sa malo rozšíriť do viacerých žánrov a na viaceré platformy už v januári počas podujatia CES.
V rámci úsilia o digitalizáciu športu už bola technológia Intel integrovaná do snowboardov počas X-Games v Aspene v januári a najnovšie aj tento mesiac na podujatí BMX bikes v Austine.

Súťaž Red Bull X-Fighters bude vysielaná naživo 24. júna o 22:00 (CET) na Red Bull TV. Red Bull TV je dostupná na televízoroch s pripojením na internet, ďalej na hracích konzolách, mobilných zariadeniach a iných. Prenos v USA je však teritoriálne blokovaný a vysielať sa bude výlučne na stanici Fox Sports 1. 

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá