Image
20.6.2016 0 Comments

Intel a Red Bull sľubujú úžasný zážitok počas podujatia Red Bull X-Fighters 2016 v Madride na Plaza de Toros

Spoločnosti Intel a Red Bull oznámili spoločné plány vniesť ešte viac vzrušenia do každoročnej súťaže Red Bull X-Fighters vo freestyle motokrose tým, že počas podujatia ponúknu športovcom a divákom nové pohľady na výnimočnosť predvádzaných kaskadérskych kúskov.
Intel a Red Bull budú prinášať nové dáta o výkone jazdcov na obrazovky divákov v reálnom čase pomocou technológie Intel. Dáta ponúknu fanúšikom nové pohľady na výkony jazdcov a pomôžu trénerom a športovcom optimalizovať tréningový proces.
Intel a mediálna spoločnosť Red Bull Media House oznámili globálne partnerstvo, ktoré by sa malo rozšíriť do viacerých žánrov a na viaceré platformy už v januári počas podujatia CES.
V rámci úsilia o digitalizáciu športu už bola technológia Intel integrovaná do snowboardov počas X-Games v Aspene v januári a najnovšie aj tento mesiac na podujatí BMX bikes v Austine.

Súťaž Red Bull X-Fighters bude vysielaná naživo 24. júna o 22:00 (CET) na Red Bull TV. Red Bull TV je dostupná na televízoroch s pripojením na internet, ďalej na hracích konzolách, mobilných zariadeniach a iných. Prenos v USA je však teritoriálne blokovaný a vysielať sa bude výlučne na stanici Fox Sports 1. 

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá