Image
5.10.2012 0 Comments

INZERCIA: Svet certifikátov ovládne na jeseň sslmarket.sk

Najširšia ponuka, špičkové služby najväčšieho predajcu SSL v SR alebo najlacnejší dôveryhodný SSL Rapid na trhu! Vy ešte nemáte svoj certifikát? Nezačneme klasickým textom, prečo by sa práve Vám mal SSL certifikát hodiť. Ak pracujete na webe s citlivými osobnými údajmi, používate heslá, máte väčší www projekt alebo intranet, zabezpečenie stránok a SSL certifikát by ste jednoducho mali mať.

Vítame vás na sslmarket.sk

Nový www.sslmarket.sk, za ktorým stojí spoločnosť ZONER software, leader na poli hostingových služieb, prichádza s najkomplexnejšou ponukou SSL certifikátov na trhu. Nájdete tu 4 celosvetovo uznávané certifikačné autority Thawte , GeoTrust, Symantec (predtým VeriSign) a RapidSSL s ich kompletnou ponukou certifikátov - všetko prehľadne usporiadané. Certifikát môžete vyhľadávať podľa vašich priorít, stupňa overenia, typu alebo autority. Vďaka pomocníkovi a slovníku sa ľahko zorientuje aj ten, kto sa s problematikou SSL ešte len zoznamuje.

Nový SSL web zároveň umožňuje kompletnú správu samotných certifikátov, čo je úplná novinka, ktorú nikde inde medzi spoločnosťami, ponúkajúcimi SSL certifikáty u nás, nenájdete. V administrácii vidíte po prihlásení prehľad všetkých Vašich objednaných SSL certifikátov, môžete tu certifikáty aj predlžovať. Vďaka jednoduchej správe a všetkým informáciám na 1 mieste tak budete mať o svojich certifikátoch vždy jasný prehľad.

pr_ssl.jpg

Rapid SSL za bezkonkurenčných 12.49 €

Hackeri ani podvodníci už nedostanú od jesene šancu. Okrem zlacnenia väčšiny SSL certifikátov je pre všetkých nachystaná špeciálna cena už 12,49 € za dôveryhodný certifikát RapidSSL . Vďaka tomu si teraz môže dovoliť SSL certifikát naozaj každý! Zákazníci, ktorí využijú on-line platbu, získajú nový SSL certifikát už do 5 minút.

Poradíme a zabezpečíme SSL certifikát pre váš projekt

SSL tím zo Zoner software má s certifikátmi niekoľkoročnú odbornú skúsenosť. Sprostredkoval ich vystavenie už niekoľkými tisícom spokojných zákazníkov. Je jedno, či máte malý projekt, alebo ste nadnárodné organizácie. Tím odborníkov sa bude venovať Vašim otázkam, pomôže s vhodným výberom, prevedie vás procesom objednávky a postráži za Vás prípadnú obnovu certifikátu (tzv. renew). Fakturácia je samozrejme na Slovensku a v eurách a ceny sú výrazne nižšie, než majú samotné certifikačné autority :-)

Takže neváhajte sa pozrieť - Váš www.sslmarket.sk .


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá