Image
5.10.2012 0 Comments

INZERCIA: Svet certifikátov ovládne na jeseň sslmarket.sk

Najširšia ponuka, špičkové služby najväčšieho predajcu SSL v SR alebo najlacnejší dôveryhodný SSL Rapid na trhu! Vy ešte nemáte svoj certifikát? Nezačneme klasickým textom, prečo by sa práve Vám mal SSL certifikát hodiť. Ak pracujete na webe s citlivými osobnými údajmi, používate heslá, máte väčší www projekt alebo intranet, zabezpečenie stránok a SSL certifikát by ste jednoducho mali mať.

Vítame vás na sslmarket.sk

Nový www.sslmarket.sk, za ktorým stojí spoločnosť ZONER software, leader na poli hostingových služieb, prichádza s najkomplexnejšou ponukou SSL certifikátov na trhu. Nájdete tu 4 celosvetovo uznávané certifikačné autority Thawte , GeoTrust, Symantec (predtým VeriSign) a RapidSSL s ich kompletnou ponukou certifikátov - všetko prehľadne usporiadané. Certifikát môžete vyhľadávať podľa vašich priorít, stupňa overenia, typu alebo autority. Vďaka pomocníkovi a slovníku sa ľahko zorientuje aj ten, kto sa s problematikou SSL ešte len zoznamuje.

Nový SSL web zároveň umožňuje kompletnú správu samotných certifikátov, čo je úplná novinka, ktorú nikde inde medzi spoločnosťami, ponúkajúcimi SSL certifikáty u nás, nenájdete. V administrácii vidíte po prihlásení prehľad všetkých Vašich objednaných SSL certifikátov, môžete tu certifikáty aj predlžovať. Vďaka jednoduchej správe a všetkým informáciám na 1 mieste tak budete mať o svojich certifikátoch vždy jasný prehľad.

pr_ssl.jpg

Rapid SSL za bezkonkurenčných 12.49 €

Hackeri ani podvodníci už nedostanú od jesene šancu. Okrem zlacnenia väčšiny SSL certifikátov je pre všetkých nachystaná špeciálna cena už 12,49 € za dôveryhodný certifikát RapidSSL . Vďaka tomu si teraz môže dovoliť SSL certifikát naozaj každý! Zákazníci, ktorí využijú on-line platbu, získajú nový SSL certifikát už do 5 minút.

Poradíme a zabezpečíme SSL certifikát pre váš projekt

SSL tím zo Zoner software má s certifikátmi niekoľkoročnú odbornú skúsenosť. Sprostredkoval ich vystavenie už niekoľkými tisícom spokojných zákazníkov. Je jedno, či máte malý projekt, alebo ste nadnárodné organizácie. Tím odborníkov sa bude venovať Vašim otázkam, pomôže s vhodným výberom, prevedie vás procesom objednávky a postráži za Vás prípadnú obnovu certifikátu (tzv. renew). Fakturácia je samozrejme na Slovensku a v eurách a ceny sú výrazne nižšie, než majú samotné certifikačné autority :-)

Takže neváhajte sa pozrieť - Váš www.sslmarket.sk .


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá