Image
5.9.2016 0 Comments

IFA 2016/ Lenovo: Moto Mods - stavebnica značiek Lenovo, Hasselblad a JBL

Stavebnicová konštrukcia a spolupráca výrobcu smartfónov s renomovanou fotofirmou – to tu už bolo, ale Lenovo s koncepciou Moto Mods v tejto oblasti znovu zdvihlo latku.

Najskôr predstavíme Moto Z Play, prvý smartfón s možnosťou pripojenia modulov Moto Mods. Navyše má v rodine Moto batériu s doteraz najdlhšou výdržou, takže dokáže napájať aj externé moduly, ktoré nemajú vlastnú batériu. Moto Z Play ponúka tenký a ľahký dizajn s pevným hliníkovým rámom a elegantnou sklenou zadnou stranou.

Okrem veľkokapacitnej batérie disponuje tento smartfón rýchlym nabíjaním TurboPower, takže 15 minút nabíjania stačí na 9 hodín fungovania. Srdcom je osemjadrový 2 GHz procesor, k dispozícii má 3 GB RAM. Displej je 5,5-palcový 1080p HD Super AMOLED. Priaznivcov mobilnej fotografie poteší 16 Mpx fotoaparát s laserovým automatickým zaostrovaním a vďaka širokouhlému prednému fotoaparátu s LED bleskom plynule prejdete zo záberov selfie na skupinové fotky. Smartfon Moto Z Play bude na Slovensku dostupný v cene od 499 € v priebehu októbra.

Moto Z Play

Pozrite si naše krátke video o spôsobe pripojovania a možnostiach rozširujúcich modulov

Hasselblad True Zoom je rozširujúci model s fotoaparátom, ktorý má objektív s 10× optickým zoomom a xenónovým bleskom, a ako prezrádza názov, modul vznikol v spolupráci s renomovaným výrobcom najkvalitnejších fotoaparátov. Modul umožňuje fotiť vo formáte RAW a má hardvérové tlačidlo spúšte a ovládanie zoomu. Ani tento modul podobne ako všetky fotoaparáty v mobile však nemá možnosť ovládania clony.

Navyše získate bezplatný prístup k Hasselblad softvéru Phocus a možnosť automatického ukladania do neobmedzeného úložiska v pôvodnej kvalite na najbližšie dva roky s aplikáciou Google Photos. Hasselblad True Zoom bude na Slovensku dostupný v cene od 299 € v priebehu októbra.

K ďalším modulom z radu Moto Mods patria reproduktor JBL SoundBoost, ktorý by ste mali mať na párty vždy so sebou, projektor Insta-Share a extra batéria od Incipio.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá