Image
6.9.2016 1 Comments

IFA 2016/ Creative: Sound BlasterX Katana – soundbar pod monitor s hudobným výkonom až 150 W

Najväčšiemu záujmu návštevníkov sa tešil zvukový systém pod monitor Sound BlasterX Katana, schopný v špičkách poskytnúť až 150 W takzvaného hudobného výkonu.   

Audiosystém Katana má vstavaný procesor DSP podporujúci 24-bit. DAC a Dolby 5.1. Soundbar disponuje  piatimi meničmi, súčasťou systému je aj výkonný subwoofer. Elegantný zvukový systém zostrojený z brúseného hliníka je takisto vybavený programovateľným systémom osvetlenia Aurora Reactive so 16,8 miliónmi farieb.

Sound BlasterX Katana

Sound BlasterX Katana bude dostupný od novembra 2016 za odporúčanú maloobchodnú cenu 299,99 EUR.

Vodovzdorný prenosný reproduktor iRoar Go

Nuno znamená v japončine tkané plátno. Rodina Nuno sa skladá z kompaktného reproduktora Creative Nuno a ešte kompaktnejšieho reproduktora do dlane Creative Nuno Micro. Zaujímavý je aj spôsob, ako sú reproduktory do tkaniny zabalené, čo vedie k rustikálnemu minimalistickému vzhľadu. Ovládanie tlačidiel je špeciálne navrhnuté tak, aby vyzerali esteticky a zároveň fungovali a boli ergonomické.

Sound Blaster Nuno

Reproduktory Creative Nuno (49,99 €) a Nuno Micro (29,99 €) sú dostupné od septembra 2016. Vodovzdorné reproduktory Muvo 2 a Muvo 2c disponujú vstavaným MP3 prehrávačom a zabudovaným pasívnym žiaričom. Sú odolné proti vode a prachu (IP66). Séria sa skladá z kompaktného Creative Muvo 2 a ešte kompaktnejšieho reproduktora Muvo 2c priamo do dlane. Používatelia môžu pripojiť druhý reproduktor bezdrôtovo pre ešte širokouhlejšiu zvukovú kulisu. Reproduktory Creative Muvo 2 a 2c budú dostupné od septembra 2016. Cena reproduktorov je stanovená takto: Creative Muvo 2 79,99 EUR a Creative Muvo 2c 49,99 EUR.

Reproduktory Creative Muvo 2c

Cenovo dostupné skladacie slúchadlá CreativeFlex (39,99 EUR) na uši sú vybavené pohodlnými koženkovými náušníkmi, nezamotávajúcim sa káblom, mikrofónom a ovládacími prvkami na kábli, rovnako aj vymeniteľnými farebnými záložkami. Sú určené pre mestských cestujúcich na poskytnutie čo najlepšieho zvuku z hudby, filmov alebo hier na ceste do práce, dochádzaní na vlak alebo jednoducho na výlete či v kaviarni.

Live! Cam IP SmartHD je ľahko nastaviteľná monitorovacia Wi-Fi kamera s vysokým HD rozlíšením a ovládaním cez mobilnú aplikáciu. Má dvojcestný zvuk, nočné videnie, detekciu pohybu/zvuku a podporu cloudovej služby.

Kamera Creative Live! Cam IP SmartHD

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

1 Comments

  1. Soundblaster katana reakcia na: IFA 2016/ Creative: Sound BlasterX Katana – soundbar pod monitor s hudobným výkonom až 150 W a ďalšie novinky
    7.9.2016 22:09
    Haligali a 150W bumbum v jednom. No nekup to. Skoda len, ze to hudbu nedokaze reprodukovat :)
    Reagovať

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá