Image
24.10.2016 0 Comments

Hra Dead Rising 4: Deluxe Edition je dostupná v predpredaji, odhalený aj obsah Season Pass

Dnes je nám potešením oznámiť zahájenie predpredaja hry Dead Rising 4: Deluxe Edition. Táto verzia bude obsahovať okrem hry Dead Rising 4 aj permanentku Season Pass (v hodnote 19,99 eura), a bude teda ideálnou voľbou v prípade, že hľadáte kompletný zážitok z Dead Rising 4. Permanentka sprístupní úplne nový režim pre viacerých hráčov, nové príbehové rozšírenie a exkluzívny bonusový obsah Stocking Stuffer Holiday Pack.

Deluxe edícia Dead Rising 4 je dostupná v digitálnej podobe na Microsoft Store za 89,99 eura.

Permanentka Dead Rising 4 Season Pass sprístupní:

·         Stocking Stuffer Holiday Pack: Frank West sa na sviatky vrátil domov a jeho zoznam neposlušných je veľký ako celé mesto Willamette v Colorade. Vyrazte do ulíc so zbraňami, nemŕtvymi, vozidlami a kostýmami s vianočnou tematikou.

·         Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf: prežili ste vírusovú nákazu a teraz je čas vyraziť na ihrisko s 18 jamkami a čistou deštrukciou, do ktorej môžete zapojiť troch ďalších kamarátov online. Svet Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf je extrémny a hracou dráhou je mesto Willamette v Colorade, vrátane ikonického nákupného centra Willamette Memorial Megaplex Mall.

·         Dead Rising 4: Frank Rising: v tomto rozšírení je Frank West nakazený a potrebuje nájsť liek skôr, ako sa z neho stane nemŕtvy a bude navždy zatratený. Frank pri hľadaní lieku zistí, že sa všetko zmenilo; nemŕtvi sú chytrejší, ľuďom nemožno veriť a polovojenské jednotky plánujú vyhladiť Willamette. Frankovi zostáva málo času, než sa nenávratne stane nemŕtvym a mesto bude vyhľadené. Musí sa dopracovať k pravde alebo zomrieť pri pokuse dostať sa k nej ako prvý.

Pre hráčov vyhľadávajúcich iba základnú hru, Dead Rising 4 bude dostupná v predpredaji online na Microsoft Store a u vybraných predajcov v podobe štandardnej edície za 69,99 eura. Čoskoro oznámime aj dostupnosť verzie pre Windows 10.

Dead Rising 4 vychádza celosvetovo 6. decembra pre Xbox One a Windows 10.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá