Image
24.10.2016 0 Comments

Hra Dead Rising 4: Deluxe Edition je dostupná v predpredaji, odhalený aj obsah Season Pass

Dnes je nám potešením oznámiť zahájenie predpredaja hry Dead Rising 4: Deluxe Edition. Táto verzia bude obsahovať okrem hry Dead Rising 4 aj permanentku Season Pass (v hodnote 19,99 eura), a bude teda ideálnou voľbou v prípade, že hľadáte kompletný zážitok z Dead Rising 4. Permanentka sprístupní úplne nový režim pre viacerých hráčov, nové príbehové rozšírenie a exkluzívny bonusový obsah Stocking Stuffer Holiday Pack.

Deluxe edícia Dead Rising 4 je dostupná v digitálnej podobe na Microsoft Store za 89,99 eura.

Permanentka Dead Rising 4 Season Pass sprístupní:

·         Stocking Stuffer Holiday Pack: Frank West sa na sviatky vrátil domov a jeho zoznam neposlušných je veľký ako celé mesto Willamette v Colorade. Vyrazte do ulíc so zbraňami, nemŕtvymi, vozidlami a kostýmami s vianočnou tematikou.

·         Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf: prežili ste vírusovú nákazu a teraz je čas vyraziť na ihrisko s 18 jamkami a čistou deštrukciou, do ktorej môžete zapojiť troch ďalších kamarátov online. Svet Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf je extrémny a hracou dráhou je mesto Willamette v Colorade, vrátane ikonického nákupného centra Willamette Memorial Megaplex Mall.

·         Dead Rising 4: Frank Rising: v tomto rozšírení je Frank West nakazený a potrebuje nájsť liek skôr, ako sa z neho stane nemŕtvy a bude navždy zatratený. Frank pri hľadaní lieku zistí, že sa všetko zmenilo; nemŕtvi sú chytrejší, ľuďom nemožno veriť a polovojenské jednotky plánujú vyhladiť Willamette. Frankovi zostáva málo času, než sa nenávratne stane nemŕtvym a mesto bude vyhľadené. Musí sa dopracovať k pravde alebo zomrieť pri pokuse dostať sa k nej ako prvý.

Pre hráčov vyhľadávajúcich iba základnú hru, Dead Rising 4 bude dostupná v predpredaji online na Microsoft Store a u vybraných predajcov v podobe štandardnej edície za 69,99 eura. Čoskoro oznámime aj dostupnosť verzie pre Windows 10.

Dead Rising 4 vychádza celosvetovo 6. decembra pre Xbox One a Windows 10.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá