3.5.2016 0 Comments

Hewlett Packard Enterprise udelila ocenenia najlepším obchodným partnerom za rok 2015

Dve ocenenia získala spoločnosť TEMPEST a.s., už tradične si ocenenie odniesla spoločnosť DATALAN, a.s., inovatívnym partnerom roka sa stala VERI2, s.r.o.

V zaujímavých priestoroch Vodárenského múzea oceňovala spoločnosť Hewlett Packard Enterprise svojich najlepších obchodných partnerov za rok 2015. Je to už tradičné podujatie, no tentoraz sa prvýkrát konalo pod hlavičkou Hewlett Packard Enterprise. Vlani v novembri sa totiž Hewlett Packard rozdelila na dve nové, silné a samostatné spoločnosti – Hewlett Packard Enterprise a HP Inc.. Hewlett Packard Enterprise sa zameriava na štyri kľúčové oblasti - Infraštruktúru, Služby, Software a Finančné služby. Odovzdávanie ocenení sa preto nieslo pod názvom HPE Partners Executive Meeting 2016.

Spomedzi všetkých nominovaných, dokopy ich bolo vo všetkých kategóriách 13, si odniesli ocenenia zástupcovia spoločností MIM, s.r.o., DATALAN, a.s., TEMPEST a.s., ASBIS SK spol. s.r.o. , a.s. a VERI2, s.r.o.. Spoločnosť TEMPEST získala hneď dve ocenenia. VERI2 sa zasa môže pochváliť titulom Innovation Partner of the Year. Hewlett Packard Enterprise tak ocenila svojho partnera za inovatívny prístup k využitiu Big Data softwareových nástrojov HPE a ich nasadenie v komplexných projektoch za účelom spracovania a analýzy neštruktúrovaných dát.

"Spoločnosť Hewlett Packard Enterprise poskytuje riešenia, ktoré umožňujú spoločnostiam mobilizovať ich podnikanie, vydolovať zo všetkých ich dát to podstatné na otvorenom a flexibilnom cloud-e, bezpečne a spoľahlivo. Našim cieľom je urobiť zo zložitého jednoduché, premosťovať staré a nové. Dosahujeme to maximálnym využívaním big data, bezpečnosti, mobility a cloud-u. Sme jedinou spoločnosťou so širokým a hlbokým portfóliom inovatívnych produktov a služieb, takže dokážeme poskytovať kompletné end-to-end riešenia v oblastiach big data, cloud, mobilita a bezpečnosť, nielen nesúrodý súbor IT komponentov. Zameriavame sa na poskytovanie rýchlych, jednoduchých, efektívnych a pružných služieb, takže naši zákazníci môžu realizovať svoje podnikateľské zámery na všemožných platformách a využívať pritom metódy, ktoré najlepšie zodpovedajú ich technickým požiadavkám a rozpočtom", povedal pri príležitosti odovzdávania ocenení generálny riaditeľ HPE Martin Sůra.

"Uplynulé obdobie bolo pre Hewlett Packard Enterprise na slovenskom trhu mimoriadne úspešné. Dosiahnuté výsledky nám ukazujú, že kráčame správnou cestou", povedal pri odovzdávaní ocenení generálny riaditeľ HPE Martin Sůra. "Kráčame po nej aj vďaka našim obchodným partnerom, ktorých sme sa rozhodli oceniť aj touto cestou. Naša vďaka patrí nielen oceneným a nominovaným, ale všetkým, vďaka ktorým môžeme napĺňať naše ciele - robiť zo zložitého jednoduché, premosťovať staré a nové. Spoločne realizujeme štyri kľúčové oblasti transformácie, ktoré sú nevyhnutné pre úspešné podnikanie v digitálnej ére - prechod na hybridnú infraštruktúru, ochrana digitálneho podnikania, zvýšenie produktivity pracovnej pozície a posilnenie dátami podporovanej organizácie."

Špeciálnym hosťom večera bol Pavel Turek, jediný Čech, ktorému sa podarilo preniknúť do sveta Formuly 1. Dlhé roky pôsobil ako marketingový manažér v tímoch McLaren a Red Bull, teraz organizuje seriál leteckých pretekov Red Bull Air Race. Na Hewlett Packard Enterprise Partners Executive Meeting 2016 vystúpil ako človek, v ktorého práci splývajú šport a technológie do jedného celku, prinášajúceho športovým fanúšikom úplne nové zážitky.

Kompletný zoznam ocenených partnerov HPE v jednotlivých kategóriách:

NAJLEPŠÍ PARTNER DIVÍZIE ENTEPRISE SERVICES - MIM, s.r.o.
NAJLEPŠÍ PARTNER V PREDAJI SLUŽIEB TECHNOLOGY SERVICES - DATALAN, a.s.
NAJLEPŠÍ PARTNER V PREDAJI ENTERPRISE HARDWARE - TEMPEST a.s.
NAJLEPŠÍ DISTRIBÚTOR V PREDAJI HPE PRODUKTOV A SLUŽIEB - ASBIS SK spol. s.r.o.
NAJLEPŠÍ PARTNER V PREDAJI HPE SOFTWARE - TEMPEST a.s.
INNOVATION PARTNER OF THE YEAR - VERI2, s.r.o.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá