27.2.2013 0 Comments

Gigaset rozširuje svoje portfólio pre malé a stredne veľké podniky

Mníchovský výrobca telefónov Gigaset ponúka nové flexibilné riešenia pre trh s firemným telefonovaním. Európsky líder v segmente DECT posúva mobilnosť v kancelárii na vyššiu úroveň so svojím viacbunkovým systémom Gigaset N720 DECT IP PRO a slúchadlami Gigaset SL610H PRO. Táto kombinácia umožňuje vyššiu flexibilitu, obzvlášť pri multifunkčných pracovných prostrediach a moderných kancelárskych konceptoch. Dáva zamestnancom možnosť využívať všetky komunikačné prvky telefónneho systému, aj keď nie sú pri svojom stole. „Naša línia profesionálnych produktov Gigaset má momentálne vynikajúcu pozíciu na trhu," hovorí Daniel Šarišský, zástupca spoločnosti Gigaset pre Slovenskú republiku. „Vďaka našim systémovým riešeniam pre telefónne systémy a bezdrôtové zariadenia prinášame na tento perspektívny trh rozmer vyššej dynamiky."

So svojím škálovateľným profesionálnym radom oslovuje spoločnosť Gigaset hlavne malé a stredne veľké podniky: Mníchovský predajca spája skúsenosti s úspechom na trhu so spotrebiteľskými zákazníkmi a know-how v oblasti telekomunikačných systémov a ponúka dizajn typický pre značku Gigaset aj do kancelárii. „Konečne tu máme telefóny, ktoré vyzerajú na stole dobre," hovorí Šarišský. „Svoj vynikajúci imidž zo spotrebiteľského trhu sme úspešne dotiahli aj do podnikateľského prostredia." Vďaka svojim kvalitným telefónom je spoločnosť Gigaset známa ako poskytovateľ vynikajúcich produktov osobným spotrebiteľom a teraz prenáša tieto svoje aktivity aj do firemného prostredia. V budúcnosti budú skúsenosti spoločnosti Gigaset v technológii DECT predstavovať pre malé a stredne veľké podniky ešte väčšiu výhodu: „Naša spoločnosť sa podieľala na vývoji technológie DECT, preto samozrejme chceme byť lídrami pri jej sprístupňovaní novej klientele," dodáva Daniel Šarišský.

Vo svojom profesionálnom rade ponúka spoločnosť Gigaset komplexné komunikačné riešenia na IP báze s portfóliom telefónnych systémov, systémových telefónov, základňových staníc IP DECT a širokej ponuky atraktívnych slúchadiel značky Gigaset. Príkladom kvalifikovanosti spoločnosť Gigaset na poli DECT zariadení je viacbunkové riešenie N720 DECT IP, ktoré umožňuje zamestnancom počas telefonovania voľne sa pohybovať po budovách alebo pozemku spoločnosti.

S telefónnymi systémami Gigaset T300 PRO a Gigaset T500 PRO PBX a ponukou systémových telefónov a DECT základňových staníc ponúka spoločnosť Gigaset širokú škálu riešení, ktoré sú jednoducho prepojiteľné. „Ponúkame zákazníkom flexibilnú líniu služieb, ktoré presne zodpovedajú ich potrebám, no stále majú potrebnú slobodu na svoj ďalší rast," povedal Šarišský. Telekomunikačné systémy spoločnosti Gigaset možno napríklad aktualizovať na modulárnej báze alebo plynulo prejsť z ISDN na IP telefóniu. „IP telefónia znižuje komunikačné náklady spoločností - a zároveň výrazne zlepšuje ich dostupnosť po telefóne," poznamenáva Šarišský, „pretože sme vyvinuli technológiu HDSP (vysoká kvalita zvuku), ktorá umožňuje prenos hlasu prakticky v štúdiovej kvalite," čo prirodzene výrazne zvyšuje zážitok z telefonovania.

Od spustenia profesionálneho produktového radu približne pred rokom spoločnosť Gigaset stabilne rozširuje svoje portfólio pre firemných zákazníkov. „Už sme stihli certifikovať množstvo značkových predajcov, obchodných operátorov a špecializovaných predajcov pre Gigaset pro, takže zákazníci sa môžu spoľahnúť na kvalitné poradenstvo." Produkty Gigaset pro sa predávajú výlučne cez distribútorov, značkové predajne a kvalifikovaných špeciálnych predajcov. Cena Gigaset N720 DM PRO a Gigaset N720 IP PRO je 499,95 Eur bez DPH. Cena Gigaset SL610H PRO je 129,95 Eur bez DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá