27.2.2013 0 Comments

Gigaset rozširuje svoje portfólio pre malé a stredne veľké podniky

Mníchovský výrobca telefónov Gigaset ponúka nové flexibilné riešenia pre trh s firemným telefonovaním. Európsky líder v segmente DECT posúva mobilnosť v kancelárii na vyššiu úroveň so svojím viacbunkovým systémom Gigaset N720 DECT IP PRO a slúchadlami Gigaset SL610H PRO. Táto kombinácia umožňuje vyššiu flexibilitu, obzvlášť pri multifunkčných pracovných prostrediach a moderných kancelárskych konceptoch. Dáva zamestnancom možnosť využívať všetky komunikačné prvky telefónneho systému, aj keď nie sú pri svojom stole. „Naša línia profesionálnych produktov Gigaset má momentálne vynikajúcu pozíciu na trhu," hovorí Daniel Šarišský, zástupca spoločnosti Gigaset pre Slovenskú republiku. „Vďaka našim systémovým riešeniam pre telefónne systémy a bezdrôtové zariadenia prinášame na tento perspektívny trh rozmer vyššej dynamiky."

So svojím škálovateľným profesionálnym radom oslovuje spoločnosť Gigaset hlavne malé a stredne veľké podniky: Mníchovský predajca spája skúsenosti s úspechom na trhu so spotrebiteľskými zákazníkmi a know-how v oblasti telekomunikačných systémov a ponúka dizajn typický pre značku Gigaset aj do kancelárii. „Konečne tu máme telefóny, ktoré vyzerajú na stole dobre," hovorí Šarišský. „Svoj vynikajúci imidž zo spotrebiteľského trhu sme úspešne dotiahli aj do podnikateľského prostredia." Vďaka svojim kvalitným telefónom je spoločnosť Gigaset známa ako poskytovateľ vynikajúcich produktov osobným spotrebiteľom a teraz prenáša tieto svoje aktivity aj do firemného prostredia. V budúcnosti budú skúsenosti spoločnosti Gigaset v technológii DECT predstavovať pre malé a stredne veľké podniky ešte väčšiu výhodu: „Naša spoločnosť sa podieľala na vývoji technológie DECT, preto samozrejme chceme byť lídrami pri jej sprístupňovaní novej klientele," dodáva Daniel Šarišský.

Vo svojom profesionálnom rade ponúka spoločnosť Gigaset komplexné komunikačné riešenia na IP báze s portfóliom telefónnych systémov, systémových telefónov, základňových staníc IP DECT a širokej ponuky atraktívnych slúchadiel značky Gigaset. Príkladom kvalifikovanosti spoločnosť Gigaset na poli DECT zariadení je viacbunkové riešenie N720 DECT IP, ktoré umožňuje zamestnancom počas telefonovania voľne sa pohybovať po budovách alebo pozemku spoločnosti.

S telefónnymi systémami Gigaset T300 PRO a Gigaset T500 PRO PBX a ponukou systémových telefónov a DECT základňových staníc ponúka spoločnosť Gigaset širokú škálu riešení, ktoré sú jednoducho prepojiteľné. „Ponúkame zákazníkom flexibilnú líniu služieb, ktoré presne zodpovedajú ich potrebám, no stále majú potrebnú slobodu na svoj ďalší rast," povedal Šarišský. Telekomunikačné systémy spoločnosti Gigaset možno napríklad aktualizovať na modulárnej báze alebo plynulo prejsť z ISDN na IP telefóniu. „IP telefónia znižuje komunikačné náklady spoločností - a zároveň výrazne zlepšuje ich dostupnosť po telefóne," poznamenáva Šarišský, „pretože sme vyvinuli technológiu HDSP (vysoká kvalita zvuku), ktorá umožňuje prenos hlasu prakticky v štúdiovej kvalite," čo prirodzene výrazne zvyšuje zážitok z telefonovania.

Od spustenia profesionálneho produktového radu približne pred rokom spoločnosť Gigaset stabilne rozširuje svoje portfólio pre firemných zákazníkov. „Už sme stihli certifikovať množstvo značkových predajcov, obchodných operátorov a špecializovaných predajcov pre Gigaset pro, takže zákazníci sa môžu spoľahnúť na kvalitné poradenstvo." Produkty Gigaset pro sa predávajú výlučne cez distribútorov, značkové predajne a kvalifikovaných špeciálnych predajcov. Cena Gigaset N720 DM PRO a Gigaset N720 IP PRO je 499,95 Eur bez DPH. Cena Gigaset SL610H PRO je 129,95 Eur bez DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá