13.9.2012 0 Comments

FunFónisti môžu aj v novom školskom roku volať 3 kamošom koľko budú vládať

Aj po 12. septembri môžu všetci, ktorí prejdú na FunFón, volať na 3 ľubovoľné FunFón bezplatne, tak dlho a veľa, ako len chcú. S novou edíciou FunFón predplatených kariet získajú za každé dobitie kreditu vo výške aspoň 5 eur bezplatné volania trom FunFón kamošom. Okrem toho si môžu s Hustým FunFón balíkom ešte viac zvýhodniť telefonovanie a volať do všetkých sietí za 7 centov a poslať bezplatne 333 SMS.

S príchodom nového školského roka sa hlási o slovo najobľúbenejšia alternatívna značka mobilnej komunikácie pre mladých. Za každé dobitie kreditu vo výške aspoň 5 eur získajú bezplatné volania trom FunFón kamošom na 30 dní, pri dobití kreditu nad 10 eur až na 60 dní. Okrem toho volajú s FunFónom do všetkých sietí za výhodnú jednotnú cenu 12 centov.

Výška dobitia

(jednorazové dobitie kreditu)

Neobmedzené volania

na 3 zvýhodnené čísla

Po uplynutí platnosti

neobmedzených volaní

menej ako 4,99 €

-

0,12 €/min.

5 €- 9,99 €

30 dní od dobitia kreditu

10 € +

60 dní od dobitia kreditu

FunFónisti si tri vybrané čísla môžu aj naďalej ľubovoľne meniť. Aktivované zvýhodnené čísla im pritom ostávajú uchované aj po uplynutí doby platnosti bezplatných volaní a po novom dobití im budú na nich automaticky obnovené bezplatné hovory.

FunFón pripravil pre svojich nových zákazníkov aj uvítací balíček obsahujúci extra benefit. Neobmedzené volania 3 kamošom získavajú pri kúpe novej SIM karty zdarma na prvých 30 dní, pri prenose čísla na FunFón až na celých 90 dní. Ak si aj po 12. septembri FunFónista aktivuje Fun paušál, získa benefit 3 kamoši na 3 roky zadarmo.

Hustý FunFón balík pre husté ceny aj esemesky
FunFón ponúka aj naďalej možnosť ešte viac si zvýhodniť volania do všetkých sietí. Aktiváciou Hustého FunFón balíka získajú FunFónisti za 5 eur mesačne volania do všetkých sietí za 7 centov za minútu a 333 bezplatných SMS do všetkých sietí.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá