13.9.2012 0 Comments

FunFónisti môžu aj v novom školskom roku volať 3 kamošom koľko budú vládať

Aj po 12. septembri môžu všetci, ktorí prejdú na FunFón, volať na 3 ľubovoľné FunFón bezplatne, tak dlho a veľa, ako len chcú. S novou edíciou FunFón predplatených kariet získajú za každé dobitie kreditu vo výške aspoň 5 eur bezplatné volania trom FunFón kamošom. Okrem toho si môžu s Hustým FunFón balíkom ešte viac zvýhodniť telefonovanie a volať do všetkých sietí za 7 centov a poslať bezplatne 333 SMS.

S príchodom nového školského roka sa hlási o slovo najobľúbenejšia alternatívna značka mobilnej komunikácie pre mladých. Za každé dobitie kreditu vo výške aspoň 5 eur získajú bezplatné volania trom FunFón kamošom na 30 dní, pri dobití kreditu nad 10 eur až na 60 dní. Okrem toho volajú s FunFónom do všetkých sietí za výhodnú jednotnú cenu 12 centov.

Výška dobitia

(jednorazové dobitie kreditu)

Neobmedzené volania

na 3 zvýhodnené čísla

Po uplynutí platnosti

neobmedzených volaní

menej ako 4,99 €

-

0,12 €/min.

5 €- 9,99 €

30 dní od dobitia kreditu

10 € +

60 dní od dobitia kreditu

FunFónisti si tri vybrané čísla môžu aj naďalej ľubovoľne meniť. Aktivované zvýhodnené čísla im pritom ostávajú uchované aj po uplynutí doby platnosti bezplatných volaní a po novom dobití im budú na nich automaticky obnovené bezplatné hovory.

FunFón pripravil pre svojich nových zákazníkov aj uvítací balíček obsahujúci extra benefit. Neobmedzené volania 3 kamošom získavajú pri kúpe novej SIM karty zdarma na prvých 30 dní, pri prenose čísla na FunFón až na celých 90 dní. Ak si aj po 12. septembri FunFónista aktivuje Fun paušál, získa benefit 3 kamoši na 3 roky zadarmo.

Hustý FunFón balík pre husté ceny aj esemesky
FunFón ponúka aj naďalej možnosť ešte viac si zvýhodniť volania do všetkých sietí. Aktiváciou Hustého FunFón balíka získajú FunFónisti za 5 eur mesačne volania do všetkých sietí za 7 centov za minútu a 333 bezplatných SMS do všetkých sietí.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá