Image
16.9.2016 0 Comments

FruitStore nie je zelovoc, ale nový IT e-shop pre mladých

Na slovenský internetový trh prichádza nový IT e-shop www.fruitstore.sk s atraktívnou ponukou výpočtovej techniky za fresh ceny. Svoju prevádzku odštartoval v pondelok 12. septembra 2016 a je určený najmä pre študentov a mladých ľudí. V rámci prvého dňa prevádzky ho navštívilo viac ako 10 000 návštevníkov.

Svieža ponuka produktovým portfóliom FruitStoru má prilákať najmä študentov a mladých ľudí, ktorí na nákup uprednostňujú predovšetkým online prostredie a hľadajú čo najlepšiu ponuku za bezkonkurenčné ceny. Produktové portfólio e-shopu bude zahŕňať notebooky, stolové PC, smartfóny, tablety, kompletnú výbavu pre gejmerov a príslušenstvo.

V rámci “BACK TO SCHOOL” ponuky e-shopu za pozornosť určite stojí HP pavilion x-2 s flexibilnou konštrukciou, či tablet Lenovo Yoga Tab3 s obrovskou výdržou batérie, ktorú ocenia najmä tí, ktorí potrebujú byť neustále online. Tablet HP Pro Slate 8 vybavený sylusom na ručné písanie poznámok je tou správnou voľbou pre všetkých študentov, ktorí nemajú v obľube klasické pero a papier.

Okrem produktov, bude FruitStore ponúkať svojim zákazníkom aj komplexné poradenské a servisné služby. Zákazníci budú zároveň o akýchkoľvek novinkách, recenziách, ponukách, prípadne súťažiach o hodnotné ceny informovaní prostredníctvom samotného e-shopu, sociálnych sietí a IT médií.

„Našou snahou je, aby značka FruitStore bola stelesnením akčnosti, pohotovosti a trendovosti nielen z pohľadu ponuky produktov, ale aj samotnej komunikácie postavenej na potrebách mladých ľudí. Ak to zároveň podporíme ústretovosťou, ochotou pomôcť a poradiť, veríme, že sa nám podarí vybudovať FruitStore komunitu,“ povedala Tereza Uhliarová, marketingová manažérka spoločnosti Shark Computers.

Za samotnou značkou FruitStore stojí spoločnosť Shark Computers, ktorá od septembra realizuje viaceré zmeny, medzi ktoré patrí aj uvedenie nového e-shopu. FruitStore je samostatným sub-brandom spoločnosti Shark Computers.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá