8.9.2014 0 Comments

Epson predstavil na veľtrhu IFA nové špičkové produkty za rok 2014

Spoločnosť Epson, svetová jednotka v oblasti inovácií a technológií, dnes na veľtrhu IFA 2014 v Berlíne uvádza na trh nový rad produktov, vrátane najmenšej a najľahšej atramentovej tlačiarne formátu A4 na svete, ktorá nesie názov WorkForce WF-100W. Spoločnosť je jednotkou na trhu medzi výrobcami projektorov už od roku 2001 a zameriava sa aj na vývoj projektorov pre domáce použitie, ktoré vám prinesú skvelé zážitky z premietania na veľkú obrazovku, jasný obraz a vynikajúce farby. Teraz do tejto rodiny projektorov pridala tri nové, vysoko kvalitné projektory s technológiou 3LCD pre domáce kino s rozšírenými funkciami.

David Šedina, National Sales Manager Czech Republic & Slovakia, Epson Europe, vysvetľuje: „Veľtrh IFA je pre nás skvelou príležitosťou na to, aby sme prezentovali svoje najnovšie produkty, pretože sa tu stretávajú kľúčoví predajcovia, kupujúci, odborníci z odvetvia a médiá. Predstavili sme tu tiež tlačiareň WF-100W, svetovú novinku, ktorá pre nás otvára novú kapitolu vývoja. Vytvorili sme ju s cieľom reagovať na významnú potrebu zákazníkov - zabezpečiť tlač mimo kancelárie. Kvalita obrazu, ktorú ponúkajú projektory EH-TW6600W, EH-TW6600 a EH-TW570, je pre nás štandardom a budeme sa ju snažiť naďalej vylepšovať, aby sme divákom a fanúšikom domácej zábavy mohli sprostredkovať tie najlepšie filmové zážitky v 2D aj 3D."

Tlačiareň WorkForce WF-100W je najmenšia a najľahšia atramentová tlačiareň formátu A4 na svete a je tiež ľahko prenosná. Má integrovanú batériu, ktorú je možné kdekoľvek dobiť prostredníctvom rozhrania USB alebo pomocou dodaného sieťového adaptéra. Jej rozmery sú 309 x 154 x 61 mm a váži len 1,6 kg. Je to tiež jediná prenosná tlačiareň s LCD displejom, ktorá používa pigmentový atrament. Zabezpečuje teda trvanlivú a rýchloschnúcu tlač, pri ktorej sa nemusíte obávať rozmazania. Tlačiareň WF-100W má veľmi jednoduché ovládanie a ide o jedinú prenosnú tlačiareň s možnosťami pripojenia prostredníctvom rozhrania Wi-Fi a Wi-Fi Direct. Ponúka tiež riešenie Epson Connect zahŕňajúce funkcie Epson iPrint a Email Print. Táto tlačiareň je kompatibilná so službami Google Cloud Print a Apple AirPrint.

Tlačiareň WF-100W sa výborne hodí všetkým, ktorí potrebujú vytlačiť dokumenty, faktúry a zmluvy mimo kancelárie, ako sú obchodní zástupcovia alebo opravári. Je ju totiž možné ľahko použiť v aute, doma alebo v kancelárii klienta. Hoci je tlačiareň WF-100W primárne určená na použitie na cestách, možnosť pripojenia prostredníctvom Wi-Fi, malé rozmery a nenápadný dizajn oceníte aj v prípade umiestnenia v priestoroch, ktoré vyžadujú na pohľad estetickú a malú tlačiareň, ako napríklad na recepcii v kancelárskej budove.

Priaznivci domáceho kina budú ohromení novými, vysoko kvalitnými projektormi pre domáce kino, ktoré prinášajú veľkoplošný zážitok zo sledovania videa s HD technológiou a jasným obrazom s úžasnými farbami. To všetko im prinesie skvelú domácu zábavu.

Kvality nových projektorov pre domáce kino EH-TW6600W a EH-TW6600 ocenia nielen súčasní priaznivci veľkoplošného premietania, ktorí chcú sledovať najnovšie filmy v kvalite Full HD, ale aj nováčikovia na trhu s domácim kinom. Tieto dva nové, vysoko kvalitné a cenovo dostupné projektory prinesú zábavu do vašej obývačky. Užite si skvelý obraz pri sledovaní športových udalostí a hraní hier. Ponúkajú všetky skvelé vlastnosti špičkového projektora za prijateľnú cenu. Tieto dva projektory s rozlíšením 1080p prinášajú ostrý, hladký a verný 2D a 3D obraz s vynikajúcim jasom a navyše vďaka siedmim presným farebným režimom a automatickej optimalizácii farieb dosahujú rovnako vynikajúci biely a farebný svetelný výstup. Projektory majú jednoduché ovládanie a inštaláciu, ktoré hravo zvládnu aj neskúsení užívatelia. Navyše umožňujú pohodlné nastavenie v akejkoľvek miestnosti vďaka posunu objektívu.

Videoprojektor EH-TW570 je pripravený na rozlíšenie 720p HD a je vybavený najnovšou technológiou 3LCD, ktorá umožňuje sledovanie videí v 2D a 3D. Ide o projektor s najlepším jasom v ponuke domácich kín od značky Epson, ponúka jas 3000 lúmenov a rovnako vysoký biely a farebný svetelný výstup. Má štyri farebné režimy, vďaka ktorým zaistí vysokú kvalitu projekcie v akomkoľvek prostredí, a ďalej má dva farebné 3D režimy. Lampa projektora má dlhú životnosť: 5 000 hodín v normálnom režime a 6 000 hodín v úspornom režime. Vďaka tomu sa môžu hráči hier, filmoví nadšenci a športoví fanúšikovia dlho baviť, kým bude potrebné lampu vymeniť.

Tlačiareň WF-100W bude k dispozícii od novembra 2014.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá